Sveikiņi no lapsiņas :)

Tu vari jau tagad ņemt vagu. :smiley:

vismaz :smiley: Jo es tpt noķertu #vieglatlētika

Interesants meitēns, ja? :smiley:

Pfff CIk gadus notrenējies? Deru, ka varu noskriet tevi :smiley:

@Especti Nemaz neceri :smiley:

Pfft, pats skrietu pakaļ. :smiley: :smiley: Aizelsies un ar sirds klauvēm, bet skrietu. xD

2 Likes

4 gadus :smiley: tagad vairāk pa krosiem. nevaru to stresu vairs nest.

:smiley: ja labi gribi moš ar velosipēdu panāksi

Vaiii, man 3 gadi pamatskolas/vidusskolas laikā un uz tāllēkšanu vairāk. Bet pa mežu vēl paskrienu kā vecs opis :smiley:

meži un saknes ir mans trumpis :smiley: tpc jau esmu lapsa :stuck_out_tongue_winking_eye:

Neviens jau neteica, ka panākšu. :smiley: Kaut kur nokritīšu pa ceļam, vēl mēģināšu ātros izsaukt pie pēdējās elpas un tad nāksies vien braukt ciemos uz slimnīcu.

http://i1.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/005/882/I_lied.jpg

1 Like

Ralf tā ir nepareiza pieeja tev ir jāparāda, ka esi tas stiprais dzimums :smiley:

Kads ir tavs vārds? :smiley:

Tev nesaprast. :smiley: I’m not evil, but a genius of sorts. :smiley:

Eh, mums ir vnk atšķirīgas pieejas :smiley:

1 Like

Sauc mani par lapsu :slight_smile: Lapsiņa arī der :smiley: (Piedod. nepatīk vārdu atklāt. ir gadījies ieķēpāties :/)

Nemaz nevajag. ^^ Savā ziņā pat interesantāk. ^^ Man vārds redzams, jo mani tāpat neviens nemeklēs un nerakstīs. xD

Tu esi kā parasti fenomenāli pozitīvs ;D

Pozitīvi depresīvs. :smiley: Uz visu cenšos skatīties caur puķēm. Vismaz citiem nebojāju garastāvokli. ^^

Labi par to arī būs ar tevi tā vairāk jāparunā :smiley:

Sveicināta forumā! ^^
Es laikam būšu tavs attālais radinieks no sasalušas tundras laukiem, jo esmu polāro lapsiņu pārstāvis. ceru uz drīzu tiksanos kādā meetupā! ';D ^^