Uzspēlējam! svētdien 06/03/2016 18:00

Tāpēc ka TS jau vienreiz es ar @NightScorpion54 noklausījāmies pārmetumus par tā izmantošanu spēļu laikā…:stuck_out_tongue_closed_eyes:

sorry what ?

hahaha xD Vispar jāuztaisa tēma, par blade and soul ģildi utt.

jā tas pat nebūtu slikti…

uztaisi :smiley: :smiley: es tgd spēlēju nav laika, zinkā lvl vajag dabūt :smiley: Pats no sevis nekačāsies.

es ar tūlīt būšu iekšā…tēmas taisīšanu uzticēsim @Julia

uztaisīju Blade & Soul ģilde - pievienojamies

Es tagad domāju - taisīt Warlock, or palikt pie Blade master.
Man kinda Blade master vairs neinteresē, bet I’m not sure if I want to go through that struggle again.

@Archy hmmm…vai tad tagad warlock jau ir pieejams?

Paspēlēju un dabūju pāris līmeņus, bet nu nezinu vai man īsti patīk tik tā spēle…

@Mr_Bunny man vienai arī bija garlaicīgi. Bet kopā bija fun :slight_smile: Tu tagad spēlē? Ja jā - jāiemet Tevi pie pārējiem. Un kādu klasi paņēmi?

teicu, ka būšu sešos, bet izskatās, ka tikšu kkad naktī. Jāsadara visu, kas pa vakardienu sakrājies ^^

Warlocks būs rīt pieejams.

Damn, PvP dod baigi daudz Exp tbh.
Ar daily quests, es pa 30 minūtēm dabūju apmēram 50% ( 39 -> 40)

Maza jēga manuprāt paspēlēt kādu ar līmeņiem saistītu spēli, kuru vēlāk šaubīgi, ka atsākšu. Man patīk spēlēt vismaz online spēles, kuras es gribēšu un zinu, ka varētu gribēt spēlēt arī pēc nelielas pauzes. Pagaidām vienīgā online spēle, kuru spēlēju it tanki, kuriem aizvietojumu pagaidām neesmu atradis :smiley:

Bet es laikam paņēmu čali ar zobenu - Blade Master vai kā tur bija

1 Like

Artūr - kas ir PvP?

Tom - aa…nu skaties :slight_smile: ja pārdomā, dod ziņu!

Player versus player - tur tevi ieliek pret kādu citu spēlētāju, kur tu cīnies par to kurš labāks

Yeah, tas ko Bunny teica.
Es apmēram saņemu 2k exp par katru uzvarētu maču, un daily quests ar dod diezgan daudz exp.
Also, pvp daily quests ir labs money generator.

būs jāpamēģina. Naudas man tajā spēlē vienmēr trūkst :smiley:

gaidu warlocku tad naksies jus fiksi panakt

1 Like