Suicide Squad - viedoklis

Lai filmai gūtu panākumus ir jāakcentē pēc iespējas daudzveidīgākas skatītāju intereses/problēmas/aktualitātes - ģimene, draudzība, mīlestība utt. Kā arī tēli ar daudzveidīgākiem raksturiem lai skatītājiem būtu kur pieķerties.
Viens no pamata romantiskajām attiecībām, kas tika akcentētas Suicide Squadā bija Joker x Harley.
Tas nav jauns shipping - tas ir eksistējis kopš Harley uzradās kā tēls. Vienkārši bija vēl milzīgāks hype pēc Suicide Squad filmas iznākšanas.
Es nevaru heitot par to, ka cilvēkiem patīk tas shipping. Man pašai patīk tie super-samontētie fan video, kas ir atrodami youtubē, bet tai pašā laikā, man liekas ka ir briesmīgi, ja filmas veidotāji ko neakcentē ļoti svarīgas detaļas. Tas var ļoti izmainīt iespaidu par tēliem un viņu attiecībām.
Skatotes filmu man radās iespaids, ka Joker ir milzīgas rūpes par Harley… vairāk nekā reāli vajadzētu būt. Tas kas filmā netika tik ļoti akcentēts, cik abusive un one-sided ir viņu attiecības. Kā arī cilvēki uzskata, ka Herley ir strong character… kas nav gluži patiesība.
Es centos atrast videoklipu, kas paskaidrotu viņu attiecības ar reāliem piemēriem, bet neatradu neko super labu. :confused:


Kā jau es teicu - es nesaku, ka shipping ir slikts. Es vairāk ūpojos, ka daudzi skatītāji pēc filmas noskatīšanās uzskata to par “relationship goals”, lai gan es neuzskatu, ka kāds reāli ko tādu vēlētos… :sweat_smile: Filmā šīs attiecības ir diezgan romantizētas…

1 Like

Pārcelts no “Ko pašlaik klausies?”, jo neatbilst tēmas saturam, jaunajā tēmā.

Liekas, ka man vajadzētu sākt rakstīt mazāka izmēra videokļus, lai tos beigtu veidot par atsevišķiem topiciem :sweat_smile:

Viens, divi teikumi nesaapees, bet pa lielam diskusijas vajag veikt vai nu attieciigajaa teemaa vai bezteemaa.

1 Like
1 Like

Es esmu dīvainīts, kas šipo Harliju un Jokeru kopš pubertātes laikiem. Es gaidīju šo filmu līdz ar pirmo treileri… UN biju smagi vīlusies.

  1. LOL … Es kaut kā Jokera tēlu biju uztvērusi savādāk, visu cieņu, Leto ir satriecošs Jokers, bet … tēls vnk neatbilst, Jokers ir sociopāts un Harlija ir absēsta ar viņu. Bet filmā viņi tika parādīti gandrīz kā romance… ko?
  2. Tā kā tikai dēļ viņiem mani šī filma interesēja… viņi sastādīja 20 min no filmas? Nu labi varbūt pārspīlēju, bet epizodes ar viņiem bija tik īsas salīdzinoši ar 3. punktu…
  3. Vills Smits… ehhh … viņa sirds dēsti par meitiņu peciņu tika daudz par daudz malti, 80% filmas laika tika veltīti Smita tuvplāniem un tālplāniem, kas ir smieklīgi, jo manuprāt viņš bija visgarlaicīgākais no dīvaiņiem…
  4. Tas bull shits ar to fūriju… kaut kā īsti negāja kopā ar stāstu, bez tam bija sajūta ka viņi par daudz laika izmantojuši Vilam un pašu visvareno būtni pieveica 3 minūtēs, like nopietni, un pat tas neizpalika bez Vila tēla personības šķautnēm’…blehh…
    Esmu priecīga ka nemaksāju naudu par to mēslu. Bet Harliju un misteru J :heart: always…
2 Likes

Es neiebilstu par shipping. Vienkārši tas ko es vēlos paskaidrot, ka filmā viņi tiki ļoti romantizēti un filmas veidotāji neakcentēja arī “dark side” viņu starpā.

