5 animes, ko skatīties Valentīndienā!

Originally published at: https://d6.lv/t/5-animes-ko-skatities-valentindiena/1312


Valentīndiena pasaulē ir plaši zināma diena, kurā svinam mīlestību. Vārdam “mīlestība” ir plaša nozīme, tā var būt gan romantiska, gan ģimeniska, gan draudzīga. Katram no mums ir kāds, kuru mīlam, vai tā ir otra pusīte, draugi, vecāki, vai mājdzīvnieks. Tā pat Valentīndiena ir vēl viena diena, kad varam skatīties anime! Šeit būs 5 romantiskas animes, ko skatīties 14.februārī!

5.Toradora!
toradora
Šī nebūs tipiskā romantiskā anime, kur mīlestība ir no pirmā acu skatiena! Stāsts ir par to kā ilgojoties pēc kāda cita, tu palaid garām to, kas tev ir acu priekšā.

4.Clannad
clannad
Clannad ir viena no tām animēm, par kuru mēs visi esam dzirdējuši vai jau redzējuši. Tā ir viegla un romantiska anime, bet tai pat laikā nežēlīga un patiesi dramatiska.

3.Ore Monogatari!!


Ore Monogatari!! ir anime, kas stāsta par cilvēku iekšējo skaistumu. Takeo Gouda vizuāli izskatās milzīgs un biedējošs, bet viņam ir patiešām skaista personība. Šis ir viņa stāsts par mīlestību.

2.Kimi ni Todoke
kimi-ni-todoke
Pretpoli pievelkas. Divi galvenie varoņi, Sawako, no kuras baidās visi viņas klases biedri un jaukais Shouta, kurš viņai iemāca atvērties.

1.Kimi no Na wa


Kimi no Na wa ir netikai vizuāli skaista anime, bet arī pats sižets stāsta par ļoti skaistu mīlestību, kas liks tev smieties un raudāt.

Nav pareiza vai nepareiza veida, kā izrādīt savu mīlestību pret otru. Valentīndienas burvīgums slēpjas tajā, ka tā ļauj palutināt sevi un sev tuvākos. Šī diena ir tikai vēl viens atgādinājums, ka mīlestība ir skaista un to vajag svinēt!

11 Likes

Es vēl pieliktu 3D Kanojo. Mans mīļākais anime