Unicon 2017 topic

omg, man instagram feedā šis pa laikam parādās un līdz šim brīdim nezināju kas viņš tāds un cik lielisks viņš ir :smiley:

1 Like

viņa darbi netā jau ~10 gadi ir populāri. c’mon :smiley:

ak, tad es atvainojos, ka līdz šim nebiju kārtīgi iepazinusies ar viņu :smiley:

it’s ok ^^

Neaizmirstam arī par gājienu uz UniCon 2017! - Gajiens uz UniCon 2017

Interesanti gan, Sana izmēģinās otreiz veiksmi UniCon. https://www.unicon.lv/single-post/2017/07/04/Sana-UniCon-2017 Būsim godīgi, pagājušo reiz viņš netika uzņemts pārlieku karsti. Cik atceros, pat viņš intervijā nosauca publiku par ledus kubiem. :laughing:

Jau iedama garām tam koncertam, man jau šermuļi sametās par publiku :sweat_smile:. Nezinu, kas tur vainīgs - pārāk gausa mūzika, bailīgi fani vai alkohola trūkums, bet vairāk uz to pusi neiešu, ja būšu Unicon :sweat_smile:

Bet ko māksliniekam neuzstāties, kamēr viņam maksā :smile:

1 Like

Es teiktu, ka cilvēki savā vairākumā ir izvēlīgi attiecībā pret koncertiem un māksliniekiem. Parasti tu neej uz koncertu, kurš tevi neinteresē. UniCon gadījumā tu dabū šo koncertu bonusā, neatkarīgi vai tev tas patīk vai nē.

1 Like

Man nebū tas cosplay, kas bija plānots, mazliet izjuka, pateicoties gan sev gan savam kaķitim, bet vismaz izlaboju situvāciju, būs tāds cosplay mix :grinning::grinning::grinning:

Zārks manam kosplejam nesanāks, nav resursu, plus vecāki baigi māņticīgi… nāksies būvēt ko citu.

1 Like

Ja pamani eksorcistu, šņāc un skrien prom.

9 Likes

es te pus mēnesi čakarējos un mēģinu uzburt suzuyas quinque’i, brīnumi ar materiāliem, krāsām…
Beigu beigās būs pašai sava interpretācija krāsu ziņā, vēl domāju, varbūt cipara XIII vietā likt XIV, kā uzlaboto ieroča versiju? :sweat_smile:

1 Like

i understand you

as you wish :'D
bet gan jau bus labi.
can i see a picture?

kaut kā tā

8 Likes

Wow… o.o

Paspējām ar tēti par visu nobesīties viņu taisot, taču beigās kopskats ir labs :sweat_smile:

2 Likes

mhm… ļoti :ok_hand:t2:

Es neesmu drošs, ka ar tādu laidis iekšā oO