Zettai Ryuiki fandom

Zettai Ryuiki - absalūtā aizsargātā zona. Jeb zona no svārkiem (pieņemams arī variants ar šortiem) līdz zeķēm. Bildē tiek skaitīta par Zettai Ryuiki fandom pārstāvi, ja tajā ir - absalūtā aizsargātā zona, svarki un zeķes, ja bildē tiek parādīts sieviešu dzimuma indivīds. Tikai IRL bildes. Bildē nedrīkst būt - pantsushoti, erotiska un ecchi satura fragmenti. Zettai Ryuiki ir kāre pret neatklātību, pret to burvīgo, atkailoto absalūto AIZSARGĀTO zonu. Ja tiek rādītas pārējas ķermeņa daļas vai apakšveļa, tad Aizsargta zona vairs nav aizsargāta!

Zettai Ryuiki iedals 5 tipos. (Princip vairāk, vienkārši standarts zeķi izmērs)
http://i.imgur.com/pJ1GI2b.png

Tā absalūtā aizsargāta zona un kuru var skatīties, bet nevar pieskarties.

@DiviViens

Turpinājumā par Zettai Ryuiki Uzmini anime:

Dzīvē arī izskatās diezgan pievilcīgi. ;)

Bet tomēr zem ceļiem mans fav.
Pamatā pateicoties tam, ka reti taisā līdz ceļiem. Konkurējoša daļa bildējās ar garajām zeķēm… :3

Bērniem drošs forums, huh?

Kāpēc ne?

Teica čalis, kurš pie “uzmini anime” liek vien meitenes ar minimālu drēbju daudzumu, pie tam uz vai zem puiša. :lol:

1 Like

Pierakstiju Zettai Ryoiki apraktu, lai nav domstarpbas.

Bet… bet… Man patīk ;D

Pēc tiem izmēriem… Sapratu, ka es pat ienīstu skatīties uz E un D, C vēl ir so so. Protams, A ir pats jaukākais priekš manis. :D

Īsti zettai krājumi man nav, bet tieši bookmark’os atradu visai patīkamu bildi, nedaudz arī no zettai tur tiek. :D

1 Like

Nu es kolekciju neveidoju. Parasti skatos čanos un citos reddit, 9gag utml.

2 Likes

@DiviViens

http://i.imgur.com/G7BXb4O.png

Es vienkārši jūtu, ka nevajag teikt, to ko tagad iedomājos būtu daudz naida pret mani :smiley: :smiley:
Bet nu es pats īsti nepievēršu uzmanību šīm lietām, jo neesmu haremu un ecchi cienītājs, kur šīs lietas ir izplatītas, bet nu cik esmu redzējis, man pievilcīgāk šķiet, kad ir virs ceļa un cik sapratu pēc mirāžas bildes tas ir A,B? Ja tā tad vispirms A un tad B…

Visu kas zem ceļa, es uzskatu par zeķi. Zeķes vairs nav tas. :worried: Šeit visa pievilcība slēpjas zeķubikses un svārku mijā. Šajā vienādojumā zeķe neiederas, pārāk daudz kājas.
Es stingri pieturos pie A un B.

2 Likes

Visi ir par A un B, mani ieskaitot ;D

Nu, pirmkart. Visas meitenēs ir zeķēs. Zeķubikses paredz vienotu objektu.
Otrkārt, es nesakur, Aun B ir slikti. Tās man patīk varīk. Vnk. Zem ceļa pārāk atgādina, Haruhi Suzumiyas skolas formu un es neko nevaru ar sevi darīt.

1 Like

uuunnn mani favoriti. Dizainieru versija - ar zīmējumiem. :3

1 Like