Veidojam īsu dub animei?

uzaicinaju tevi uz musu saraksti…tur ari ievietosi linku ar savu veikumu :smile:

Ko sakāt par mūsu mākslas darbu? Sirdi un dvēseli tajā ielikām! ^^
http://vk.com/videos212393992

aaak, kā es gribu ar video padalīties arī draugiem.lv
Kāds ir pret?

Haha tik smieklīgi. :smiley:

Paldies! Tad es ielikšu :slight_smile:

domāju šīs būs ērtāks. :D

Maldinošs nosaukums vājam ieskaņojumam, kurš pie tam ir nepabeigts.

1 Like

Neviens nesolija kvalitatīvu ieskaņojumu…
P.S. līga… -_-"

[quote=“m1raz, post:73, topic:564”]
P.S. līga… -_-"
[/quote] :expressionless:

Varbūt nenopietnāk izklausīsies - FanDub eksperiments?

Un Līgai super-smieklīgi sanāca ierunāt. Es bez skaļas zviegšanas nevaru viņā klausīties :stuck_out_tongue:

@Menestrels puišu lomu ierunāšanai var pievienoties arī Helmuts! Jeej! Jo vairāk balsis, jo labāk. Būtu labi pēc iespējas vairāk balsis patestēt, lai atrastu un izveidotu dub komandu. Ko saki?

Balsis testējas samērā vienkārši - iedod visiem ierunāt vienu un to pašu teksta gabalu.
Viens no lielākajiem klupšanas akmeņiem ir pārāk slikts mikrofons, tāds kurš neder ierakstam. Pēdējā ieskaņojumā diemžēl Līga izcēlās ar šo kaiti.

Neviens vēl nav stingri pieteicies 3. puiša lomai puišu sketšā, kuru šobrīd tulko Mārtiņš. Starp citu, mums tur vajadzēs arī tevi. Tur ir viena meitene ar pāris rindiņām.

O, ja… Atceros, ka viņš ar Windows Movie Maker gribēja taisīt subtitrus… :D

Ja būtu standarts overvoice, tad nebūtu tas kaites tik manāmas, bet redz, sagribejās izķemot balsi un mikrafonam tas nepatika :stuck_out_tongue_winking_eye:

Es cerēju uz jaunu Helmūtu. :smiley: Vari pats pa ātro pieteikties lomai un pro līmenī ieskaņot.

Parastais ierunājums arī kož ausī, it īpaši uz pārējo fona.

Man ir draņķīgi ar mikrafonu, it īpaši, ja esmu kojās+ arī īsti tur negribētos ierunat :smiley:

OK, dod ziņu, kad būs gatavs tulkojums un varu sākt ierakstīt.
Par Helmutu - padod ziņu, kad būs iztulkotas viņa rindiņas.

Būtu labi, ja mums katrā fragmentā spēkus izmēģinātu dažādi aktieri. Kvalitāte būs kāda būs, bet mērķis (uztaisīt ierakstu smieklīgu un saņemt pēc iespējas vairāk views) būs sasniegts.
Tad varēsim izvērtēt un piesaistīt tos, kas nopietnāk varētu piesaistīties projektam. Kas būtu gatavi regulāri kko ierunāt.

Es mūsu dub iedevu 13 gadīgai māsai iečekot :slight_smile: viņai patika! @ligalv96 @Jua - parādīji mūsu garadarbu kādam no savējiem?