#21 AF.LV Zīmēšanas izaicinājums: Gintama - anime, kas parodē citus darbus

John Pony kā uzvarētājs 20.zīmēšanas izaicinājumā, izvēlās 21. izaicinājuma tematiku. Lai godātu @vacis , kura darbs diemžēl tika izņemts no iepriekšējā konkursa, temats būs “Gintama - anime, kas parodē citus darbus!’'
Vēlams izpildīt vienu vienīgo noteikumu!!
Būtu jauki, ja visi darbi būtu izēnoti, izkrāsoti, lai man ir patīkamāk vērtēt! Nēbūtu ieteicams Outlined stils darbos!
Paldies par sapratni, lai veicas ar uzdevuma izpildi!

Termiņš: 7. marts.

5 Likes

Proporcijas, normāla krāsošana, no outline stils… not in this house :D

4 Likes

Skarbi teikts. :smiley:

Bet vismaz patiesi :smiley:

izskatās laimīga ne nikna…

i would say slightly annoyed :smiley:

1 Like

Tematika ir forša, bet es personīgi praktiski neko par Gintama & neesmu diži skatījusies, tāpēc man būs grūti kaut ko šoreiz uzzīmēt… :c

2 Likes

Tas nekas, ja praktiski neko nezini par viņu. Ja jau zini kaut ko, jebko, būs labi. Tu vari zīmēt jebkādu citu savu izvēlētu darbu ar kādu tevis zināmu Gintamas odziņu. Tāpēc nosaukums ir -Anime, kas parodē citus darbus. Lai veicas zīmējot, ja uznāk iedvesma!

1 Like

oh well… :sweat_smile:

Jua ir vienīgais iesniegums, tas nozīmē ka viņa uzvar ar default, Apsveicam @Jua Un gaidam nākamo izaicinājumu!

Bet Tu nevadi šo izaicinājumu. Vesturiski, vaditaji medz pagarinat laiku. Oo

1 Like

Nav jau tā ka es to izfantazēju, Mārtiņš un Jānis man to palūdza izdarīt, nez kapēc viņi ir apvainojušies uz forumu.

tik apvainojošies, lai nenoslēgtu šo izaicinājumu?
( Not judging… just saying as a joke. :’'D )

Jā… es viņiem to pašu, ja godīgi viņi jau man to prasīja pims divām nedēļām un es aizmirsu, tagad šodien uzrakstīju viņiem un viņi teica atkal lai es aizveru

1 Like

Aha un man Mr. Tramps palūdza, lai paziņoju tev, ka tevi meklē interpols. xD

1 Like

Tev vel kaut ko norādīt?

Es tev kā minimums varu pateikt, ka AF nav Discourse servera un administratori vnk nevarēs pārbaudīt šo info patiesīgumu :D

ja nu tas ir good photoshop? :sunglasses:

Nu labi… man liekas, ka more or less tas ir vienalga, jo tas ir mazs zīmējumu konkurss, bet tāpat man liekas neforši no viņu puses. Varēja kaut vai uzrakstīt PM message adminiem vai kaut ko uzticamāk paziņot to.

Nez, kaut kā nedodu ne su** pa to vai jums ir AF vai Nav, tas var būt Whatsapp kaut vai manis pēc.

Tu zini ka tu esi arī tanī serverī un tu to vari pati izlasīt, tas tik tā…