Zīmējumu stūrītis

halloween animerforums

Helovīna noskaņās šodien nedaudz paeksperimentēju un iemēģināju kko jaunu xD

13 Likes

wow! tas būtu cool!!! ^^

Nu tur jsaprasa @Menestrels :smiley:

Atsūti man .png ar caurredzamu fonu. :wink:

Mums kaut kāds writing topic ir? Ka jau mākslai ir tēmas, varbūt vārdiem arī vajadzētu. Kas zina, varbūt bez manis arī vēl kāds te murgo.

2 Likes

Es zinu, ka bija topics, kur atsevišķi rakstīja stāstu (laikam šis Vēlējos izmēģināt roku stāstu rakstīšanā), bet nez vai būtu labi visu mest vienā čupā, jo tu vari veidot sev stāstu sēriju un nebūtu labi, ja tur vēl citi rakstītu savus stāstus

Es vienkārši apšaubu, ka kāds šeit publicēs veselu sāgu :smile: tāpēc varētu tēmu, kur samet dzeju, īsus stāstus vai fragmentus.

2 Likes

Tur labāk tad menestrelam jautāt, jo es ar sāku šaubīties par šo tēmu, bet tomēr man liekas, ka vajadzētu taisīt atsevišķi

Man liekas ka bija gan kaut kads topiks kur vareja mest linku uz saviem garu darbiem :smiley: :smiley:

Jauno topic veidošana ir visai peļama padarīšana, cik atceros. :smiley:

Thanks for the love ^^

4 Likes

ghsgnhfvzdfvf
https://www.instagram.com/p/Bavi1HdHn6u/?taken-by=edmtro

13 Likes

11 Likes

Cik gadus jūs zīmējat? :open_mouth:

Grūti teikt, zīmēju pa retam kopš bērnības, bet tā nopietnāk pievērsos laikam 5 gadi atpakaļ ar domu ka vēlos actualy iemācīties. Bet šos 5 gadus arī nav gājis gludi, laikam tikai pēdējie 2 gadi ir kaut cik produktīvi bijuši. Pārsvarā lielākā daļa laika tika izniekota, kas iespējams nav nemaz tik slikti kā man likās, šobrīd mēģinu neiespringt un vienkārši izbaudīt procesu.

Tas brīdis, kad tu saproti, ka @EdmTro vienkārši izbauda procesu, kamēr pārējie no ādas lien ārā… : | xD

2 Likes

Galvenais ir nepārmest sev par to ka kaut kas nesanāk, jeb nav izdarīts kā plānots. Stress un negatīvas domas tikai sagādā vēl vairāk problēmu un nekas vairs neiet uz priekšu. Būt daudzmaz harmonijā ar sevi un neuztvert lietas traģiski, man palīdz.

2 Likes

Ja es varētu noturēt uzmanību uz darbu vairāk kā 15 minūtes, pieļauju, man arī kaut kas jēdzīgs varētu sanākt. :smiley:
Iedvesma rodas, ķeros klāt un pļukš - jau domāju ko varētu pusdienās apēst… :joy:

1 Like

Nezinu, es tās 15min vakat tik pirms pusnakts no sevis izspiedu… galvenais ir katru dienu to darīt

Nu tad met savus darbus te iekšā. Draudzīga kritika un atbalsts tikai nostiprina vēlmi turpināt.