#07 AF.lv zīmēšanas izaicinājums - strēlnieks

Tākā @McMegg noslinkoja, tad šoreiz es taisu augšā jauno izaicinājumu.

Tākā esmu uz liela lokšāvēja viļņa tad arī tēma tāda.
Attēlota var būt gan mītiska būtne, gan cilvēks. Galvenais, ka akcents tiek likts uz pašu loku un tā šaušanas izpildes tehniku. Varētu būt pagrūts uzdevumus hehehe.

Deadline - 17. aprīlis

Avoti iedvesmai:

http://john.do/wp-content/uploads/2015/01/japanese-anime-archery-archer-arrow-arrow.jpg
http://image.naldzgraphics.net/2012/12/5-anime-elf-archer-illustrations-drawings-artworks.jpg

P.s jo precīzāka būs attainota pareiza tehnika, jo vairāk punktu saņems no manis. (Daļā paraugu ir galīgā dirsā, otrā daļā ir japāņu Kyūdō šaušana)

4 Likes

Es tač loku ne reizi mūžā rokā neesmu turējusi, kā es varētu zināt pareizo šaušanas tehniku?! :sweat_smile:

Ja būs laiks, laikam beidzot būtu atkal jāpiedalās :grin:

2 Likes

Es cerēju uz ko vieglu un interesantu.
Šis ir interesants bet ļoti grūts.
Es nemāku zīmēt pareizo pozu, un es noteikti nemāku zīmēt rokas.

2 Likes

Tpc jau saku, ka tie tikai bonusa punkti. To var mierīgi redzēt no malas :smiley:


@Archy Jap tāds bija mērķis. Pacīnaties! Ko tur daudz ar tiem vieglajiem var ņemties!

1 Like

Tā tad, ja mākslinieciski izpaudīšos un abstrakti attēlošu bultas tēmēšanas pozu, tad tikšu judgots kā “nezin, ko dara”, un samazināšu savas cerības uzvarēt no 0 uz -1?

5 Likes

Sounds interesting :3:
Varētu pamēģināt :smiley:

1 Like

Nē! Rakstu jau 3. rezi…tas ir tikai bonus! Ja pārsteigs ar zīmējumu tad vienalga par pareizību.

Ok. :wink: danke. Vienkārši pārliecinos.

15 Likes

12/10
I would give you a price right now. :smiley:
Mums te pārējiem nemaz nav ko vairs censties, jo uzvarētājs jau zināms. :smiley:

5 Likes

Bonusa punkti arī jau nopelnīti :smiley:
Visi

3 Likes

Tad jau varam taisīt ciet :smiley: Un kāds vēl žēlojās par neiespejamību @Archy @Rain :smiley: :smiley: :smiley:

3 Likes

Pag, pag, @Kitsune-chan un pārējie mākslinieki neko nav likuši :smiley: :smiley:

1 Like

Varbut šoreiz ielikt kautkādu neglīteni no savas klades. :smiley:
Mākslu es nemāku, bet smieklīgas proporcijas. :smiley:

2 Likes

Vajadzētu beidzot pamēģināt piedalīties kādā no šiem, but i dunno

1 Like

Also, kā un kur iesūtīt savējo entery ? is an actual old person that knows nothing about anything

Liec te vai arī sūti PM. 1dien izveidošu jaunu tēmu ar uzvarētāju un iesūtīto darbu apkopojumu.

drosi priecasimies par jauniem dalibniekiem ;3

of course ka vielies ja tema ir tuva tev un tavai sirdij xD

Soreiz izdomaju ari piedalities…
Luk rezultats

12 Likes

Oh well, es centos. Ceru, ka leņķis neko nebojās ;-;

14 Likes