Viena dziesma četras versijas

melomans mani proteste pret so versiju

orginals tomer ir best

fallen versija

Mystary versija

Band versija

tur vel ir demo un vel 2 versijas…

Challange
So who next var iepostot no vienas grupas, vienas dziesmas 4 vissmaz dazadas versijas

P.S.Bet Hard core mode Vienas grupa, viena dziesma četrās dažādās versijās no tas pasas grupas

3 Likes

Vai es dzirdu vārdu “izaicinājums”? :smile_cat: Nav ko izaicināt cilvēkus tajās garajās lentās, kur to nemaz neviens nepamanīs.

1 Like

Man arī patīk šitas.

Nu, tā tomēr bija tava ideja.

Instrumentālā

Vokālā

Edits

Live

#Pantera - A new level

Stingru noteikumu nav, traktējam uzdevumu katrs pa savam.

Cheater :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tikai kad jau viss bija sarakstīts prātā ienāca doma, ka te iespējams bija domāts kas cits. :smiley: Tā kā šī ir spontāni izveidota tēma, gan jau foruma spēku balansu nesaplēsu.

1 Like

Kas zin, kas zin…

bus fine… saubos ka mums te daudz melomanu kas zin dizi vairaak ka o sita forsa dziesma un labi ja kad bus vinu koncerts baltija mby…vai wiki labas puses tabulu…

P.S.Bet Hard core mode Vienas grupa, viena dziesma četrās dažādās versijās no tas pasas grupas

Prātā nāk tikai visai garlaicīgi hardcore četrinieki. :thinking: Studijas, instrumentālais, dzīvais un studijas remastered ieraksts.

Dzēs ārā, ja esmu saplēsis foruma matriksu. :D

2 Likes

Ja drīkst cover, tad varētu izskatīties šādi. Soft core challange
Interesanti kā vienu dziesmu var parvērst tik daudzos stilos

3 Likes

Menestrels mani iepriecina. :smiley: es kaut ko atradīšu… tikai maybe vairākas versijas

Nopietni neviens vel nav ielicis :smiling_imp:

Nekas nav pret JayZ bet tas albums… ir vnk…

P.S.Live un instumentala versija nezinu vai pat ir jega likt…

3 Likes

Remixi arī ir Slipknot veidoti. boom - 6 varianti

4 Likes

Bet nekas nav labaks par orginalu :smiley:

1 Like

Taisnība.

1 Like

Es tā arī nesapratu kas šis par izaicinājumu, bet es gribu parādīt piemēru, ka es nepiekrītu izteicienam, ka oriģināls vnm labāks:
dziesma Dress
no grupas Buck-Tick

Izrādās, ka tas OP Trinity Blood, wups, nezināju, neesmu redzējusi :D (un vispār nejūtu atškirību no pirmā video ;S )

Un šeit Buck-Tick solists iesaistīts šīs dziesmas cover versijā, ko es dievinu :D

Un šis ir tas cover bez Sakurai Atsushi T^T (patiesībā, tgd ausoties, nezinu kdļ man tikai live versija patīk, jo viss škiet vienāds…)

1 Like

Es to biju domajusi konkreti par Vermelion :sweat_smile: