2019/20 jaunā gada svinēšana - vēlies svinēt?

A nu tā - bet, redzi, es tā pieņemu, es vēl neesmu neko jautājis, jo var gadīties, ka no manis vispār neko nepaņems.

Da;zus - es teiktu divus, ja reķina, kaut vai tajā pašā UC, labi var trīs iespiest. Tīri tehniski to pašu šņabi var 1l par 10-14 eur nopirkt, kolu paķer un dzer līdz nemaņai… tākā šeit ir vēl plaša diskusija.

Nē vienkārši - ja būtu skaidri zināms, kurš nā, nekāt and so on - nebūtu problēmas. Bet izzejot no aptaujas rezultātiem, tad šo var vispār tēmu slēgt ciet vai ievirzīt sliedēs par to, ka tiekamies 30 datumā, sadzeram, izpļāpajamies un dodamies mājup.

Principā - kurš grib tikties centrā un kopīgi brist uz krastmalas uguņošanu?

Jo par pirms 00:00 tikšanos atsaucība švaka, karoč to var aizmirst tad :sweat_smile:

1 Like

Jā, ažiotāžas te nav. Pāris cilvēki gan jau savāktos.

Protams, nodzerties dzīvoklī lētāk, taču mēs parasti neesam tik mērķtiecīgi. :D

Pēc balsošanas rezultātiem es būtu pārliecināts tikai par @Kadiljaks un @xHorrorGirlx. Tik kompaktā sastāvā varam kaut iet dzert pie manis. Vienīgi spraigākā aktivitāte ko es varētu piedāvāt ir podkāsta ieraksts. :D

Esmu par. Baigi sen neesmu sagaidījis jauno gadu centrālās vietās.

Tu piedāvā pēc 00:00 doties pa mājām vai svinēt līdz rīta gaismai?

Pēc izturības :grin: Var stundu, var līdz rītam svinēties. Un, ja mini kompānija, varu arī pie sevis paaicināt uz prestižo Maskavas forštati :ok_hand:t2:

Nu man pašai tai dienā līdz vakaram ir darbs… Bet ap kādiem 22/23 būtu gatava jaungada sagaidīšanas aktivitātēm pat podkāstam par zināmu tēmu xD

@Menestrels @xHorrorGirlx

Podkāsta tēma: Ko es izdarīju šajā gadā no visa iepriekš solītā. XD

1 Like

Im mean im not against it bet tas varetu atri aziet loti dzili un tumsi xD

Ekskluzīva iespēja. Ja mēs attapsimies pie kāda, tad savlaicīgi jānopērk un jāsagatavo krājumi. :D

Es šogad tā lāgā neapņēmos neko izdarīt. :D

Galvenais lai tas arī mazliet būtu jautri, ne tikai dziļi un tumši.

Ne nu protams ari komedija visa taja netrukst… Vnk sis gads man ir bijis parmainu pilns

@Menestrels kas tad īsti ar šo pasākumu notiek xD??

Ja @Kadiljaks un @Maass, varam tikties rīt ap pusnakti.

Kā arī @UselessSakura vēl domāja vai viņš vēlas piebiedroties.

a nu es tomer nea.

Faktiski varam. Ja kādam ir vēlme tomēr saiieties - kāpēc ne. Es straumei nepretošos.

Ap pusnkati domāts nedaudz pirms vai pēc?

Es vispār veiksmīgi saslimusi :ok_hand:t2: sametīšu spēkus uz uguņošanu aizvilkties, bet tālāk tusēt diez vai baig varēšu :sweat_smile:

Mani piemeklēja tāda pati neraža, neesmu pilnībā vesels. Kā arī ārā ir ne pārāk labs laiks. Pie Daugavas visdrīzāk būs ļoti vējains.

Varu aizbraukt līdz Centram, taču manis pēc, varam arī tikties kaut kad nākošgad kad būsim veselīgāki. :D

@xHorrorGirlx, @Kadiljaks, kā jums ar motivāciju šodien tikties?

Jā tikko arī izbāzu degunu un laiks nav tas labākais. Zini - kā saka, ja nav lemts, tad nav lemts. Varbūt arī tad nākamgad tiekamies, būs daži atpakaļ Latvijā un tad varbūt mierīgākā gaisotnē varēs visu saorganizēt un saieties.

īstenībā teikšu tā, ka šogad laikam vairumam vispār nav vēlmes nekur doties vai ko diži svinēt - tas tā, vienkārši raugoties uz apkārtējo tendenci tā var noprast.

2 Likes

Nav lemts. Puse no mums slimi un laiks paliek tikai sliktāks, pie manis sāka līt lietus.

Karoč nākamreiz tad tiekamies nākamajā gadā visi veseli un sprigani :joy::clinking_glasses:

2 Likes

Skatoties prognozi itkā sola, ka mākoņi paklīdīs, bet tomēr nē - šajā drēgnumā nekur nevēlos doties.