Tematisko nedēļu.. pauze?

Sakarā ar jaunajām foruma izmaiņām un jauno dizainu ieviešanu, vadoties pēc @Menestrels paziņojuma trešā punkta:

Vēlāk tiks ieviestas balta un melnā dizaina versijas ar fona attēliem.

Nāksies uz kādu laiku iepauzēt tematiskās nedēļas, jo abiem dizainiem izskatās, ka nebūs fona attēlu. Tāpēc tagad ir jāveic balsošana kādā veidā iepauzēt tematisko nedēļu.

  • Turpināt tematiskās nedēļas mainot tikai profila avatarus
  • Iepauzēt tematiskās nedēļas
  • Cits (ieraksti kas)
0 voters

Iespējams, ka fona attēli joprojām tiks mainīti vecajam dizainam, bet es neesmu par to pārliecināts

Man vispār šķiet, ka tām tematiskajām nedēļām jābūt krietni retāk. Reizi mēnesī, piemēram (vai arī uz kādu īpašu notikumu, piemēram, sakuras ziedēšanai var dot tematisko nedēļu).
Ja katra nedēļa ir tematiskā nedēļa (vai ja tās notiek bieži), es nepiedalos, jo visu laiku sanāk dzīvot forumā ar sajūtu, ka kāds diktē manas ikonas izvēles. Man vajag periodu, kad es, tematiskās nedēļas nespiesta, varu uzlikt sev uz ikonas visādu garbage, kas ienāk prātā.
Viņas arī pārstāj būt īpašas, ja notiek pa daudz. Vispārējās tendencēs, cilvēkiem nepatīk, kad kaut kas atkārtojas pārāk daudz. It’s just how people are.

5 Likes

Hmm reizi 2 nedēļās vai tad nav labi? :thinking:

Var mēģināt reizi 3 nedēļās un ceturto atstāt brīvu. Bet tad būs jāliek fonā tajās 3 nedēļās :smiley:

Es te paskatījo kā cits lietotājs veidoja viņas, un tās bija daudz retāk un interesantāk formētas!

1 Like

Domā atsākt veidot arī filmu vakarus?

filmu vakarus? Tell me more.

Kad skatos kas ko raksta es vairāk skatos uz forumiešu ikonām nekā to nikiem. Mani mulsina katru reizi adaptēties uz jaunām ikonām. Tāpēc es savu nemainu. For the sake of consistency and reliability, and recognition.

2 Likes

Es gan katru forumieti jau pēc nika zinu xD

1 Like

Agrāk bija notikuši, kur forumieši savācās un atbilstoši tematiskās nedēļas tēmai skatījās filmas

Nu bet uzliku sev šodien bildi, kas atbilst manam nikam :smiley:

Es vnk saku, ka es pirmām kārtām skatos uz cilvēku ikonām nevis uz niku. Ja redzu neredzēto ikonu es samulstu un skatos uz niku. Onii-chan, tu bieži maini savu attēlu, līdz ar to es tevi jaucu visu laiku, jo biju pieradis pie tavas citas/iepriekšējās ikonas. XD

Man patīk mainīt bildes xD
Atbalstu to ko veidoju (tematiskās nedēļas)

Bet atvainojos ja gadās samulst :smiley: Varbūt tiešām ir vēl vairāk jāpagarina tematiskās nedēļas un starp tām jāliek pauze

Nu runāšu kā d6 “pārstāvis”, piekrītu augtāk izteiktajam viedoklim. Pie tam laicīgi zinot šīs nedēļas būtu iespējams laicīgi sagatavot interesantus rakstus, tieši attiecībā uz konkrētiem “svētkiem”, kas vēl jo vairāk varētu pavairot esošās nedēļas svarīgumu.

Jo cik zinu, vairums citu portālu arī rīko tematiskās nedēļas, bet tieši svētku, notikumu ietvaros, nevis katru nedēļu, jo tas tomēr ar laiku apnīk. Bet tieši šīs īpašās nedēļas atdzīvini gaisotni.

Tā varis nebūs nedēļa.
Var protams rast alternatīvu - tematiskie mēneši, kuru ietvaros, ja trāpās svētki, tad nomainīt uz tematisko nedēļu. Kā pa manam neslikts variants. Mēnesis neprasīs tik biežu dalību un arī neapniks.

Tieši tā. Tās nedēļas ir īpašas, ja tās nenotiek bieži.

Tauta nobalso, ko likt uz fona katru mēnesi, un, ja gadās kaut kas svinams/interesants, tam var dot tematisko nedēļu.

Tieši tā.

Man patīk tematiskās nedēļas, bet tās ir pa biežu. [iespējams man tā liekas, jo es pārāk reti eju iekšā forumā].
Tematiskās nedēļas tomēr ierobežo savu foruma indentitāti uz nedēļu. Ir nepieciešamas pauzītes, kad tomēr tev ir dota šī iespēja būt forumā pašam. Labāk uztaisīt retāk, bet īpašākus.

2 Likes

Tematiskais mēnesis būtu parocīgāks, jo tam varētu labāk sagatavoties un komūna netiktu pārsātināta.

Tehniski tas atkarīgs no tevi, neesmu pārbaudījis vai jaunie dizaini sadzīvo ar fona attēliem.

1 Like

Ašā ideja tematiskajai nedēļai - forums jau ir diezgan pasens, tāpēc varbūt visiem uzlikt to profila bildi, kuru jūs izmantojāt pašā sākumā - neskaitot burta noklusējuma bildi.

5 Likes

Ideja laba. :thinking:

Ho ho, man šķiet, ka liela daļa pat neatceras savu pirmo bildi :smiley:

1 Like