Web komiksi

Kakts, kur dalīties informācijā ar elektroniskajiem komiksiem - priekā!

1 Like

Es kādreiz lasīju “Scandinavian Comic” vsm man likās, ka tas tā saucas, jo tagad, noteikti, tas ir "Scandinavia and The World"


Pirms kādiem sešiem gadiem (?) Es pārsmējos un non-stop losīju mazās nodaļas, jo man tās likās ļoti smieklīgas - par, pārsvarā, Eiropas vēsturi - neseniem notikumiem un jokiem par valstīm… Likās ļoti smieklīgi - un šis komiks man nedaudz atmiņā jūk kopā ar Hetalia :joy:

Un otrs, ko man ieteica, bet daudz nelasīju, jo saturs likās tizls, kaut izpildījums ir awesome! ir "Romantically Apocaliptic"


Šķiet, ka izskatās vēl labāk nekā pirms kādiem pieciem gadiem… bet apšaubu, ka tur būs izveidojies arī jēdzīgs sižets :joy:

Man pietrūkst šie komiksi, bet neceļas roka tos lasīt - laikam pārlasījos - kā jau parasti - ja ir daudz satura - pēc iespējas ātrāk vēlos to uzsūkt (es Berserk dienā kādus 50 chapter ņēmu, lai ātrāk tiktu pāri 270. ch. XD )

1 Like

Ohhhhh… kaadreiz sen senos laikos laikos tika lasiits :D

1 Like

Man patīk. Nebiju pirms tam saskāries.

[quote=“zanmon, post:2, topic:1130”]
“Romantically Apocaliptic”
[/quote]:open_mouth: Tas ir kaut kas īpašs vai arī pilnīgākās auzas. Uzzināt to varu tikai vienā veidā.

1 Like

Tā kā mums ir sadaļa specifiski web-komiksiem vai labāk nebūtu katram veidot savu tēmu? Tur varētu gan aprunāt konkrēto komiksu, gan informēt citus par jaunām nodaļām.

1 Like

Es apšaubu pieprasījumu un klāstu šai nodaļā – kakts ir brīnišķīga vietne.

Atkal uzpeld komiksu tēma - kāds lasīja Batman Endgame storyu? Šoreiz, lai pievērstu jūsu uzmanību pateikšu interesantu spoileri, kurš visiem patiks Betmens nomira

Klāsta netrūkst, es regulāri sekoju līdzi padsmit webkomiksiem. Noteikti ir vismaz vairāki desmiti par kuriem neesmu informēts, bet lasītu.

Vai Betmenam arī ir webkomikss?

1 Like

Tad jau tāpat kā animēm un (lkm) mangām, ja vēlēsies kādu izcelt, varēsi izveidot tēmu, kas būs veltīta konkrētajam izdevumam :slight_smile:

1 Like

Teorētiski ir… bet nav fokusēts uz web-style producing. Es vienkārši gribu uzzināt, vai kāds ir to lasījis. :smiley:

spameris :smiley: man šķiet, ka Tev Betmens pašlaik ļoti aktuāls? Un Amerikāņu komiksu tēma nav zudusi…

P.S. nē, neesmu lasījusi. 0_0

Ok, tad šī ir Ko labu lasi tēma webkomiksiem.

Ja tu vēlies ieteikt citiem cilvēkiem komiksu, veido tēmu. Ja tikai atskaitīties par izlasītu jaunumu, raksti šajā tēmā.

1 Like

:smiley: aktuāla tēma ir jau… bet var kāds painteresēties, ar to man pietiek.

Man patīk, ka “amerikāņu komiksi” ir līdzvērtīgs vārds “komiksi”, nerunājot jau par tēmu aprakstiem…

Paskatījos to lapu. Wooooooow, tie attēli, krāsu salikumi un detaļas :heart_eyes:. Kaud kad būs šitais jāapskata…

1 Like

:sweat_smile: Tev varētu būt taisnība… Pat ja mums ievajadzētos tik smalku gradāciju, to var panākt ar taggiem.

Ieraudzīju

pārstāju spēt uztvert - man tas komiks besīīīīīī @_@ bet es turpinu lasīt, jo man patīk pārīšveidošanas :D bet nu bāc, tas sižets no smieklīga kļuva uz - pie velna, kas tas par murgu?!

uhh… very disappointed - jau pie kāda 125 ch. lkm… sākums bja tik daudzsološs T^T

aaaah mīlu šo komiksu, :heart_eyes: tā background mūzika katrai nodaļai padara visu lasīšanu varākas reizes labāku

1 Like