#05 AF.lv zīmēšanas izaicinājums - Dēmons

Nav slinka… vienkārši viss ģeniālais ir vienkāršs :smiley:
Actually laba ikona sanāca :smiley: Varbūt pat AF derētu :wink:
Nu ja digitalizētu :blush:

1 Like

Īstenībā laba ideja ( ´ ▽ ` )ノ Bet nezinu, cik cilvēki būs par demonu kā AF simbolu :smiley: Ne jau visi ir tādi sātanisti kā mēs daži labi :joy:

2 Likes

Es vienkārši šodien stundās sēžot atcerējos par šo zīmēšanas izaicinājumu :smiley: un tad kā man sanāca tā sanāca :smiley: ne jau visi ir dzimušu ar mākslinieka talantu :smiley:

atsaukšos vairāk uz šo apraksta daļu… :D

Vsp šoreiz nav atsevišķa tēma, kur augšupielādēt attēlu?? Vai es neredzu? xD

5 Likes

Nu demons nav sātaniskā simbols :wink:
Tas ir tikai baznīcas uzliktais stereotips, kas iegājies kopš tumšajiem viduslaikiem, mon amie :blush:
Baznīcai vajadzēja kkā panākt un nomelnot visu pagānisko, tiībai neatbilstošo, tpc ragainie un īpašām spējām apveltītie mitoloģiskie tēli kļuva par elles izdzimumiem :smiley:

Daži piemēri:

  • Demons, jeb daemons ir “Dievam līdzīgais” un oriģināli tam bijusi pozitīva aizstāvja nozīme.
  • “Villain” patiesībā ir tikai “ciematnieks”.
  • Pentagramma ir vienkāršs pagānu auglības un sievišķības simbols, kas kalpo, kā aizsardzība.
  • “Pagāns” tulkojot no sengrieķu valodas patiesībā nozīmē “zemnieks”.

Interesanti, ne?

2 Likes

Maziņš vai liels zīmējums, man jebkurā gadijumā prieks par katru, kurš piedalās un atbalsta šo izaicinājumu :blush::grin:

2 Likes

Pašvaki pašvaki , plusiņa nebus :smiling_imp:

Par ko tad tā, Lucifer? :smiley:
Kā man jums izpatikt, Gaismas nesēj? :smirk:

1 Like

Biju dzirdējusi, ka kristieši lielu uzmanību velnveidīgo, tajā skaitā arī demonu un sātanu, klasificēšanai nepievērsa un viņus visus sauca vienā vārdā "velns ". :smiley: Un, ja nemaldos, tad pastāv uzskats, ka sātans ir radījis demonus, so padomāju, ka to var pieskaitīt kā vienu no sātana piekritēju simboliem :smiley: Bet, ja izrādās, ka tā nav, tad visa mana dzīve bija meli :joy:
Par Daemoniem un villianiem biju dzirdējusi, par pentagrammām gan nē :grin:
Dzīve ir interesanta lieta @_@

Tema par kuru varetu daudz diskutet

@Hell Pilnībā piekrītu :wink:

Baznīcās pievērsa gan. pat ļoti lielu uzmanību.
Apzīmējums “velns”, kas attiecināts uz visiem “nešķīsteņiem” gan bija populārs parasto cilvēku vidū.

Nekas jau nevar baigi izrādīties :smiley:

Par velnu un demoniem ir neskaitāmi daudz uzskatu :wink:
Un katram ir tiesības izvēlēties sev labpatīkamāko :blush:

Maybe japaisaaco, bet tie mani demoni ir drausmīgi. :smiley:

Pat seniem latvieshiem bija savi dievi, Mara, Usiņs,Namejs un vel kaut kadi zel ka lidz musu dienam tas viss laika gaita pazudis

Jap. piekrītu :slight_smile:

Un Latviešu mitoloģijā velns jau arī nav tik ļoti negatīvs tēls. Patiesībā viņam arī ir pozitīvas funkcijas. Piemēram cik atceros, velns pat savā ziņā skaitās auglibas dievs :wink:

Un jā… Gome, bet Namejs bija zemgaļu virsaitis :wink:

Dīvaini :smiley: Tagad nezinu, kam ticēt :joy:
Tas gan :slight_smile:

Tici kam gribi, galvenais ir ticet

Jo vairaak ticesi dievam , jo vairak pirņemsi to ka pastav satans

Well, es neticu ne vienam, ne otram :joy:

Vissi kaut kam tic, kaut ko velas, sapņo un tapec es paaar jums valdišu :smiling_imp:

2 Likes

Bring it on, Lucij :smiley: