Wintercon III

ūu~ super! Laimīgais ^^

Es vēl neesmu apskatījis savu grafiku. :sweat_smile:

same

1 Like

#WinterCon III laikā atrodat mani. Un varēsiet nopirkt AnimeForums.lv speciālo WinterCon III nozīmīti par pašizmaksu!!! :wink: Gājiena dalībniekiem - bezmaksas.
Speciāls piedāvajums veciem labiem foruma biedriem, kas reģistrējas pirms 26.dec. Jaunajiem lietotājiem. 26.dec un velāk badge cena būs 80 centi. :slight_smile:
Also, tradicionāli, pasākumu nozīmītes var dabūt tikai ierodoties tajā pasākumā.
P.S. pašizmaksu aprēķināšu, kad saņemšu rēķinu(~50enti)! :wink:

4 Likes

Vai par Wintercon III gājienu būs atsevišķs topics? :thinking:

I mean… tādu nopietnu topicu, kur forši ir aprakstīts maršruts utt. :sweat_smile:
itkā jau var rediģēt jau esošo topicu. vienkārši, manuprāt, vajag vietiņu, kur tiek forši pateikta informācija, lai nav kaut kādi pārpratumi ^^

@m1raz?

Tā ir viena no manām mīļākajām manga! I am looking forward to seeing you in this cosplay!

2 Likes

Par to ko domāt par šo winterconu nezinu, jo izvēlētā vieta man nepatīk un no Parvas dzirdēju, ka nebūs boardgames vai normālu vietu, kur pasēdēt, so thats a bit soso.
būšu uz abām dienām un uzstāšos arī, pirmajā dienā black haired Kaneki (TG)
Otrajā - Makoto Tachibana ( Free! Iwatobi swim club) + būšu arī Free! panelī, so u all are free to check that out ;3
keke

2 Likes

Tas skaistais moments, kad tu taisi kospleju un beidzot pamani, ka tavs veidojums beidzot pēc kaut kā izskatās :sparkles: :sweat_smile:

1 Like

Iečekoju sarakstu ar cosplayiem. Nav slikti, par dažiem pat parādās mazas hype pazīmes.

3 Likes

#AnimeForums.lv galdinš atrodams 10. zonā ( Pie Craft galdiņiem :wink: )!

4 Likes

Not goin to be there because life is just saying

4 Likes

njaa ^.^’ diemzel darbs decembri uzkarinaja manu radoso procesu ta ka paspeju tikai savu performancing cosplayu uztaisit bet terps ir iesakts un tiks veidots talak pec wintercona …tad jau redzes kura cona es busu spejiga beidzot vinu uzvilkt …vnk janem un jasapurina sevi beidzot XD

1 Like

Būšu! Tikai, es ceru ka kāds paņems mani bariņā. Vienai klaiņot negribas :S

Naaksi ar mums. Nedomaa tik nokliist.

1 Like

Man šķiet, ka pirmajā dienā man nebūs tāds nopietns kosplejs :frowning:
Es esmu ļoti ieciklējusies uz performance cosplay.

man atkal soreiz uz performnce ir mazliet vieglaks un varu teikt paldies dievam savadak ari to nebutu spejiga pabeigt :slight_smile: :smiley:

1 Like

Diemžēl šogad netieku uz Wintercon. Grafiks pavisam pilns, piedevām sesija it nemaz nelīdz situācijai. :smiley: Kad šodien uzzināju, ka man pirmdien izkritis viens no lielajiem un baisajiem eksāmeniem, pēdējās Wintercon cerības tika zaudētas.