A quick survey about 日本

A Japanese friends of mine is making a survey based on the things you are interested and would like to be able to do here in Latvia. It would be a huge help if you answered the questions.
THANK YOU!:heart:

1 Like

Diezgan slikti sastādīta aptauja, bet done.

1 Like

4 posts were split to a new topic: Noslēpumainās Hoootsu atbloķēšanas runas

Anketu aizpildiju.

Jā, piekritīšu. Rupjas un tipiskas kļudas pieļautas, nekad aptauju nedrīkst sākt ar vecumu prasīšanu, piemēram, jo tā ir personiska ļoti informācija un cilvēks būdams “skaidrā” samaņā to var neatklāt un anketai tad nav nozīmes. Labāk mest beigās. Tad cilvēks tieši otrādāk, lai ātrāk beigt, atbildēs da uz jebko. Vismaz cik mācīts un novērots un zināms. Varbūt kļūdos.

Un dažviet arī kinda gramatiskas/datu kļūdas. Kā arī nāksies sasodīti daudz informācijas analizēt beigu beigās… dēļ brīvajām formām.

Bet cik varēju precīzi, tik arī atbildēju. ^^

1 Like

Done

Nu es jau nepārmetīšu japānim kurš par latviešu valodu zin maz, bet still cenšas. Cik cilvēks pats atrod online materiālus, kas vispār viņam ļauj to apgūt. Kad tai pat brīdī latvia ir pilna ar kretīniem kuri ir slinki savu mūža gājuma laikā pat paldies iemācīties pateikt, bet uzspiest ka viņu valodai ir jābūt 2 valsts valodai, vai pat iespējai izvairīties no latviešu valodas skolām. Just Triggering…

Bet paldies par aizpildīšanu, viņš to noteikti novērtēs.:smiley:

Mierīgāk, puis. Es teiktu šeit lielākoties kritika ir adresēta pret aptaujas uzbūvi, nevis gramatikas vai valodas zināšanām. Uzbūve nu gan ir neatkarīga no veidotāja nacionālās piederības.

3 Likes

I mean it’s Japan. Un gan jau viņiem standarti ir savādāki. I have no ill intend, so viss 大丈夫。
Vienkārši skatos uz huiņu kas notiek LV un to kā NPC’s seko pūļa efektam un turpina degradēt sabiedrības morāli.

Lieliski, ka cilvēks no Japānas. Japāņi ir tādi paši cilvēki kā mēs, kuri dzīvo uz cita sauszemes pleķa. Šim faktam nevajadzētu ietekmēt mūsu spēju konstruktīvi kritizēt darbus, ja mēs vēlamies sevi uzskatīt par civilizētiem ļaudīm.

Tas kas notiek vai nenotiek pārējā Latvijā ir ārpus šīs tēmas robežām. Esmu drošs, ka šajā tēmā neviens viedoklis nav nacionālisma, rasisma vai politiskās nostājas vadīts.

Īsti neredzu šeit konflikta iemeslu.

1 Like

Man ir socioloģijas kurss un tā nav ļoti rupja kļūda norādīt soc.dem. jautājumus pašā sākumā, bet ieteicas tos likt beigās. #offtopic

3 Likes