Treileris bija super foršs, bet es biju cilvēks kas bija uz kino un es biju vīlusies, lai gan es sajutu, ka es vilšos, kad es klausījos aktieru intervijas utt… :'D
Parasti skatoties filmas man ir A4 izmēra pierakstu klade kur es pierakstu jautājumus vai neskaidrības. Es biju pierakstījusi 4 lapas. Tas ir rekords pašlaik… man pat nav vairs vēlēšanās visu to meklēt un atrisināt jautājumus. :'D

Man ir ļoti grūti novērtēt vai viņš ir labs vai slikts džokers, jo Džareds Leto kopumā ir viens no maniem mīļākajiem aktieriem :cat:
Bet mani ļoti, ļoti mulsināja viņa smagā elsošana :'D Tas bija efekts, bet kad tas kļuva par daudz, man sāka nākt smiekli kinoteātrī :'D

tas ir tas par ko es runāju :thumbsup:

Treileris visus maldināja. Treilerī Joker bija salīdzinoši daudz, lai gan reāli filmā es viņu vairāk redzēju kā tēlu, kas palīdz paskaidrot vairāk par Harley pagātni un tēlu (tas gan, manuprāt, ne tik veiksmīgi sanāca :sweat_smile: )

Man nav nekādu pretenzīju pret aktieri, bet es būtu izvēlējusies citu, jo man šķita, ka šī loma bija pārāk piemērota viņam. Viņš ļoti daudz ir tēlojis tāda tipa lomas - cīnas lai nepieviltu / aizsargātu / atriebtu savu ģimeni (protams ar dažiem izņēmumiem, bet nevar noliegt, ka populārākās un panākumu dotās filmas ir šadas)

Es aizdomājos par perspektīvu. No kāda skatu punkta šī filma bija? Teorētiski, ka filmas nosaukums Suicide Squad… liecina, ka vajadzētu būt grupas tipa perspektīva, taču … vai reāli tā īstenojās? Man šķita ka pamatā bija Deadshot & Harley skatu punkts (?)
Piemēram, viss ko Killer Croc teica bija tikai joki. unnnn varbūt daži vārdi. Bet es par šo tēlu tā arī neko neuzzināju filmas laikā…
(varbūt veidotājiem tas nelikās svarīgi? idk. )

I agree…

2 Likes

Jep, lielākā pretenzija par tavu viedokli ir tāda, ka tas tika izpausts tēmā, kur cilvēki spamo savu mūzikas gaumi :smiley:

  • [quote=“Nirutu, post:6, topic:2763”]
    par to mēslu
    [/quote]

lai arī filmai bija problems un lietas kuras es personīgi mainītu… bija tomēr lietas, kas man personīgi patika.
Piemēram krāsu gamma, kas tika izmantota filmā. Tas glow efekts!
Mani ļoti piesaista tā gaiši zilās, gaiši violetās, baltās & gaiši zaļās krāsas >w<

Kā arī mūzika bija pretty cool. Man patika.

Bet jā… pie editēšanas un kadriem bija jāpiedomā…

Es saprotu.
Es dažreiz vēlos pati pārvilkt tās tēmas par offtopicu, bet nevaru. Protams, es varu iesākt jaunas tēmas par jau iesāktu offtopic kādā tematikā, bet tas norauj iepriekšējos komentārus, kas paliek tajā iepriekšējā topicā. :’'D

Man tā filma Ļoti nepatika

kāpēc?
tieši stāstā / tēlos / dizainā?..

Stāsts. Man nepatika stāsts, chariem nebija ne vainas nu izņemot Joker kas tur pazibēja no momenta uz momentu bet tas arī nebija tik traks. Dizains bija oki, vienkārši nepatika kā viņi izskrēja cauri stāstam kas likās bija 10 min jo ievadā garlaicīgi stāstīja pārējo dzīves stāstus, Avenger: Age of Ultron ir daudz labāks

I guess jā…
Man personīgi liekas, ka tur bija kaut kas jāsamazina un kaut kas jāpagarina… sajūta ka kaut kas nebija līdz galam ar sižetu…

Hm… godīgi sakot es nezinu vai tās filmas var salīdzināt, tāpēc ka Suicide Squad Production
company ir DC, bet Avangers ir Marvel…
un arī kompānija kas ir veidojušas atšķirās. Suicide Squad - Warner Bros. Pictures un Avangers- Walt Disney Studios Motion Pictures

Bet ja man ir jāizvēlas, tad man personīgi piesaistīja Avangers: Age Of Ultron, bet man kopumā piesaista Marvel vairāk :sweat_smile: (#nohate pls)

Man arī Mārvel patīk labāk.

