Vēl jauniņāks par jaunāko no jauniņajiem

Sveiciens visiem!

Kā redzat esmu jauniņais, tādēļ vēlos dot citiem ziņu par savu eksistenci un pastāstīt mazliet par sevi. Apzināti ar anime iepazinos apmēram pirms kādiem 6 gadiem (protams, ja neskaitām hentai, kuru biju iepazinis jau iepriekš citu iemeslu dēļ ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), kad skatoties Youtube kaut kādā veidā nonācu pie Kiss x Sis video. Nosūtīju to video savam draugam…Long story short, pēc sarakstes apmaiņas saņēmu veselu listi no viņa ar anime, un kad sāku skatīties nonācu pie secinājuma: “Damn, this shit is prety good”. Protams, ja jau reiz es skatos anime, es arī lasu manga. Ja zināt kādu labu manga, tad droši varat man ieteikt :). Visbeidzot, man arī patīk spēlēt videospēles (PC master race).

9 Likes

Sveicināts mūsu komūnā , vai spēlē arī kādas citas videospēles?

Sveicināts forumā! :slightly_smiling_face:
Vai bez hentai ir vēl kādi mīļākie anime žanri? :grin:

Uz doto brdi esmu uzticīgs pc, bet nu gan jau kaut kad nāksies arī iegādāties konsoli, ja tas ir tas ko tu biji domājis.

1 Like

Īsti nav tāds viens noteikts žanrs, kuru es skatītos. Priekš manis galvenais, lai plots (īstais plots, nevis boobs) būtu interesants un art style būtu pievilcīgs. Bet nu tad, kad tikko biju sācis skatīties anime vairumā skatījos romance…

1 Like

Heey, sveicieni forumā! Kādas spēles spēlē uz pc? Vai spēlē overwatch?

Nu kā saka esi sveicināts!

Hello! Enjoy your stay!

2 Likes

Mož tiksi uz mūsu meetupu ? :D AF.lv meetup: Valentīndienas meetup

2 Likes

Hiya

Es spēlēju dazādas spēles gan singleplayer, gan multiplayer, piemēram Elder scrolls online, ARK, HoI4, Deep space waifu XD un daudzas citas.

Jāatzīstas, ka overwatch nekad neesmu spēlējis…

Tev vajag! Overwatch ir dzīve :D

Ja man pēc apmeklējuma neiztrūks kāda no nierēm , tad par to varu padomāt. ;D

1 Like

412057a81690679aaac49f89cde461e1--we-heart-it-anime-kawaii

1 Like

Yo!

Neuztraucies, būs riktīgi forši :smiley:

Sveicināts :slight_smile:

Sveicieni arī no manis!

Beidz visus jauniņos iebiedēt ar savu reliģiju. :(

Es norādu da wae xD

image

3 Likes

4 Likes