Steam'eri

Sveiciens visiem!

Suns Funs pasēdēja un padomāja un izdomāja - ka iespējams animeforums.lv biedri varētu samesties kopā vēl vienu viet - servisā Steam.

Tāpēc, šis suns Funs izveidoja pat attiecīgu Steam grupu un par nelaimi es biju viņa draugos un momentāli mani turp uzaicināja, pirms tam nozogot manu Steam profilu. Nu neko darīt, ar draudiem par manis apēšanu, nākas vien nākt šeit un teikt, lai gribētāji pievienojas - varētu šo un to pasākt.

Steam grupa: Steam Community :: Group :: AnimeForums.lv

Vot tikai jautājums - kā tauta uz šo visu reaģēs. Gribētos tomēr būt apēstam vienu viet, nevis pa gabaliņiem šur un tur.

P.S. Nē, bet ja nopietni, ko domājat?!

nju es aisutiju friend rekvestu


šis mans profils

Aizsutiju friendu :>

Domāju, ka no šīs stim grupas būs tā pati jēga, ka no dr.lv un fb grupas… - 0. Attiecīgi, labāk attistīt forumu nevis veidot kkādas subinstances. ))

Hei, mēs no dr.lv esam dabūjuši pāris klikšķus. Tiešā nozīmē… Protams, neteiktu, ka kāds no mums ir mēģinājis tos attīstīt. Šķiet tas prasītu tik pat daudz laika un enerģijas kā forums. =_=


Steam grupa saki… Joka pēc var pievienoties. Jāmeklē rokā tas mans konts, es pat vairs neesmu pārliecināts kādas man tur spēles ir.

Kāpēc tā grupa ir privāta? o.o

jo
http://animebot.everyboty.net/pix/2314.jpg

2 Likes

:c so mean

Good one :smiley:

Tāpēc, ka tajā grupā iestājās tikai animeforums dalībnieki…

Un ko mēs tajā grupā darīsim?

Spiegosim viens otru. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Atskaitot to nekādas citas lielās jēgas nav.

Pēc idejas, vismaz sunim Funam bija tāda doma - varētu ik pa reizei sarīkot kopīgus saspēles vakarus - atkal cik parējie būs uz to noskaņoti. Un šīs saspēles “filmēt” un liet uz YT kur … nu jūs sapratāt.

Tikai mājās valda remonta gaisotne un īsti nav ka pie datora piesēsties, bet par to noteikti domājams vajadzēs parunāt ar suni Funi.

Es ceru, ka jūs nopirkāt 100% Orange Juice. Tā spēle ir lieliska!

Atradi zin īsto laiku. 30 min. līdz akcijas beigām. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nu to jau vajadzēja vakar nopirkt :smiley:

Neizskatās, ka mani ievilktu… :frowning:

Tā spēle mani īsti neievilka… vispār spēles kuras iegremdētas “anime” tematikā ne īpaši - kā lai labāk saka, man tas gameplays negremojās.

Nosūtīju requestu.
http://steamcommunity.com/id/xcfzxdsc/