Sveicināti no UselessSakura

Sveiki. Saņēmos un nolēmu uzrakstīt sasveicināšanos. Sauc mani Ruslans, te esmu lkm kādas 4 dienas. Tātad mazliet par sevi- nesen pabeidzu vidusskolu, tagad strādāšu, kādus pāris gadus, pēc tam iešu mācīties( gan jau kkur saistībā ar bankas darbu). Brīvo laiku pavadu iekšā, parsvarā anime,gaming, dažreiz izeju ārā uzspēlēt volejbolu.
Par anime- Ja neskaita visus anime, ko skatījos bērnība, piem., Yu-Gi-Oh,Digimon,Naruto,Inazuma Eleven, sāku skatīties 2015. gadā ar DanMachi, un turpināju ar High School DxD, Tokyo Ghoul, neskatoties uz to, ka tie nav labākie anime ar ko sākt, mani tpt ievilka un tgd jau 3 gadus kaut ko skatos, bet bieži vien sanāca izlaist mēnešus no tiem 3 gadiem, takā varētu pateikt, ka skatos kaut kur divus ar pus gadus. Basically esmu casual otaku with alot of waifus. Ja kādam interesē vairāk par maniem favorite anime,character utt. iemetīšu link- MAL
Jā, tas aptuveni viss par mani īsumā.

3 Likes

Sveicināts :)

1 Like

Beidzot dzirdu, ka tās nav labas! vismaz attiecībā uz iesākšanu!

Prieks tevi redzēt šajā mazajā un tumšajā nostūrītī. Pats esi no kurienes vispār? Uz UniCon’18 iesi, jo te mums gatavojas gājiens uz viņu.

2 Likes

Es no Rīgas. Un neiešu ;c

Es tāds pats esmu, esi sveicināts.

1 Like

Greetings from the resident Wizard.
myufkbK

3 Likes

Sveicieni no manis. (-_-;)

1 Like

Sveiciens arī no manis :)

2 Likes

2 Likes

Hellow :3

1 Like

Heyya!
image

1 Like

Kādas spēles? :slight_smile:

Laipni aicināts mūsu komūnā! Vienīgajā vieta Latvijā, kur nepareizā waifu izvēle var novest līdz duelim.

3 Likes

Uz doto brīdi tikai cs 1.6 pirms tam go, l4d2, lol un ps3 games

Sveeeeikiņi no Lapsas! :)

1 Like

helloo ^^

1 Like

Hey sveicinats hmm DxD un nav tas labakai why cmon its the best :) bet well katram sava gaume hehe

1 Like

Neizlasiji līdz galam. Es teicu, ka mani tpt ievilka jeb man ļoti patika gan DxD, gan Tokyo Ghoul, tie vnk nav labākie ar ko sākt skatīties anime, jo ,piem., dxd too ecchi, tokyo ghoul shitty MC first season, gore.
BTW Vēljoprojām I love both of thoes shows.

1 Like

Ok someone who likes DxD will be my friend thats for sure :)

2 Likes

Best girl in DxD?