Sagaidīju režisora versiju, ko arī i noskatījos un varu teikt tā: Džokers tieši otrādāk, baidījās no Hārlijas jeb no tā, ka viņa pamodināja viņa cilvēciskas jūtas, kas draudēja sagraut viņa “tēlu”, kuras pēc tam arī attīstījas. Tā vienā no momentiem, Hārlija viņu apstādināja un starp abiem bija saruna (ja nemaldos, tā bija izgrieztā scēna pie tam):

Dr. Harleen Quinzel: I have done everything you said! Every test, every trial, every initiation. I have proved I love you. Just accept it!
The Joker: [interrupts] Got it! Got it, got it, got it. I am not someone who is loved. I’m an idea! State of mind. I execute my will according to my plan and you, Doctor, are not part of my plan.

Kā arī citās scēnās liecināja par to, ka viņš sākumā centās tikt vaļā no Hārlijas, kura neskatoties uz to viņu iemīlēja. Arī pie Hārlijas spīdzināšanas:

The Joker: Ah, you helped me? By erasing my mind? What few faded memories I had! No. You left me in a black hole of rage and confusion. Is that the medicine you practice, Dr. Quinzel?

Kas pasaka, ka Jokeram bija svarīgas atmiņas - kuras Hārlija izdzēsa, taču elektrošokas pateicoties pati nobrauca ar visu jumtu.
Principā daudzas scēnas režisora versijā atklāj visas pirms tam noslēptās kārtis daudzu personāžu ziņā un izskaidro viņu uzvedību un principus. Protams, salīdzinot ar kinoteātru versiju, var saprast kāpēc daudziem filma nepatika. Un tomēr, pacik noskatījos režisora versiju, man filma patika un stabilu 7 tā nopelna no manis - neiedziļinoties detaļās. Ekšens labs , specifekti acis negriež, mūzika laba. Būtu šādi parādījuši konoteātri (vismaz dažus svarīgos momentus), domāju filma būtu spēcīgāk izšāvusi.

Kategoriski nē - Age of Ultron vēl tas fufelis. Galveno ļaundari izlika par - bļāviens, tik harizmātiski pļāpāja, bet tikpat labi būtu varējuši uztaisīt DDos attack un nebūtu jāiznīcina puse pilsētas. Tik teicamu “ļaundara paradīšanas” nolažošana sen nav redzēta . Vienīgā iespaidīgā scēna - Dzelzs Muca pret Kačoku Grinču.

Tikuntā labāk par Suicide Squad, un starpcitu es salīdzināju ar Age Of Ultron tapēc ka man tā filma nepatika, pagaidām visneinteresantākā no Marvel, vienīgais mošk 3 un 2 dzelzs vīrs :thinking:

3.bleķu muca arī miskaste - tā teikt - es uzķēros uz treilera un gaidīju ko vairāk, līdz ar to sanāca vilšanās. Taču no Marvel kino visuma laikam jau Galaktikas Sargi ir paši neparastākie un līdz ar to paši interesantākie. Tie man tiešām patika un gaidu turpinājumu.
Pēc idejas gaidu atsevišķu filmu, padebešos rakstīts, par Hārliju un/vai Jokeru.

Viss ko varu pateikt. Harley as always pleasent to eye. Diablo vai kā to uguns čali sauca, bija tīri oki. Smith kā jau Smith neko pielikt ne atņemt. Jokers gan nepatika, bet pārmaiņas jau vajag. (cerams, ka nepaliks tikai kā main style). Pa lielam tīrs 7(?) actions ir, comedy relief ir. Ko gan gribēt vairāk. Bet tas nāk no cilvēka, kurš neseko līdzi komiksiem, neredz atšķirību starp Marvel un DC (ja godīgi pat nezinu kuri supervaroņi ir pie vien un pie otra - nešķiroju).

2 Likes