Tamen de Gushi 她们的故事

Hey… esi kādreiz redzējis šādus komiksus internetā? :thinking: Un prātojis par to no kurienes viņi varētu būt? :thinking:

1_komikss

image
image
image

2_komikss

image
image
image

3_komikss

image
image
image
image

4_komikss_:D

(4. komiksam uzspied uz attēla lai redzētu visu līdz beigām)

Jā? Tad tev ir paveicies, jo tagad tu to uzzināsi :D
Nē? Nu labi… gan jau ar laiku…
Jau zini no kurienes viņi ir? Cepums tev, mans draugs :cookie:

Šie komiksi ir no ķīniešu vebkomiksa ar nosaukumu Tamen de gushi :confetti_ball: (it kā to nevarētu saprast no nosaukuma)

Sinonīmi: 她们的故事 (ķīniski); Their Story (angliski); SQ · 从你的名字开始; SQ: Cong Ni De Mingzi Kaishi; SQ: Starting From Your Name; Chuyện Của Họ (vjetnamiski - Tiếng Việt - TV)
Webkomiksa autors/e un mākslinieks/e: Tan Jiu
Žanri: Comedy, School life, Shoujo ai, Slice of life

Apraksts: Galvenais uzsvars šajā webkomiksā ir par smieklīgi romantisko stāstu kā abas galvenās varones satikās un iemīlējās.
(Nepatīk yuri? Tāpat noskaties @_@ Trust me on that :D viņu tik ļoti negrūž tev virsū :wink:)

https://data.whicdn.com/images/225568427/original.jpg

Hey… šim webkomiksam pat ir izdots viens taustāms manhuas sējums :wink: ar nosaukumu SQ: Begin W/Your Name!

Izlaišanas gads: 2015

Lai cik dīvaini nebūtu… es pirmo reizi kaut ko lasu un pat nevaru atrast nevienu tēlu kas nepatīk, jo man patīk katrs tēls šajā manhua, pat cilvēki kurus tev it kā vajadzētu ienīst, tev pat viņi patīk :D
Tāpēc jā… LASI ŠO DĀRGUMU :3:

6 Likes

ooo. jāaa. Šis ir jauks. jau sen sen šo lasu un skatu :smiley:
hmm, tātad ir reāla fiziska kopija, tad tāpēc MAL uzrāda tik 1 volume jeb 9 chapterus nevis vairāk, jo tagad pie kādiem 150 chapteriem ir ;d
Bet es diemžēl esmu noslinkojis un esmu iepauzējis tajā vieta pēc basketbol spēles kur viņiem jāsadala kafejnīca ;d

Man bija jābūt vienai bildei tumblrāā ar viņām, pirms es nezināju par to komiksu, tik es nevaru vairs atrast to bildi :<

Un arī, šī nav tik plaša manhua ar tēliem un notikumiem un šai ir tik kādi 16 chapteri, bet tomēr ir sava veida līdzība saistībā ar šīm yuri meitenēm, iesaku uzmest aci ;d Magan he Danai

Es ar šo zinu :grin: . Neesmu yuri cienītāja, bet šis ir ļoti jauks komikss, kurš tiešām to neuzspiež, bet ir super mīļš un smieklīgs. Baigi sen gan neesmu lasījusi, droši vien ļooti daudz esmu iekavējusi :sweat_smile:
Vēl viena līdzīga manhua ir 19 Days, tikai tas ir yaoi. Autors gan nav tas pats, bet viņš ar Tamen de Gushi autoru kopā veido vēl vienu manhua par savu iedomāto dzīvi. Var just, ka viņi ir pazīstami, rakstīšanas un zīmējumu stils ir visai līdzīgs :grin:

1 Like

Pievienojos @dafqamidoinhr, šī un 19 days ir tik awhh adorable, love it

Šausmas kas tu es ipar slinķi :scream:
Un vajadzēs iečekot to mangu :3

Oooo… vajadzēs iečekot vēl vienu manhua :smiley: Paldies :smiley:

Uzradās neliela interese saistībā ar to fizisko kopiju. Laikam ka tik ķīniski ir pieejama.
Lūk angliski pārtulkots apskats, jo oriģināli citur apskats bijis ķīniski, varbūt abiem apskatiem autors tas pats. The Review of SQ: Begin W/Your Name! - Big Brother Story

Un arī video no tā apskata.

1 Like

bildes smukas, gribu lasīt…negribu veltīt laiku… saglabāšu savā bezgalīgajā plānots lasīt mangu sarakstā ^^

Šo var izlasīt super ātri, jo chapteri ir ļoti īsi

2 Likes

To taču var izlabot :D Es it kā nomainīju, bet jāgaida moderatora apstiprinājums.



3 Likes




4 Likes

Mīļākā GL manga! :heart_eyes: :heart: :heart:
Pat tad ja tagad tikai illustrācijas un stāsts īsti neturpinās, tāpat jauki!

2 Likes