Sveiki, sasveicināšanās no manis

čau visiem esmu 15lvl rīt būs 16 .Esmu kā visi hikka , skatos anime , klausos japāņu dziesmas (arī lil peep). Kādu dienu es skatoties anime sapratu ka waifu no anime man nepietiek un vajag kautko vairāk nekā 2D meiteni. (nesitat par 3D) Atradu kautkādu meiteni mana vecuma , un piedāvāju satikties , aiziet pastaigāties : pavadīt laiku kopā. Protams arī iepazīt otrs otru. Satikos tur ar viņu izrādās skaista. Bet ir viens liels bet. Viņai smadzenēs vispār nekā . Domāt un runāt par nopietnām tēmam nevar jo nav pietiekami gudra. Ja viņa skatītos anime būtu par kaut ko parunāt. Vārdu sakot nolēmu vēl pasēdēt mājās dažus gadu skatoties anime jo ārā pārāk netīrs un neglīts. Vai es līdz dzīves galam būšu viens :smile: ?

4 Likes

Wut? :D Btw sveicināts forumā ;D

4 Likes

Heeei! Sveicieni forumā no brālīša ^-^)/

Protams, ka ne :smiley: Tev būs waifu!!

2D gf da best <3 and yiss, henlo fellow human!

1 Like

Vai spēlē spēles uz datora? :smiley:

Kādas? Vai klausies Vocaloid? :smiley:

Tieši tāpēc ir jāmeklē cilvēku, kam intereses ir maksimāli tuvas tevējām. XDDD
Anyway, sveiks un laipni lūgti.
mEQM3

Sveiciens no manis! Waifu ir dzīve, tapēc nesatraucies. Dabūsi irl waifu ja gribēsi.

1 Like

Anime fanus nav nemaz tik vienkārši atrast :smiley: Tos vajag ilgi un labi meklēt, bet tas ir tā vērts :smiley:

Cik saprotu, tu arī pirmīt centies radīt topiku?

Jebkurā gadījumā: masīvs sveiciens un topi aicināts 2D pasaules pulkā!

1 Like

ammm. … okey :thinking:
Ja viņa skatītos animi, tad jums būtu kas kopīgs un varētu runāt, bet vai tā būtu diži baigi gudra tēma, es īpaši tā neteikti ;d ja vienīgi jūs analizētu visu stāstu, tēlus, vizuālo utt profesionāli un to apspriestu gudriem vārdiem, tad jā. Bet kā vienkāršas sarunas jau der. Tad mēģini viņu iesaistīt animē. ;D
Par tavu beigu jautājumu - :man_shrugging: idk.
Sveicnāts :slight_smile:

3 Likes

sveicināts ciemā!
vēlu veiksmi un optimismu atrast labu 3D waifuu. Es šeit reģistrējos, tpc, ka man beigās ar manu 3D husbando nebija kopīgu animi par ko runāt :D :D bet es atvainojos, ka vairs neesmu liela anime skatītaja, tā ka es tikai sasveicinos! T_T

Ja nu kas: šeit var runāt arī ne tikai par anime. Par citām tēmām ar droši var. Iztēlojies, ka nosaukumā ir drukas kļūda… tas, ja kāds apgalvo pretējo.

Summary

-Aiz muguras atsprākstot durvīm, dūmu un uguns pavadīti izstabā ielauzās Lielais M un viņa brigāde, kliedzot par klusēšanu. Kopš tā laika Kadiljaks vairs nebija manāms.

2 Likes

Sveicināts!
Šis ir viens no dīvainākajiem sasveicināšanās rakstiem, ko esmu lasījusi ( nu varbūt izņemot manējo… :sweat_smile:).
Lai tev sanāk piepildīt savus mērķus, ko šeit meklē! :slightly_smiling_face:

2 Likes

Liels sveiciens no manis! šeit tu jutīsies kā mājās, vismaz man tā ir.

1 Like

@dafqamidoinhr nevar saprast dīvainākā vai labākā. :smiley:


Hello there!

1 Like

Sveicināts šai pavisam normālo cilvēku pulkā. :smiley:

Vecīt, tev nu gan dīvains opening šajā forumā, kaut arī pēc žanra slice of life, comedy un drama.

Lai vai kā līst ārā vajadzēs, jo forumā notiek mītiņi (pie tam notiek tad, kad es nevaru tikt…) un tur var forši papļāpāt, paspēlēt spēles utml. Varbūt arī waifu atradīsies, bet vai tas ir rakstīts sižetā-velns viņu zina…
Nedaudz prasītos precīzākas informācijas par interesēm, par skatīto utml. Es sapratu, ka waifu interesē, bet man grūti ar tevi par to runāt būtu un lai tas neizklausītos kā pēc psihologa konsultācijas. Man piemēram 3D waifu nav aktuāla tēma :sweat_smile:

Kopumā, laipni lūgts! Gan jau atradīsi domubiedrus, šeit visiem ir dažādas intereses, tāpēc noteikti viens nebūsi, vismaz brīžiem!
c4a8a002ebcce5a243e181996521ceac5ebfb2cf_hq

3 Likes

Heyyo strange boi, manu ikdienišķo jautājumu esi jau atbildējis par mūzikas gaumi. Bet nu sveicieni, sveicieni.

Ahā, svaiga gaļa.

4 Likes