Yow the Havkijs

Neesmu ieinterests saietos un jeb kada cita neveiksminieku rīkotos pasākumos, skatos visu nepatīk fujo bait SOL un melodrāmas.

Sveiks, Hawky! Esam draugi!:hugs:

Piedod, ja nerunā anime nerunā vispār

2 Likes

Sveiks

Aizmirsu stats

Ok… Sveiki?
ReflectingGenuineBellsnake-max-1mb

2 Likes

Sveicieni šajā forunā!

Labdien, cienītais!

Kas tev tieši skaitās “neveiksminieku rīkots pasākums”? Un ko tu uzskati par neveiksminiekiem?

1 Like

Свейкс

1 Like

Diezgan rupji. :frowning:

3 Likes

helloo :3

Tieši tas ko domā, neesmu šeit lai atrastu draugus, esmu šeit lai parunātu par indonēziešu alu zīmejumiem

1 Like

Tevi abižoja citās community, ka tu savā pirmajā topicā visus esošos nosauci par neveiksminiekiem? :smiley:
image

4 Likes

A kā tu zini, ko es domāju!? Es par neveiksminiekiem visnotaļ varu uzskatīt cilvēku kurš pelna miljonus, bet ne vella nespēj neko darīt sabiedrības labad.

Un tomēr atklāj savus standartus, ko tu uzskati par neveiksminiekiem! Zini kā - ja jau reiz iesāki, tad jāturpina!

2 Likes

Jep, un tas ir diezgan normāli savadāk komūns deģenerējas kā tas ir noticis šeit.

1 Like

Ahha… Okay. Komūna “deģenerējas”, jo te ir mītapi. ok. :smiley:

2 Likes

Haha, ierunājās brālis neveiksminieks. Ja esi šeit, tad tāds pats kā mēs vien esi. :wink: Līdz šim mēs šajā forumā esam bijuši visnotaļ draudzīgi. Bet līdz ar tavu ierašanos šķiet arī uz mums sāk attiekties krievu tautas teiciens - ņet naroda bez uroda. :slight_smile:

4 Likes

Now, now children. Let’s all get along. X3
fcsecesace

3 Likes

Tak iemācieties pasmieties par sevi, Hawkys jokojas, jo daudzi uzskata, ka anime fani ir nūģi u.t.t :grin:
Hawkyjs ir labs čuvaks, ganjau pieradīsiet pie viņa īpašā humora! :blush:

Kā es sapratu jūs 4 esat klasesbiedri/draugi?