15 vispārdotākās mangas sērijas

Nez cik liela jēga pieminēt lielo četrinieku, drīz vien tas pārvērtīsies atpakaļ par trijnieku. Tā kā neesmu lielais Bleach fans, man jau tagad tas ir trijnieks.

Priekš manis tas ir DBZ, One piece un naruto. Nekāds bleach vai FT. O.o

Dragon Ball Z beidzās 96. gadā. Tā ir viena no klasiskajām sērijām. Šobrīd ir citas lielās anime zivis.

DBZ, One Piece, Naruto un Bleach. Visi skaitās lielais četrinieks. Tas ir tas pats, kas The Big Four (Metallica, Megadeth, Slayer, Anthrax). Naruto ir kā Metallica - lielai daļai nepatīk, bet skatās tāpat, jo grib zināt, kas notiks tālāk; DBZ ir kā Megadeth - visnotaļ baudāms, neskatoties uz to, ka tāpat kā Naruto (Metallica) ar laiku kļūst tāds pats; One Piece ir kā Slayer - masterpiece caur gadiem, neskatoties uz neko; Bleach ir kā Anthrax - labs, bet tomēr ne tik augstā līmenī kā pārējie.

Tā vismaz es uz to skatos.

Dragon Ball tak aizstāts ar Fairy tail…

Nope. Tās četras ir iegājušas vēsturē.

Es visu laiku biju domājis par DB, bet nu visur sāka likt un runāt par to četrinieku bez DB takā sāka šķist, ka tā tam būs būt

Tas četrinieks nav definēts, ja skatās pēc anime, ir vēl hunter x hunter un gintama kuras ir vienlīdz populāras.

Nu tāpat kā manis minētais The Big Four nav definēts. Tās ir sava laika lielākās un populārākas anime sērijas. Neko vairāk jau nevajag. Testament arī nav iekļauts The Big Four, lai gan nāk no tā paša laika un bija tikpat populāri. :wink:

Man jau tas big four saistās tikai ar lielo garumu un shounen overdose :smiley:

Pēc avatāra visas tās maģiskās lietiņas iepatikās :smiley:

Fairy tail itkā ir interesants, bet tie filleri un fanserviss galina to animi nost :frowning:

Es negaidu no viņa neko vairāk, ko varētu piedāvāt shonans, kurš domāts 14 gadīgiem japāņu zēniem… :smiley:

Meiteņu vidū Fairy tail ar diezgan populārs

Vai tad meitenēm vairāk uz nosacīti sporta anime neit,kā Free un Kuroko?

Nu tas jau jā, bet nu tu redzēsi kādēļ, kad sāksi

taka tu runa par to čali, kurš puspliks staigā, vai natsu, kurš spīdina torse, vai happy, jo viņš ir fuking kawaii… ? Pāris desmit sērijas jau paskatijos sen atpakaļ. :slight_smile:

Tas un vēl tur vairākas lietas

Fairy Tail diezgan aktīvi mētā pieaugušo jociņus un fanservisu.

Fairy Tail ir divas lielas problēmas:

  1. recap - pārāk ilgi tiek rādīts, kas notika iepriekšējā epizodē
  2. Lucy - pie velna to blondo duru… Pārāk bieži viņa ir vienkārši bezjēdzīga. Un nemaz neapspriedīsim to, ka ar katru nākamo epizodi viņa izskatās vairāk un vairāk pēc vieglas uzvedības, blondas duras.