Sveicināti animeforuma legions

Labdien. Mani sauc Raimonds un ar to es varētu beigt.
Labi…
Dzīves vieta “Latvija”.
Vecums man ir 18 gadu.
Intereses: Spēlēju Dota 2 ( Jautājums jums: "Kapēc jums forumā ir topiks par League_of_legends, bet par dota 2 nav?), Skatos anime, Programēju un prosta tā pat tulkoju mangu.
Kā es iepazinos ar anime?: Bija gaiša 2010. gada diena. Es youtube skatijos vienu joutuberu ( Vēl tajā laikā es nezinaju ka pat pokemoni bija anime) un redzēju ka tas joutuberis spēlēja vienu krutu spēli par meitenenēm ninjam. Nu es gribēju atrast un uspēlēt to, jo tas bija ļoti interesanta spēle vai arī es biju pārak uzbudinats… Labi, ejam tālāk. Kamēr es meklēju šo spēli, atradot viņu, ieslēdzot, redzu ka tas nav pat spēle, bet kaut kāds mūltens. Nu labi, pateicu es, noskatīšos vienu sēriju. Noskatos 1…2…3…12 sērijas un sagribējās vēl. Anime kā narkotikas nelaida mani prom. 1 gada noskatījos 12 anime. 2 gadā 20 anime. Bet jau 7 gadā paspēju noskatīties ~200 anime. Vot i mans stāsts, kā es iepazinos ar anime.
Ja kādam ir jautajumi, jautājiet droši. animeforums.lv visu laiku sūta spamu uz manu adresi :smile: .
Ā, jā, es nezinu vai tā būs reklāma, bet ja jums ir noteikums pret reklāmam, tad es vairs nerakstīšu (vienkārši neatradu noteikumus.). Mums ir anime grupa prekš latviešiem: http://aminoapps.com/c/anime-lv . Šo aplikāciju var nolādēt google play vai app store.
No manis viss.

1 Like

oho, diezgan iespaidīgi! Nice to meet’cha! Priecāsimies tevi redzēt forumā jo biežāk jo labāk!

Man nav kur mukt. Gmaila visu laiku nāk ziņas no animeforums.lv :smile:

neko par to nezinu, liktenis, drošvien

Sveicināts forumā! :slight_smile:

Par Dota 2, acīmredzot interese par to ir bijusi mazāka par LoLu, vai arī cilvēki kautrējušies tādu uztaisīt.
Tas gan nenozīmē, ka nevari šādu tēmu uztaisīt pats, noteikti vēl kāds sarunubiedrs atradīsies :wink:

Sup!

Par miikstu prieksh Dotas, viss ko varu pateikt.

Tipiskas saknes vairumam anime skatiitaajam.

Ja traucee, iespeejams savos lietotaaja iestatiijumos to atsleegt.

Par sho gan jau siikaak var padiskuteet ar @Menestrels. Vinjam visaadi naakotnes plaani attieciibaa uz muusu forumu.

Spam no AF ir brīvprātigs lēmums.

Kādas valodās, kollēği? :D

Cuz abi divi sux, bet vienu no tiem spēlē vecakais user forumā. XD

Laipni aicināts šajā geek cietoksnī!

Jo tu kā Dota 2 spēlmanis neesi par to parūpējies. :grin:

Es tos sauktu par informatīvie epastiem, kuriem tu vari izvēlēties saņemšanas biežumu. :grin:

Te no svara reklamējamais saturs un vai tas ir iepriekš saskaņots. Mākslinieki un citas kreatīvās personības var droši reklamēt savu saturu, kamēr vien tas ir pieklājības robežās un atbilst komūnas tēmai.
Tur pretim, ja tu esi te atnācis vienkārši bez piepūles paspamot linkus un ievākt lietotājus savam čatam, es būšu pikts, jo neredzu šādā darījumā vērtību priekš mūsu lietotāju bāzes. Varbūt tu izplati draņķus bez pievienotās vērtības vai arī piedāvā identiski to pašu ko mēs, es no malas pateikt nevaru.

Gribi reklamēties? Mēs to varam apspriest. Savādāk nepazīstamus linkus uzskatīšu kā spamu.

Sveiciens forumā! Vieta, kur saproti, ka visiem citiem gaume ir drausmīga :smiley:

2 Likes

Sveicināts :slight_smile:

Yo :smiley:

Hi ^-^

Masīvs sveiciens šajā drēgnajā… slapjajā rudens laikā! Mēs tevi sasildīsim!

Ja izteikt demitbaļu sistēmā - kuru anime varētu pielīdzināt “1” un kuru “10”?

sonds like one of those movies I’m watching when I’m alone. :3

Čaviņa! Es ar nokavēšanos, bet arī gribu sveikt jauniņo mūsu zadrotu un citu dīvaiņu pūlī!
c4a8a002ebcce5a243e181996521ceac5ebfb2cf_hq

2 Likes

Hey!Sveicinats interneta tumsakaja nosturi

1 Like

10 posts were split to a new topic: Skyren aktivitātes trūkums

Ahā, svaiga gaļa.

A post was merged into an existing topic: Skyren aktivitātes trūkums