1. Animeforums.lv konkurss

Sveicināti!
Beidzot arī es esmu nobriedis izveidot pirmo konkursu, diemžēl, nezinu kāda aktivitāte tajā būs gaidāma, bet tad jau arī redzēs. :slight_smile:

Uzdevums
Iztēlojies, ka tu esi mangas (vai uzreiz anime) autors, tu esi pabeidzis iesāktos darbus un nu laiks ķerties pie jauna. Jaunam darbam vajag jaunas, svaigas idejas. Tavs uzdevums ir izdomāt un pēc iespējas detalizētāk aprakstīt savu mangu (kādu tu gribētu veidot), iejusties kaut nedaudz mangas autora tēlā. Aprakstā iekļaut galvenos tēlus, viņu aprakstus, varbūt žanrus, pašu stāstu, kā viss norisināsies utt.
Atceries, visam jābūt pēc iespējas detalizētāk! Ja vēlies, vēl vari paskicēt kā kaut kas no tava stāsta varētu izskatīties (galvenais varonis, apkārte u.tml. lietas).

Iesūtīšana
Savus darbus sūtam man privātā vēstulē, vēstules virsrakstā norādot [AF 1. konkurss] un savu foruma lietotājvārdu. Piemēram, [AF 1. konkurss] DiviViens.

Termiņš
Konkursa darbu pieņemšana ilgs 2 (divas) nedēļas, līdz 8. maijam. Ja būs nepieciešams kādam dot vēl laiku vai darba trūkumu dēļ termiņš var tikt pagarināts.

Balva
Tākā šis ir pirmais konkurss, es nevaru iztēloties kāda varētu būt atsaucība, tādēļ šoreiz balva būs tikai pirmajai vietai. Ja atktivitāte konkursos būs laba, tad jau citreiz var gaidīt vairāk balvas, varbūt pat arī dalības balvas.
Pirmās vietas ieguvējs varēs izvēlēties kādu no trīs balvām (steam gift):

  • Dating Sim [HuniePoP][1]
  • VN [Sakura Angels][2]
  • VN [Sakura Spirit][3]
    Beigās varbūt vēl būs iespēja sarunāt kādu citu balvu.

Ja kaut kas nav skaidrs vai ir jautājumi, droši rakstam man privāti vai tepat šajā tēmā.
Veiksmi visiem! :smile:

Ir izveidota arī iespēja noziedot naudu, šī nauda tiks izmantota konkursu balvu fondam. Links uz to ir atrodams pašā augšā, pie pārējiem linkiem.
[1]: http://store.steampowered.com/app/339800/
[2]: http://store.steampowered.com/app/342380/
[3]: http://store.steampowered.com/app/313740/?snr=1_7_15__13

Mans gatavs Pienjem darbu ;D
PS. atvainojos par garumzimju kljudam

Tajās balvās tik daudz plota! Man pilnīgi jānorāda savs vecums verot vaļā saites. :laughing:

2 Likes

vne vne , es biju redzejis to huniepop ka twicha speleja ;D

Nu varētu jau uzcept, ja laiks atradīsies pa garajām brīvidenām ;D citādi slinkums un citās lietās gribās laiku patērēt ;D

Es neprasu 1000 vārdus, der arī īsi, bet kodolīgi un uztverami teikumi. :smiley:

Hmm, vai 2-1 arī patiktu, ja mans daiļdarbs saturētu daudz liela sižeta?

Gan jau, viņš grib visu redzēt pēc iespējas detalizētāk aprakstītu.

Aiziet, neguļam! Saņemti trīs darbi, bet gaidu vēl. :slight_smile:

@Simsis @Mr_Bunny

Es nemāku izdomāt savus stāstus, kā jau esmu teicis es esmu kā dēle, jo tikai nosūcu no citu darbiem :smiley:
Es vienkārši reti piedomāju pie sava stāsta, ja pat aizdomājos, tad uzreiz aizmirstu.

1 Like

Same, man ir slinkums daudz domāt kārtīgi ;D

1 Like

@Mr_Bunny Nu nemuldi! :stuck_out_tongue_winking_eye:

@Simsis Pārvari savu slinkumu un uzraksti savu konkursa darbu! :smiley:

Varbūt… varbūt… Tad redzēs kā ar laiku būs, jo brīvdienas grām ;D

Varat jau necensties, man lielākas izredzes uzvarēt :)))))

tas taka izaicinajums?

Jā! Starp citu, arī no tevis es gaidu darbu! :smiley:

Es esmu mod, man nepienākas pūlēties. Pie tam tās noveles esmu izgājis torrentos :smiley:

Tas, ka tu esi moderators nav nekāds attaisnojums! :smiley: Es piedāvāju arī Dating Sim, ja arī tas nepatīk, varēsim kaut ko sarunāt.

@Simsis Padomā par ecchi, kas ir šajās novelēs. :smiley:

I don’t like ecchi that much tbh >.>

Kā tu vispār vari būt moderators, ja tev nepatīk ecchi?