sveiki no Painnagato

hey visiem, vecāki man iedeva vārdu andris. Dzīvoju es Ikšķilē un esmu 19 gadus jau vecs. Es teiktu, ka esmu vēl ļoti mazs anime fans, esmu skatijies tikai naruto, bleach, soul eater, samurai champloo un one punch man. Bet stabili mans mīļakais anims ir naruto. Es atceros kad redzēju savu pirmo sēriju kad man bija 10 gadi un tā bija serija kad Naruto rubijās Neji chunin examaa un no tās sērijas jau iemīlējos taja animē. Ammm ko vēl es varu pateikt. Spēlēju basketbolu jau 10 gadus, bet komandas biedriem nesaku ka skatos anime jo vinji mani savadak apsmietu, jo vienreiz pateicu ka man liekas ka anime vareetu buut intresants un tad mani piekaava dushaas par to, bet tas nekas esmu izaudzis lielaks un stipraks. Shogad sakshu macities RTU- IT fakultatee.
Tas laikam ariii viss.
Ljoti gribetu kadreiz aizbraukt uz kaadu lielu anime convention.
PEACE, ANDRIS OUT!!!

4 Likes

Fucked up. Man liekas tieši tie, kas tā dara nav izauguši un stipri, tādus uzskatu par vājiem bērniem, jo visu var izrisināt ar vārdiem, kā arī viņi pat nezn, kas īsti ir anime.
Bet jā Sveiks. :slight_smile:

1 Like

Heyy, es tur bieži braucu :D

Šonedēļ, Rīgā, notiek UniCon. Nāc, piebiedrojies mūsu pulkam ^-^ Gājiens uz UniCon 2018 - #5 by m1raz

1 Like

Tu vari piepildīt savu sapni šajā weekendā

Ughh… man ir arī bijis līdzīgi tikai es futbolu spēlēju jau kkā 12 gadus un pagājšgad te parāva tādu tēmu uz stadiona par anime un es teicu, ka es pašlaik skatos šo

Pirmais, ko dzirdēju apsmieklus un ņirgāšanos, bet es pateicu, ka esmu Jojo un varu to pierādīt… futbols diemžēl beidzās jo galvenie spēlētāji rakstija iesniegumu mentenē par to, ka es piekāvu smagi pāris cilvēkus. JoJo justice!
Un protams sveiciens no manis!

Laipni aicināts mūsu interneta pasaules nostūrī! Vietā, kur nekad neaptrūkstas čakras!

The resident Wizard sends his regards.
9bcafd23e62a37a4d3bc4cc81b192b850a67f23c_hq

1 Like

Sveicināts šajā forumā!

Pirmām kārtām - MASĪVS SVIECIENS!

Otrkārt:

Šādus šedevrus saucu par mērkaķiem, kuri nav nolīduši no koka un uguni uzskata par draudu. Steralizēt tādus vajag. Protams - savādāks skatījums=uguns. Atvainojos iespējams par skarbo izteicienu!

Nu nekas - attiecībā uz anime pieredzi viss būs priekšā!
Laipni aicināts jaukajā bariņā! ^^

1 Like

Tiešām piedošanu par šādiem pajoliņiem. Viena no nedaudzajām reizēm, kad piebiedrojos Kadiljakam. Cerams, ka daudz viņus neredzi.

Visādā ziņā, laipni sveicināts forumā!

haaai ^w^

Eyyyy! Vēl viens Ikšķilietis forumā! Prieks iepazīties!

This topic was automatically closed after 14 days. New replies are no longer allowed.