Sveiki, labvakar

Sveikiņi forumā! ^ ^

ūu~ tad es tevi redzēju pasākumā. Man patika kosplejs ^^
Prieks dzirdēt arī par nākotnes plāniem ~
Es arī gribu pamēģināt uzstāties Uniconā, bet līdz šim man kaut kā nav sanācis kosplejot tādu tēlu Uniconā kuram es gribu veidot priekšnesumu. xD vienkārši ir sanācis, ka mani mīļākie kospleji tiek veidoti uz Winterconu.

Kādu žanru anime tev patīk? Vai tev ir myanimelist?

Welcome :v:

Mēs tur daudzi yato bijām, labs jautājums vai ieraudzīji īsto. :smiley:
Myanimelistu īsti vairs neizmantoju.
Žanriem pēdējā laikā nepievēršu uzmanību, skatos visu pēc kārtas, kas iekrīt acīs, tāpēc viens favorīts man ir no romance, otrs tai pašā laikā no gore. :smile:

Bija daudzi? o.o
am… Es manīju tikai divus. Bija Yato ar zobenu un vēl bija Alex…

jup, līdz dienas beigām ieskaitot sevi saskaitīju 4. :smiley:
yep yep, es biju ar zobenu, vai citiem bija, neievēroju

oh well… :smile:
nu… tādā gadījumā es ceru, ka redzēju īsto Yato xD

###Prieks redzēt jaunus lietotājus mūsu bariņā, forši ka pievienojies jo mūsu komūnai ir jaaug, kā savādāk ieņemsi pasauli! :grinning:
###Jebkurā gadījumā es ceru ka tev te patiks, un droši nebaidies rakstīt jaunas tēmas un veikt ierakstus.
:vinnijs:

3 Likes

Sveicināta :slight_smile:

Sup

Laipni lūgta mūsu pieticīgajā interneta nostūrī!

Sveicināta :wink:

Būšu neorģināla un teikšu, sveicināta forumā :slight_smile:

Well, hope ya will enjoy your stay ^_^ There are quite a lot of fun people here :’'D
Tas tā : )

1 Like

Heeeyo no foruma metalheada :wink:

Čau! Tu jau kur nopludināji info kā nākas, ka pievērsies anime, manga, cosplay?

Kādā ziņā? :hushed:

Šādā:

oh. Tātad principā biju kaut ko nedaudz par šo visu redzējusi arī pirms tam, bet pirmā anime, ko kārtīgi noskatījos bija attack on titan, jo spokos bija cilvēku grupiņa kas nodarbojās ar anime tulkošanu uz latviešu valodu. Nezinu cik tālu viņi ar to tika, tai laikā bija iztulkotas kādas 3 sērijas.
Pēc tās, ja pareizi atceros, nākamās liktenīgās man bija death note un sakurasou no pet na kanojo.

Mangu iesāku lasīt, jo meklēju turpinājumu kaichou wa maid sama (i know, great) :joy:

Un kospejs bija diezgan random ideja, biju par to vairākas reizes domājusi, bet īsti nebija ne draugu, ne arī drosmes to darīt. Tad nu, kad manā dzīvē beidzot bija parādījušies cilvēki, kam arī šīs lietas interesē, vairāk pa jokam izteicu ideju par kospleju, par ko mana draudzene bija hyped un piekrita. :smiley:

Kaut kāds tāds ir tas stāsts par mani

3 Likes

This topic was automatically closed after 14 days. New replies are no longer allowed.