#01 Mini-Podkāsts - Ajin


Ieskats jaunā seriāla Ajin pirmajās trīs epizodēs.

3 Likes

3D tiešām piešķir asumu cīņām, piektajā epizodē it īpaši. Sižetiski seriāls gan aizvien vairāk liek viebties. :anguished:

Kur jūs skataties viņu? Es nevaru atrast O.o

http://www.watchanimemovie.com/sub-dub/ajin-part-1-shoudou.html

Liels paldies!

Tas ko mirāža ielika, tā ir filma, bet sērijas var skatīties caur kissanime, vismaz es tā daru

Šo jāskatās kā vecajos labajos laikos, jāatrod labākā FanSub grupa un jāseko līdzi - http://underwater.nyaatorrents.org/

Kissanime ņem viss ātrāk izdotos subtitrus, teksta kvalitāte klibo. :confused:

Pagaidām tik tas Aijin ir bijis tāda liela vilšanās subu ziņā, vismaz 1 epizode

Mēs vienkārši jau esam paspējuši aizmirst par FanSubiem. :smiley: Visi kā viens skatāmies profesionālos tulkojumus no http://horriblesubs.info/ . Daļa no jauniņajiem vispār nav saskārusies ar FanSub. :scream:

Kur tie laiki, ne? :smiley:

Jā. Bija interesantāk, lai gan arī sarežģītāk. :smiley:

Ooo underwater subs…sen nekas nav skatīts no viņiem :smiley: Kādreiz sekoju UTF…vai kā viņus sauca…that was some quality stuff, tikai beidza eksistēt un tad pārgaju tīri uz horriblesubs. :confused:

Ar oficiālo tulkojumu plašu parādīšanos daudzi censoņi sāka pamest FanSub. Viņu tulkojumu vairs nebija vajadzīgi. :cry: Mēs te runājam par cilvēkiem ar daudzu gadu pieredzi šajā jomā, profesionālajiem subtitriem gluži nav tā kvalitātes līmeņa un diez vai kaut kad būs.

Hmm jā reizēm pamana, ka nav tas labākais tulkojums, bet dzīvot var. Fansubiem bija parasti smuki viss sataisīts it īpaši kad laida ārā BD versijas. Bet…jāseko tad vairākām grupām līdzi, kur horriblesubs viss ir vienā vietā un iznāks uzreiz (fangrupām ir gadījies vairākas dienas gaidīt pēc epizodes) līdz ar to liaku ieekonomē un nav čakars.

Ne tikai tulkojuma kvalitāte, fansuberi nebaidījās un mācēja izmantot subtitru formātu advancētās iespējas. Profesionāļi to nekad nedarīs. Pāris dienu dienu gaidīšana - tu vispār saproti kāds līmenis tas ir? Pie tā strādāja veselas fanātu komandas un iekļāvās tik īsos laika rāmjos. Ja mēs tagad sāktu latviešu fansub grupu, uz vienu epizodi aizietu nedēļa un kvalitāte būtu ne pārāk. :smiley:

Zinu ka ielika daudz darbu un vēl formatēja tekstus utt. (lika notes par jap kultūru nu vismaz vecajās animēs). Un pāris dienas thats huge :smiley: Nav tāda pacietība vairs.

Un arī nemaz nevajag latviešu fansub, nekāda jēga pro līmenī.

es tevi dievinu… man likās, ka nyaa ir nobanots… -.-"

1 Like

Nav, kaut kad sen kādu brīdi nestrādāja un tas arī viss.

@Menestrels am…šamējie pārgājuši uz 10-bit H.265 codec … kāds zin kur var dabūt to kodeku? Man vecais labais ccp nerādā viņu :smiley: