2019/20 jaunā gada svinēšana - vēlies svinēt?

Jaunais gads jau ir ļoti tuvu un mums ir jāatbild uz diviem svarīgiem jautājumiem.

  • Vai mēs vēlamies svinēt jauno gadu?
  • Kur mēs svinam? (rakstam zemāk priekšlikumus)
  • Noteikti vēlos svinēt Jauno gadu ar komūnu
  • Nesvinēšu jauno gadu ar komūnu

0 voters

Kā arī svarīgi zināt, vai jūs būtu gatavi maksāt par svinēšanu. Piemēram, ja jāmaksā par telpām. @Mrspambox3, bija priekšlikums par potenciālu vietu, taču tās sakarā tā pa īstam nekas nav skaidrs.

  • Varu samaksāt par svinēšanu
  • Nemaksāšu par svinēšanu

0 voters

Ja mēs neizdomāsim ko prātīgu vietas sakarā vai arī nebūs gribētāju, baidos svinēšana nesanāks.

Varu piedāvāt vietu kur svinēt.

Vai kaut ko glaunāku.

Varu rīt visu noskaidrot.

aa i thought vnk uzreiz pec jauna gada aiziet pasedet, nevis pasakums jaunaja gada, es pagaidam atturesos no balsosanas par kko, jo esmu hella 50/50

1 Like

es tikai pēc Jaunā gada esmu bacc in LV

1 Like

Par spec telpām svinēšanai negribu maksāt, bet satikties pirms vai pēc 00:00 es par.

Same

Faktiski gatavs esmu līdz 15 eur mesties, bet ne vairāk.

Taču tajā pat laikā @DiviViens vai @Maass priekšlikums ir interesants.

@Asmens variants izska’tas labs, tācu es tad uzreiz metos nost - tur jāsāk domāt par transportu utt… meh no.
Taču domāju, ja vari noskaidro, kas un kā, varbūt arī pārdomāšu tad XD

image

Ar īres dzīvokļiem diez vai kas sanāks. Praktiski visos īres dzīvokļos šādas aktivitātes ir liegtas. Mēdz būt dzīvokļi, kur tas atļauts, bet tie ir lieli un attiecīgi dārgi.

Parastais mītiņš kaut kad nākošo mēness gan jau būs. Atkarībā kad vairākums to vēlēsies. Šajā tēmā jautājums ir par to vai mums vajag kaut ko vēl papildus.

Ja atmiņa neviļ, kaut vai tas pats UniCon Cafe parasti rīko Jaunā gada pasākumu jeb paliek vaļā līdz rīta gaismai. Teorētiski tā arī ir iespēja, lai gan nezinu vai laba.

Principā pati plānoju 00:00 uz uguņošanu krastmalā. Varētu uz uguņošanu varbūt arī satikties? Pēc tam, kur kājas (šampis) nes? :D Vecrīga vai Unicon vai pat domāju, ka cilvēkiem jau arī savi plāni/idejas būtu. Ja satiktos, tad jau kolektīvi nāktu kādas idejas par tālāku pasēdēšanu.

1 Like

Šī pagaidām reālistiskākā iespēja. Gan jau atrastos vieta kur piemesties.

Ko es? ;D

1 Like

Tu nobalsoji, ka nesvinēsi. :D

2 Likes

Oh. Nu jā, varētu nosvinēt kā agrāk - spēlējot CoD un sūdzoties, ka ārā cilvēki trokšņo un tikai tad saprast, ka ir jaunais gads. :D

Es saprotu šī ideja ir mirusi?

Vnk pašlaik teorētiski ir vieta, gandrīz bezmaksas, kur varētu pasvinēt. Dzīvoklis Bolderājā, Lemešu iela…

Vnk ja tomēr ir interese domāju, ka varētu tad es runāt… pieklājībai būtu jāsametas teiksim uz 50…

Tas ta teoretiski, varbit saimnieki vispar teiks ko mazaku.

Te izskanēja priekšlikums tikties Centrā un doties kur liktenis aizvedīs. Esmu gatavs arī kam tādam.

Tā ir vēl viena iespēja. Arī neskan slikti.

Principa es ar liktena vadits.

Tacu es noteikti neveletos baigi klejot saja dregnuma…

Bet hei… blakus 10min attaluma ir kebabs :joy: ir meginats, esmu vel dzivajos palicis, vesalas divas reizes.

1 Like

Kā arī dažiem cilvēkiem tas Bolderājas dzīvoklis nebūs ļoti lēts.

Kādā ziņā nebūs lēts?

4-5 cilvēkiem būtu jāmaksā 10€ vai vairāk. Pa 10€ var nopirkt dažus dzērienus Centrā.