Warcraft filmas skatīšanās 06.06.16

Esam izdomājuši doties noskatīties Warcraft: Sākums nākošo pirmdien jeb 6. jūnijā kinoteātrī Kino Citadele.
Šobrīd plānojam doties uz seansu 18:50. Visi kas vēl nav redzējuši filmu nāciet pievienojaties!

Pirmdienās darbojas akcija Vieglās Pirmdienas, kuras ietvaros var iegādāties divas biļetes par vienas cenu. Kamēr esam pāra skaitlī varēsim ietaupīt naudu!


Ja kādam ir šaubas par filmu, jau dzirdamas pozitīvas atsauces par filmu no mūsu pašu forumiešiem.

Labprat aizietu paskatitos bet ne taja laika, tad bus citigi jastrada ja butu velak tad es pievienotos :wink:

Es domāju tu negribi iet. Nekādu problēmu, varam doties uz seansu 18:50.

Super tad man piedalas :smiley:

Es biki vinu paspeleju kad tiko bija iznakusi si spele bet nya tas bija tik sen atpakal :smiley: bet nu vienalga varetu but interesanta filma :smiley:

Tagad mums vēl tev tikai jāatrod kāds ar kuru nopirkt kopā biļetes. @anon81076694 šodien prasīju, viņš negrib iet skatīties.

Laiks ir gan uzpeldes gribetaji kas parakstisies uz skatisanos :wink:

Esmu tikai pārdesmit līmeņus nospēlējis WoW un ļoti mazliet lasījis kaut kādu komiksu. Pats praktiski neko nezinu par visumu. :smiley:

1 Like

Dod pieci, mans ar ne :smiley: tik sen vinu paspeleju ka neko neatceros :smiley:

Tam ir kāds sakars ar warcraft? :s

1 Like

:raising_hand:

Nav ne jausmas. WoW it kā ir balstīts uz Warcraft spēlēm.

Savulaik nospēlējos warcraft līdz nelabumam, vēlāk spēlēdams WoW neko kopīgu nesaskatīju. Bet es neesmu liels fans šīm spēlēm, tādēļ varbūt kļūdos. :smiley:

Es Warcraft zelta laikus nokavēju, tās spēles neesmu spēlējis.

Es arī esmu in! :blush:
Iesim skatīties kas tad nu tur labs ir sanācis! ^ ^

WoWs ir turpinaajums Warcraft 3: The Frozen Throne. Bet pashama WoWam ar filmu sakars mazs, ja neskaita dazhus teelus.

sen jau noskatijos ;D

Mēs ar uz jau filmu bijām un man ļoti patika ar visu to, ka Warcraft neesmu nekad spēlējusi un neko par to nezinu.

2 Likes

Nu, zinaashana neko daudz nemainiitu, ja nu vieniigi to, ka tu vareetu pamaniit staasts nianses, kas nesaskan ar staastu, kas ir pamataa.

7 posts were merged into an existing topic: Quickie - Warcraft: The Beginning