Sveiki! Te JunkLado, jeb AnimeKartupelis

Sveiki visiem!
Es esmu JunkLado, jeb AnimeKartupelis.
Esmu tulku un balss aktieru grupas AnimeZupa veidotājs.
Protams mēs neesam īsti tulki un balss aktieri.
Mēs vienkārši gribam anime latviski!

Es cerēju ka es varēšu pabeigt visas ERASED anime 12 epizodes līdz vasaras beigām, bet es parēķināju un man sanāks tikai 6 epizodes. (1 epizode nedēļā) Un pēctam, kad sāksies skola, man vajadzēs 2-3 nedēļas vienai epizodei.

New%20Project%20(18)

2 Likes

Sveicināts :slightly_smiling_face:

1 Like

Welcome mate !

sveicināts
:)

Sveicināts forumā!

Hello.
FaroffCourteousEidolonhelvum-size_restricted

1 Like

Sveicināts forumā! :slightly_smiling_face:
Kā tu izvēlies anime, kuru ieskaņot? Ņem mīļākās sērijas vai vienkārši to, kas uz to brīdi populārs?

Kad tu saki, ka ieskaņo animes, vai tu domā dublāža? Un kādu tulkojumu tu ņem par pamatu no kā tulkot? Angļu valodu vai japāņu valodu?

Yo

Es ņemu anime kas ir gan populāra, gan man viņa patīk.

Un jā, dublāža. Es ņemu kā pamatu angļu valodu.
Sigh, if only I knew Japanese…

Vnk kāpēc prasu, jo dažkārt angļu tulkojums atšķiras no japāņu valodas oriģināla.

Njā, tāpēc es daru tā, ka es nevis skatos officiālus dub, bet gan fansub. Es izmantoju HorribleSub kā pamatu.

Es zinu, tas nav gudri, jo var būt kļudas, bet man vienmēr licies ka fansub ir paši labākie. (Nejau visi, ir daudzi slikti fansub.)

Es nedomāju, ka HorribleSubs skaitās kā fansubs, jo cik norpotu viņi ripo tās animes no Crunchyroll.

Nu to es nezināju, paldies.
But anyway, subtitri tik un tā ir parasti līdzīgi oriģinālajam.
Protams, ja tu domā ka man labāk tulkot no officiālā eng dub, tad es jau varu tā darīt. Man vnk ir patīk tulkot no subtitriem.

Eng dub parasti ir vēl vairāk izmaiņu, jo ir tomēr noteiktas kulturālas un valodas atšķirības, kuras būtu jāievēro, lai dialogi būtu dzīvīgāki un ticamāki.

Howdy, boy!
Prieks jaunus cilvēkus ar lielām otaku ambīcijām! Ceru izdosies pabeigt LV dabu.
Rezultāts noteikti būs mazliet krindgy bet bauqdāms. :slight_smile:

1 Like

Sveicieniņš!

1 Like

Sveicieni un veiksmi tev ar tavu dublēšanas projektu!

1 Like

Atnāci vervēt aktierus savā pulkā? :smiley:
Visādā ziņā, sveicināts! Prieks redzēt jaunas sejas forumā.

1 Like