Wintercon Cosplay & Dance Competition ideja

IA tas arī ir viņas vārds :D viņai it kānav uzvārda :D

1 Like

Ideja laba! Man arī patīk vocaloids! Būtu jauki!
atver cosplay sarakstu
Ja ideja noturēsies, varu kādu cosplayot 2018. gada Unicon :3:

Bet, protams, ar prieku vērošu jūsu uzstāšanos jau agrāk, ja viss izdosies! Lai veicas!

1 Like

tav jau 2017 ir aizņemts? oO

1 Like

:sweat_smile:
Ir jau idejas…Kā arī ir tāds tēls Armins, ko es katru pasākumu atlieku uz nākamo pasākumu. Bet es ļo-o-oti gribu viņu kosplejot! :neutral_face:


???

2 Likes

A post was merged into an existing topic: Lielā attēlu lenta

Es saprotu kāpēc varētu uztraukties par grupas lielumu. Man ir bijis tā ka es sarunāju kko šadu ar cilvēkiem nosakuma visi piekrīt, bet tad daži saprot ka tas ir par grūtu vai kko tam līdzīgu.

Bet man ir velviena dziesma kurai ir ļoooti forsa deja tikai tas ir ar 5 cilvēkiem:

Es nezinu jūs varat izvēlēties man abas ļoti patīk. ^ ^

Kaut kad būs jāsatiekas visi kas vēlas un jāizrunā kā mēs saskaņosim abģērbus, kur mēs mēģināsim u.t.t

Nu tad jau jaatrod tadi cilveki ka sgatavi lidz galam iet i quess :D Hmm domaju ka deja kuru piedavaji nevajadzetu but par grutu kadam vnk japielike vajadzigie pulini tad ari viss sanak …ja padosies puscela protams ka neka nebus ;)
hmm sito pirmo reizi redzu un dzirdu bet ja runajam pa grupas dejam kuras veletos izpildit conos tad man ir sis kuras es ari veletos izpildit

Tad ir tada dejas grupa -Guilty Hearts ,kas jau man kadu laiku patik un vinu dejas ir vnk awrmazing :heart_eyes:
si ir mana milaka

Bet nu ja es vairak sliecos uz pirmo bet nu kadreiz varam izdarit to otru ari ;D
Ja drosi tadus meetinus esam veidojusi ieprieks ta ka vienigi vajag sarunat laiku kad visi spej ierasties

Man patīk xD pasaka ka tā deja par grūtu un tad piedāvā Shineeja - Luciferu. xD
Man liekas ka Lucifers ir grūtāka deja Kpopā xD

Es nezinu man tomēr liekas ka vajadzētu dziesmu no vocaloidiem (nu ja jau mēs cosplayojam vocaloidus ^ ^). :innocent: :sweat_smile:

Bet tiešām jāsatiekas visi kas vēlas un jāizrunā visu šo. ^ ^

Es piesakos kosplejot un dejot ka Kagamine Rin

1 Like

Es ne …es teicu ka tiesi otradi nevajadzetu but grutai …xD
HMM lucifers ari ir bijis apstradats ar vocaloids caur Miku Miku Dance…plus to jau vienmer jau var mikset nekas nav aizliegts :wink:
Hmm saja zina jadabu visi 8 cilveki un tad jaruna talak pa vietam un laikiem :smirk:

Bet Lucifers taču šausmīgi grūts :neutral_face:

Ja trenejas citigi nekas nav gruti

Pagaidām cilvēki kuri ir pieteikušies:

Es (kā IA)
@FlowerChild (kā Luka)
@ChibiMarta (kā Miku)
@ligalv96 (kā Haku)
@Rashomeow (kā Rin)
@Polar_Hoootsu (kā Gakupo)
@Teashine (kā SeeU/Gumi)
@Archy (kā VY2 Yuuma) [Varbūt]

Sooo man liekas ka vajadzētu palikt pie pirmās idejas kur mēs dejojam pomp and circumstance. Bet visgodīgāk man liekas būtu ja katra izvēlas vienu deju ko vēlas un tad balsojam par to kuru grib visvairāk (nebalsojot par savējo protams :joy:)

Bet es gribu zināt kā jums ir ērtāk. Visu izrunāt cauri forumam un tad tikties ar tādu gatavu plānu vai kaut kad visas satikties un tad uztaisīt tādu “meetingu” kur mēs visu izrunājam?

Puiku char ar tur ir?

Hmm es domaju ka visiem patika Pomp and circumstances
Hmm pa cik es nedzivoju Riga un katru dienu neatrodos tur tad izdevigi butu nedelas nogales taisit…hmm gruti teikt bet izdevigak butu uztaisit tadu lielu parskatamu planu foruma un tad taja meetinga izrunat smalkumus un detalas

Puiku char?

ye. Male. cik noprotu jūs esat skuķīši un tad jau noteikti ābūt kādam puiku charam ar… Ne"?’;D

Nu ja kāds vēlas tad var pieteikties. xD Vnk jāpasaka ko grib cosplayot. :wink:

TUR IR KĀDS PUISIS? Tas ir viss ko gribu zināt sieviete! Simple as that! ';D