WinterCon IV topic

Vismaz pie egles var pielikt xD

Man bij tāda doma, bet kāds UniCon cafe manu somu ar četrām limited un dažiem support badge nofenderēja. Pats jautrākais, ka somas satur bija - divas pildspalvas… :smiley: Taka mana kolekcija ir visai maziņa tgd. Sanāca atrast tikai dažus, no tiem kas bija. :frowning:

2 Likes

Viņiem lkm baigi gribējās tos badžus xD

hz, kas viņus motivēja. :smiley:

Cilvēki ir dīvainas radības

1 Like

Visi kas vēlas pievienoties foruma grupai, piesakās! Wintercon IV 2018 - gājiens/foruma mītiņš

2 Likes

Tie kas būs winterconā brīdinu - pērkot korejiešu saldumus esat ļoti, ļoti uzmanīgi. Korejiešiem ir ļoti dīvains skats uz to kā ēdienam ir jāgaršo xD

Tu runā par tiem čipšiem un roltoniem, kurus viņi 10x dargak pārdod?

1 Like

Iesaku visiem ātri ieņemt vietas cosplaya šovam. XD

1 Like

Vai tu nezini, cik biļetes ir nopirktas vai kko tādu?

Droši vien domāts, ka zāle ir ļoti maza vai nepārskatama no pēdējam rindām. :smiley:
Tāpāt visus kosplejerus varēs noķert main zalē. Un pieņēmu, ka Vērmanīti liela daļa taisīs photosetus. :wink:

1 Like

Cik es biju mēģinājis, tad ne visus tur var noķert. Ir arī tādi, kas gandrīz visu dienu pavada ģērbtuvēs :smiley:

diezvai. Iespējams, ka vnk esi netrāpijis.

Tad jāsāk plānot cik ļoti ātrāk jau stāties pie durvīm? :smile:

1 Like

Pēdējā uniconā bija izveidojusies milzīga rinda, bet es ar draugu tik un tā iešmaucām vieni no pirmajiem xD

Tur ir tā triviālā lieta - ja pārāk laicīgi sāksi stāvēt rindā, stāvēsi tur ilgi un nezinu vai patīkami. XD

2 Likes

Mēs gājām no beigām un arī aizmugurē sēdēt nebija ne vainas, bet nu, tās ir ķīpsalas telpas, tas ir cits stāsts

1 Like

Būšu savā jaunā uzvalkā :kawaii_potato:

7 Likes

Yay, tu tomēr atnāksi!! :3

2 Likes