( ̄▽ ̄*)ゞ sveicieni...!

Heyyo! Don’t mind me! Es te tā- garām ejot, sasveicināties gribēju :D (savādāk- cik tad var lurk’okt apkārt? xD piereģistrējos jau nedēļu atpakaļ!)
Lai nu kā! :smile: Tagad esmu tikai casual anime watchers (kad atklāju, kas ir fanfictioni (4 gadus atpakaļ)- vsjo. Sintija pie telefona ir gandrīz vai 24/7 un lasa, nav laika nekam citam (Youtube neskaitās xD)). Bet tā- neapzināti anime skatos jau no bērnības (Yu-Gi-Oh un Digimoni :ok_hand:). Apzināti- no trīspadsmit (?), kad caur Youtube uzgāju “Death note”. Pašai tagad 20 =.=
Amm, nedaudz par sevi- dejoju tautu dejas, it kā teātrī eju, laiku pa laikam pasportoju, mācos tiesību zinātni Rēzeknē. (Oii, neiesaku nevienam iet tur, kur vecāki liek jeb “iesaka” mācīties. Šausmas xD domāju mainīt savu majoru uz valodām. Nezinu… vēl par šito ar vecākiem jārunā :grimacing: bet bail xD). Tagad esmu apsēsta ar domu, ka jāsāk cosplay’ot VAI vismaz jāaizbrauc (beidzot) uz Comic Con, jau gadiem lienu no ādas ārā, ka jātiek uz turieni, bēēt- nekad nav sanācis.
Tā kā jā- tas tā Īsumā~! :sweat_smile:
:alien::vulcan_salute:

11 Likes

Welcome to our little dweeb and nerd kingdom.

Shyt tas tik tālu no Rīgas, gandrīz vai citā valstī. >>

5 Likes

I know. Kad lasu par meetingiem, pilnīgi raudāt gribas xD

Heyo. Sveicieni no manis!

Hei! Sveicieni!

Vai pati arī spēlē? :smiley: Nesen atklājās, ka forumā ir diezgan daudz yugioh spēlētāju

Vai latviešu unicon vai wintercon esi arī apmeklējusi? :smiley:

\(≧▽≦)/paldies! @Tahiirako

@Onii_chan Sveicieni! Amm, es mazākās klasītēs mēģināju spēlēt, bet tāpēc, ka man kārtis pašai nebija, līdz galam tā arī neiemacījos. (Jo tad man bija jāizvēlas- bleibleidi vai kārtis, protams, ka kārtis neizvēlējos xD)
Un nope. Ar to Comic Con’u arī domāju visu, kas ir iekš LV :sweat_smile: bet es skatījos, bija video iekš YouTubes (par pēdējo winterconu?) izskatījās :ok_hand: uz visiem 100! :smile:

Liels sveiciens no manis!

henloo!! and welcome !! ^^ tiesību zinātnes ir mans lauciņš, im loving it ! cries in the corner, sorrounded by law books :sweat_smile:

Laipni aicināta komūnā, vienīgajā vietā Latvijā, kur figūriņas ir dzīves veids ne hobijs!

Kādi ir tavi top anime darbi?

Ik pa bridim arī uzrīkojam kaut ko tiešsaistē.

Sveicināta forumos. Visas baumas ko šeit stāsta par tās iemītniekiem ir patiesība!

2 Likes

Jā, runā visiem Banāna ecchi zīmējumiem tiek izmantotas reālas modeles, kuras viņš tur savā pazemes cietoksnī.

1 Like

@Magaivers Un Liels paldies no manis! :full_moon_with_face::pray:

@haachikooo Sveiks, vesels! Prieks dzirdēt, ka vismaz kādam patīk tas, ko mācās :smile: (vairāk jau par tiesību zinātni runāju). Kurš Tev kurss? Es vēl tikai ar pirmo cenšos tikt galā :weary::joy:.

@Menestrels Senkjū! Tad jau prieks un laime, ka šo komūnu esmu atradusi xD varēšu vismaz ar kādu par savām interesēm parunāt :grin:! Savādāk manējie draugi nesaprot i domā, ka hentai skatos xD (vismaz vienreiz tāds komentārs manas ausis sasniedza :monkey:)

Top anime darbi? :thinking: Laikam jau attack on titan, durarara, devilman crybaby, psycho-pass, hotarubi no mori e, soul eater, zankyou no terror un citas. (Tā jau grūti nosaukt, jo īstenībā katra anime, ko noskatos +/- vienādi patīk :sweat_smile:)

3 Likes

Oh my god, tu esi no Rēzeknes.

1 Like

Latgalieši, kuriem patīk anime ir diezgan reta suga.
Sveicieni arī no manis!

2 Likes

Man gan liekas, ka latgaliešu te ir diezgan daudz :smiley:

2 Likes

Heyyy, sveicieni šajpus!

@MoistFace Es jau tikai pa pusei Latgaliete :face_with_hand_over_mouth: varbūt tas izskaidro manu patiku pret anime… xD (kā mēdzu teikt- esmu dzimusi Jelgavā, uzaugusi Ventspilī (lielāko bērnības daļu) i tagad dzīvoju Rēzeknē :smile: riktīgs brokastu mikslis :ok_hand:). Un paldies! ^^

@NeptuneFox Yup. I am :full_moon_with_face::ok_hand: (nu it kā- no Rēzeknes pagasta)

@Banana.kun Heh! I’ll keep that in mind! :smile:
@Mr_Bunny (╯✧▽✧)╯Thanks!

Sveicināta forumā! :slightly_smiling_face:
Ceru, ka pavadīsi še jauki laiku un nebīsies no šīs puses iemītniekiem :sweat_smile:

2 Likes

:raised_hand_with_fingers_splayed:

1 Like

@dafqamidoinhr Sveika! Aii, ko tur! :smile: pēc lasītā šeit un citos topikos (vai kā tos sauc), cilvēki liekas tīri neko- jauki! :blush: protams, pirmais iespaids var būt maldīgs, bet ceru, ka tā nav :laughing: (tad gan būs jāsāk baidīties xD)

@Kristianux :wave: waves back hellur!

1 Like