ZPD par anime un mangas otaku subkultūru

Sveiki tauta!

Jūs izklausāties kā pūkaini un atsaucīgi briesmonīši, tāpēc domāju no jums palūgt mazu palīdzību ^^
Tātad, es veidoju anketas, kuras drīz vien parādīsies forumā un varbūt arī Emphase ballītē :slight_smile:
Man jau ir jautājumi, kurus es varētu jautāt savam pētījumam, bet vai ir kādi ieteikumi?
Es pētu anime un mangas subkultūru Latvijas teritorijā. Man ir jāizdomā jautājumi, kurus apkopojot es varētu uzzināt, cik daudz ir tādu anime un mangu fanu, ko visi vairāk skatās/lasa, vai viņi tiek apcelti skolās/ darbā…uc.

Paldies liels par atsaucību!! ^^
Jebkāda palīdzība ir noderīga!!

4 Likes

Zini kāda sakritība?
Kad pirmo reiz iegāju šajā forumā, man bija lūgums ZPD idejām no šiem cilvēkiem. Manu ideju gan atraidīja skolotāji, bet lai tev veicas. Ar prieku palīdzēšu.

2 Likes

Vajadzēja pasūtīt dirst. Liek taisīt ZPD un vēl nepatīk tēmas. :/

*Divniek, ja jāsāk jau admina teksts labot, tad jau ir traki…

5 Likes

Vai ne :smiley:

Palīdzot jautājumu sastādīšanai Agnesei jūs palīdzat arī man. Jo tēmas ir līdzīgas. ^^

Un mans. - Izpētīt un aprakstīt anime atšķirības Japānas kultūrā, senatnē un mūsdienās.

Un tad mani pasūtīja. :smiley: visi

Kādu tēmu tad beigās paņēmi?

Par latviešu rakstnieku.

Kad beidzot izvilks savu galvu no D un saaks domaat muusdieniigi, nevis kaa Padomju laikos, tad varbuut beidzot saaks pienjemt. Nez, varbuut vinjas gadiijumaa skolotaaja ir tieshaam skolotaaja.

ZPD…šermuļi pārskrien. Kaut kāda šausmīga padarīšana. :expressionless:

Novēlu tev tikt cauri tam monstram =~=)/ Ganbattee~!

2 Likes

es ar jums! Es arii shogad izlemu rakstiit par anime ZPD darbu !

Beigās mazliet mainījās tēma, bet veiksmi!

Divus gadus veca tēma pēkšņi atdzīvojās. XD

Tomēr gribētos zināt kā ir gājis darbiem ar šo tēmu

thank god i didn’t have to do that shit tho

3 Likes