Tīmeklī parādījušies jauni kadri no Star Wars: The Last Jedi

Originally published at: https://d6.lv/t/timekli-paradijusies-jauni-kadri-no-star-wars-last-jedi/484

Izdevniecība Entertainment Weekly padalījās ar jauniem kadriem no “Zvaigžņu karu” astotās epizodes. Fotogrāfijās redzami gan Reja, Čubakka, Kajlo Rens, jauni visuma iemītnieki un citi. “Last Jedi” notikumi norisinās uzreiz pēc “The Force Awakens”, kur notikumu centrā atkal atrodas Reja, kura mēģinās iepazīt Spēku, protams neiztikt bez citiem jau iepriekšējo sēriju varoņiem: Lūks Skaivokers, Kailo Rens…

1 Like

Spriežot pēc pēdējā attēla, filma grasās sekot Guardians of the Galaxy tendencei ievietot filmas piemīlīgus varoņus.

Pamodiniet, kad Star Wars paliek interesants.

Ja Zvaigžņu kari nebūtu interesanti, tie neizdzīvotu tik ilgi un nepelnītu tādas naudas summas. Par The Force Awakens viedokļi dalās, toties par Rogue One esmu dzirdējis tikai labu.

Jau siikam buudamam likaas garlaiciigas. Divdesmit gadus veelaak nekas nav mainiijies.

Man gan gāja pie sirds visas tās kosmiskās batālijas un specefekti.

Teikšu tā, patika pirmā triloģija, otrā triloģija bija neslikta - zem aliņa pavilks, bet ne vairāk. Jaunākie garadarbi - spēku pamošanās - meh, ir ok, bet varēja labāk. Bet JJA kā pamanam tika galā uz slavu, tomēr. Pirmais raugs - tas pašlaik ir laikam interesantākais no jaunākā. Pirmkārt, drūmā nokrāsa, kas nav parasti raksturīga Disnejam, un personāži neslikti.

Neteikšu, ka baigi gaidu Pēdējos Džedajus, tomēr domāju sava atmosfēra šim pasākumam būs - kaut kas starp Rogue One un Force Awekens, bet vairāk vilks uz Rogue One.

Vienu varu teikt droši, lai arī ko es domātu un teiktu par sēriju, es tā pat noskatīšos jaunākās filmas. Esmu kapitāli noķerts uz nostaļģijas āķa.

Same here.