Sveiciens visiem.

Sveiki visiem.
Mani sauc Toms, es nejauši atradu šo forumu, un izdomāju pievienoties :slight_smile:
Kā jau zināms, tā kā šeit atrodos esmu ieinteresēts Anime, Manga u.t.t.
Manas intereses ir:

  • Anime - Shounen, Seinen, u.t.t. Lielākoties patīk action stila sērijas.
  • Videospēles - League Of Legends, Osu!, un radnom spēles kas man ir Steam :smiley:
  • Datori - Patīk labot/uzlabot datorus, kā arī programmēt fīčas.
  • Vēl man patīk ikdienu noskriet kādu gabalu, lai nejūtos ka visu dienu mājās sežu :sweat_smile:
    Būtu priecīgs ja mani pieņemtu jūsu kopienai, nav ne jausmas kādi cilvēki un cik daudz šeit ir.
    A.C ~ tomisthename
5 Likes

Sveicināts forumā! (Neesmu pieradusi pirmā sveicināt, parasti ir vismaz pieci pirms manis. Šodien laikam visi ļoti aizņemti :sweat_smile: )
Ja esi piereģistrējies un muļķības nedari, jau esi kopienā pieņemts. Nebaidies iesaistīties diskusijās un veidot jaunas tēmas, kā arī pievienot bildi Pašbildīšu striķī :innocent:

2 Likes

Sveicināts :slight_smile:

1 Like

Hey hey Tom! Prieks redzēt joprojām neizmirstošo komūnu, kur ik pa kādam laikam pievienojas kāds. :smiley:

Sveiki no Metsepoles Lapsas, kura šobrīd pa Vanemu un Ventavu dzīvojās arheoloģiskajos izrakumos ^ ^
Cik daudz un pa kurieni skrien?

Sveiks/a Kitsune-chan
Par to skriešanas jautājumu, es parasti skrienu gar savu vietējo upi, attālumu nezinu.
Skrienu līdz vairs nevaru, tā vismaz zinu ka kaut cik ir noskriets :smiley:

Nu sveicināts! Nemaz nenosauci savus iecienītākos nosaukumus. Šauj nu vaļā, lai zinām ar ko te darīšana ir :smiley:

Sup!

Ah, nu ok :smiley:
ievelk elpu Tātad pašlaik man viss iecienītākās ir:

  1. Boku No Hero Academia S1, S2 & Manga
  2. Hunter X Hunter
  3. Mob Pyscho 100 & One Punch Man
  4. Stein;Gate
  5. Kakegurui ( Izlasīju Mangu, tagad skatos arī Anime )
  6. Tengen Toppa Gurren Lagann
    Šie man ir viss vairāk iecīnietie, protams ir vēl bet šie ir tik tā ko varu no galvas nosaukt :smile:
1 Like

Iznjemot Steins;Gate un Kakegurui, mees buusim labi draugi. :smiley:

1 Like

Mmm, visus izņemot Kakegurui zinu un esmu skatījies, jo mangu nelasu. Vienīgais, kas galīgi nepatīk tas ir Gurren Lagann, nekad nesapratīšu laikam, kas tur labs ir :smiley:

Ooooi… Kakeguri :3 kādas vēl mangas tu lasi? :3

Es īpaši mangas nelasu, tikai ja kautko interesantu atrodu, nezinu kur meklēt :smiley: Vēl es lasu - Tokyo Ghoul, Dr. Stone, My Hero Academia, un vēl nesen pasūtīju Black Clover Vol 1-3, kā arī Re;Zero Vol 1

Heyo, Esi sveicināts forumā. Kā vienmēr es uzdodu Creepy Questions bet man interesē cik tev gadi :sweat_smile:

Man ir tikai 15 :sweat_smile:

Oho, Velviens Jauniņais, cik jauki redzēt, ka forumam parādās nākamā paudze :relaxed:

1 Like

Ohhh… vismaz kaut kas :3

Sveicinats foruma-viena no interneta tumsakajiem nosturiem ^.^

ja esi spejigs redzet so kategoriju …zini ,ka musu uzticibu esi nopelnijis tagad galvenais nesalaist neko griste
zini ka tas teiciens …divi var glabat noslepumu ,it ipasi ja viens no viniem ir miris ^.^ bet nu neliec tam justies traucetam …galvenais izvairies no creepiem un screepiem un tad jau viss bus labi…veiksmigu izdzivosanu seit ^.~

3 Likes

Oo fellow yougster! Cavs! :3 sveicināts anime forumā! Par cik formālās runas galīgi nav manā stilā man ir daži jautājumi:
Cik ilgu laiku tu esi pavadījis animes tumšajos nagos?
No kura Latvijas nostūra tu raksti?
Vai tev ir plāns doties uz Uniconu?
Cerams ka nebiju pārāk uzbāzīga :sweat_smile: lai nu kā
Vēlu tev šeit jauki pavadīt laiku :wink:

2 Likes

čauu~
kā tu iesāki skatīties anime?
un kura bija tava pirmā anime kuru tu noskatījies (izņemot childhood ones)? :'D

1 Like