Vocaloid fandom

Vocaloid ir kompānijas Yamaha programma, kas ir singing voice synthesizer, t.i. ļauj radīt dziesmu vokālus, izmantojot balss bibliotēkas jeb “dziedātājus”. Katram šim “dziedātājam” ir savs tēls, vispazīstamākā no tiem ir Hatsune Miku.

Ja kādam ir pacietība, te ir visi Vocaloid tēli un viņu balsis līdz 2014. gadam:

Tagad Vocaloid ir izveidojies kā milzīgs fandom, kurai ir savas dziesmas, stāsti, anime un viss iespējamais :grin:

Tātad šajā tēmā liekams viss par un ap Vocaloid, dziesmas, dziesmu covers, bildes, stāsti uun es nezin :grin:.
Laikam šeit var likt arī Utauloidus (Utau ir ļoti līdzīga programma Vocaloid, tikai ir bezmaksas un ļauj veidot pašiem savas balss bibliotēkas un tēlus. Līdz ar to Utauloidi ir vairāk, bet nekvalitatīvāki. Populārākā Utauloid - Kasane Teto).

Tāā, lai aizsāktu šo tēmu, pāris jautājumi:
Kurš/uri ir tavi mīļākie Vocaloīdi?
Mīļākā/ās Vocaloid dziesma/s?

3 Likes

Dažas dziesmiņas, kuras man patīk:

Šitais gan ir cover, bet to ir iedziedājis Ren (no Dramatical Murder) balss aktieris :heart_eyes:. Orģinālo “dzied” GUMI.

1 Like

Man īsti nav mīļākā Vocaloid, bet tuva ir viena no mazāk zināmajām - Sweet Ann. Galvenokārt viņu pazīst viņas sātaniskā box art dēļ :grin:

Nopietni - ko gan ražotāji domāja? XDXD
Atbilstoša dziesm viņas izpildījumā :grin::

1 Like

Deammm… tā dziesma :smiley:

1 Like

In fact Teto kluva tik populara ka tika ieskaitita ari vocaloid grupa :smile:

1 Like

Mans mīļākais vokaloids ir Ia. Dievinu viņu un viņas balsi <3

4 Likes
1 Like

Katru gadu iznak ar vien jauni tely…zinu ka pagasgad man skiet iznaca special valentine days dvini or somethin bet visvairak man pagaidam patik pedejais izlaistais chars…vins ir tads biski gorish izskats plus vins vel ar zakiti nak complekta…lovely lol xD

1 Like

Sis ir tas pa ko runaju :smiley:

4 Likes

Viņš izskatās tik creepy, but i like it :smiley:

Ikr??!! :smiling_imp:

Kā viņu sauc? :open_mouth:

Pēc balss visdrīzāk mīļākais būs VY2 Yuma ( Attiecoši mīļākā viņa dziesma )

2 Likes

Fukase

2 Likes

dances to Luka Luka Night Fever in the corner

1 Like

Ahh Gakupoo!! <3

2 Likes

Vēl viena ļoti iecienīta dziesma~

3 Likes

Man viens covers labāk patīk, bet eh

1 Like

Man tāpat kā @Ramenai mīļākais vocaloids ir IA :heart_eyes:
Bet klausos arī citu vocaloidu dziesmas :D
(Mīļākā IA’s bilde)

Dažas IA’s dziesmas :D

Un vēl viņa ir iedziedājusi daudzas KagePro dziesmas :kissing_heart:

5 Likes

GUMI

2 Likes