Vai Overwatchā vajadzētu IP -banot smurf kontus?

Ko jūs domājat ? Piemēram , šodien hanzo ar 6 līmeni paņēma visu komandu , vienreiz pat Competetive play tas pats notika ar widowu . Esmu bieži redzējis šo diskusiju starp amerikāņiem , tāpēc nolēmu noskaidrot ko jūs domājat par šo ! Gaidu atbildes.

Es neesmu īsti ieskatījies Blizzarda polisē, bet man liekas ka šī padarīšana nav pret viņu uzstādītajiem noteikumiem, tādēļ būtu jāveic kāda veida labojumi.
Tomēr neredzu nākotni, kurā Blizzard vēlētos “banot” cilvēkus, kuri ir nopirkuši 2 spēles kopijas. No tā cik esmu dzirdējis, smurfošana Overwatchā nav salīdzināma ar problēmu, kura notiekas iekšā CS.

2 Likes

Nē nu protams ja kāds ar smurfu ir tavā komandā ,bet nevari iedomāties kā pretiniekos tevi sagrauj morāli ar zaudējumu

Man pašam gribētos paspēlēt pret zema līmeņa iesācējiem :joy: Tas būtu jautri :smiley: Man īsti nav iebildumu pret smurfiem, tas ir kā jauns izaicinājums, bet parasti vairāk par vienu tādu smurfu uz komandu nav, tāpēc, ja ir saliedēta komanda, tad visu var izdarīt. Nedomāju, ka blizzardam baigi traucē šādi smurfi, pati par sevi spēle maksā salīdzinoši daudz un tas nav izdevīgi pašam blizzardam par tik mazu pārkāpumu samazināt piedāvājumu.

Ohh, CS vispār ir šausmas, pilnīgs haoss tur notiek, bet cilvēki turpina spēlēt. Vai nezini, kas tieši tur notiek tagad?

1 Like

Man liekas, ka viņiem ir premium matchmaking - samaksā dažas kapeikas, un tiksi spēlēt VIP zonā ar citiem maksātājiem. Protams tas pilnībā neizslēdz iespēju saskrieties ar kādu zilu draugu vai skriptotāju, bet kaut kāds kompromiss pastāv.

Man šķiet, ka es arī par kko tādu dzirdēju. Lkm 7 eiro maksāja

Šodien skatījos g2a Iverwatch key maksā 19€ ,pie viena pārdevēja

Diezgan lēti ne?

Blizzard nevar noteikt tiešu cenu tādos veikalos kā G2A. Tāpat kā Ebay atradīsi lētākas lietas, G2A arī piedāvā alternatīvi, cilvēkiem, kas vēlās ietaupīt centus.

1 Like

Vienalga daudz :smiley: CS acc, ja pameklē, tad maksā pāris simtu rubļu :smiley:

banot smurf

Jūtos, kā daunis viso terminoloģiju lasot… image

Vai tad smurfi nebija tie zilie rūķīši no multenēm? =_="

3 Likes

Arī, bet interneta cilvēki izdomāja ar šo terminu definēt pieredzējušus spēlētājus, kuri iegādājās papildus spēles kopiju, lai izskatītos kā iesācēji, tādā veidā spēle domā, ka viņi ir jauniņie un tiek salikti kopā mačos ar citiem nespējīgajiem.
Basically, visi viņus ienīst un jautājums ir vai viņus vajadzētu likt sārtā.

1 Like

Tā vaitad nav to cilvēku vaina, kas izdomāja, ka automatiskās cīņas ir laba ideja? Okay, es vēl saprotu world of tanks, kur tas parādijas pirmo reizi. Tas ir mmorpg un tur arī ar lielu skill daudz ko varēs paveikt tikai ar stipraku bruņu kloķi, bet spēlē, kur viss atkarīgs no tavas pieredzes… privatie serveri ar saviem noteikumiem un adminiem izklausas pēc atbildes, bet tie nenes tik daudz naudas no mikrotranzakcijam cik gribētos. ))

2 Likes

To smurfu nav nemaz tik daudz, dažas zaudētas spēles neko stipri nemaina :smiley:

1 Like

Kā pa manam, protams, šai problēmai ir divas puses. Zelta puse - kura ienes naudiņu izstrādātājiem un no tās viņi neatteiksies. No otras puses viņi saprot, ka tas tomēr rada kopējo disbalansu.

Tāpēc banot pēc IP, pie tam mūsu VPN un dinamiskā IP laikmetā, diez vai strādās. Kas pats galvenais, kā atpazīt, ka cilvēks ir smurfiju rūķis - kādus kritērijus ņemt vai neņemt vērā. Varbūt šodien ir labvēlīgas zvaignes un mans aim ir neticami precīzs, vai pretinieki idioti pagadījušies. Pašam bijis, ka ir fantastiski neticamas dienas un ir dienas, ka vienkārši neiet. Dari ko un kā vēlies, bet neiet.

Bieži vien izskanējušas idejas, ka vajadzētu vnk paaugtināt līmeni, lai iekļutu ranku sistēmā vai noteikt katram varonim minimālos spēļu stundu skaitu. Abus konbinēt. No manis - viennozīmīga risinājuma nebūs. Ja paaugstināt līmeni tam savi efekti protams būtu - jaunie spelētāji labāk iemācītos spēlēt un uzreiz neskrietu un rankiem un visiem visu bojātu. Kā arī smurfiem būtu krietni ilgāks un garlaicīgāks laiks. Tik jautājums - cik augstu šo līmeni/stundu skaitu likt lai nenobiedētu jaunos spēlētājus, taču nobiedētu vecjaunos.

2 Likes

Ar tiem smurfiem ir diezgan pasmagi, bet pamazām jau var just, ka ar tiem paliek vieglāk cīnīties.

40

Redzi, katram savs šķiet pieņemams, tāpēc izstrādātājiem būtu jāatrod šis idēlais. Ja palasīt, daži uz competative ir gājuši spēlēt tikai pie simtā līmēņa, citi uzreiz metās. Es piemēram, biju sācis spēlēt ap kādu 30, nebiju juties īsti gatavs, kad pēc pirmās reizes mūsu komanda tika paņemta uz urrā.

Es pamanīju, ka es tik ļoti daudz sāku spēlēt comp, ka atradu no QP un tagad man ir daudz vienkāršāk spēlēt competitive nevis QP.

QP es visu laiku zaudēju dēļ kkādiem Hanzo. Kur tad ir šie visi OP spēlētāji, kad tos vajag competitive spēlēs??

Redzi, QP ir fīča 5 min ungatavs, tā teikt pirms darba. Savukār COMP ir uz iztur’bu un māku, jo tomēr tā ir sava statusa pierādīšana kurā nevar nolāzot pats un citus pievilt ar nevar. Tācu QP ir funmode kur katrs var izpasuties, kā viņam tīk. QP spēlēšana pat jūtas maigāka nekā COMP, tur tomēr tevi spiež no abām pusēm - gan savējie, gan pretinieki.

Man tad tomēr vairāk patīk comp, jo tur ir tāda īstāka un skarbāka spēle + dodas vairāk xp :smiley:

1 Like