Spēles ko šobrīd spēlēju

Redzēju, ka nebija spēlēm tādas īskomentāru tēmas, kā piemēram, animei, TV šoviem/filmām vai grāmatām, tādēļ: lūdzu. Vieta ašām, īsām atsauksmēm.
(Ja tev tava spēle patīk vairāk par īsu momentapskatu, uztaisi jaunu tēmu priekš spēles?)
Tātad, ko tu tagad spēlē? :^)

2 Likes

Nupat izmēģināju Overcooked, saspringta bet piemīlīga cepšanas spēle :D. Pieejama co-op mode (cik saprotu, tā ir paredzēts spēlēt) un VS mode (un ar AI?)
Lielisks līmeņu dizains, diezgan uzsit asini, vispār :D.
Kad tu spēlē ledus līmeņos un līdz tās zivs sadegšanas ir tikai 3 sekundes, bet jūs abi esat nupat noslīdējuši no ledus…

3 Likes

Priekš tiem ir īsstūri? :thinking:

“anime, ko šobrīd skatos”
“kādu labu mangu lasiet?”
"all about tv series and movies"
īsstūris™ ir mans trademark nosaukums :smiley:

1 Like

Ohh, nu tad viss ir ok un varu te izpausties :smiley:

Jau kopš seniem laikiem es biju online flash 2d spēļu fans un turpinu tās joprojām spēlēt. Ļoti iepatikās tāda lieta, kā escape room spēles. Tik ļoti, ka pat sāku iet uz tādām spēlēm Rīgā. Tagad mani ļoti aizķēra “Rusty lake” escape room spēles. Esmu tās spēlējis vairākas reizes ar tādu pašu interesi, kā spēlējot pirmo reizi. Tur ir vairāki stāsti, kas saistās viens ar otru. Ir gan online spēles, kas ir bez maksas http://www.rustylake.com/ un 2 elpu aizraujošas spēles steamā par 3 Eiro katra. 11. janvārī steamā izies vēl viena rusty lake spēle un izskatās, ka būšu viens no pirmajiem spēles pircējiem :smiley:

image

Tagad sāku spēlēt Scriptwelder spēles ( http://scriptwelder.com/blog/my-games/ ). 6 no tām spēlēm ko biju spēlējis ir escape room spēles (Deep sleep, Deeper sleep, The deepest sleep, Don’t escape, Don’t escape 2, Don’t escape 3). Ļoti patika tas, ka tām ir pixel dizains (nezinu, kā to savādāk nosaukt). “Sleep” spēļu sērijaē tāss ir par sievieti, kuras sapnis nogāja greizi un viņa palika ieslodzīta pati savā prātā un viņai ir jāpamostas. “Don’t escape” spēļu sērijas ir ar domu, ka jums ir jāizdara viss, lai jūs neizlaustos prom. Spēļu sižets ir fantastisks un katram kas ir ticis līdz šai posta vietai ir jāuzspēlē tās. Drīzumā steamā iznāks “Don’t escape 4” un izskatās, ka arī šai spēlei būšu viens no pirmajiem pircējiem. Nesen arī spēlēju Scriptwelder spēli “400 years”. Kur jums esot mistiskai būtnei ir 400 gadu laikā jāizglābj pasaule no pasaules gala. Interesanti ir tas, ka, lai pārvarētu šķēršļus ir jāizmanto gaidīšanas laiks, piemēram, lai tiktu pāri šķērslim ir jāiestāda koks un jāgaida vairāki gadi līdz tas izaugs un rāpjoties pa to var tikt pāri šķērslim un doties tālāk.

image

image

1 Like

Man ir daudz uzsākto spēļu, kuras būtu vēlams ātrāk jāpabeidz. Bet tā visvairāk spēlēju pēdējā laikā Legend of Zelda: Breath of the Wild. Bet man gan ir jāpabeidz ātrāk Persona 4 Golden. Un uz PC pēdējā ko spēlēju un vēl nepabeidzu ir Mass Effect Andromeda.

2 Likes

World of Tanks FTW!

Bet esmu vēl iesācis The Evil Within un GTA5 ar vēl nav pabeigts

Parastais WoT vai arī WoT Blitz?

Man gribējās pieminēt savas lielās mīlestības - The binding of Isaac un The binding of Isaac Rebirth ar abu spēļu dlc. Es abās kopā esmu notērējis ap 800 h un turpināšu to darīt. XD Plus pēt art style arī ir vērts pieminēt Downwell, akas un pikseļi atgādināja par tādas eksistenci. Vel arī they bleed pixels.

1 Like

Vispār atgādināji, jānokačā uz šito telefonu, vecajā pamēģināju, bet ekrāns bij pa mazu, bet tā kopumā spēlēju veco labo WoT

Woah, izskatās interesanti, bet cena par lielu… :/

Šī izskatās tagad jau par pieņemamāku cenu, jo tagad ir Christmas sale un tā tagad maksā tik 2 Eiro. Nenāksies tērēt savu giftcardu tik ļoti :D

Es to uz kompja spēlēju :smiley:

Kādi tad tev tiera tanki ir?

Lielākais tiers man ir astotais. Tālāk ir viens daži sestie, daudz ceturto un otro. Un kā tev tur ar tankiem viss notiek?

1 Like

Woah, izskatās… spēcīgi :open_mouth:

Ik pa laikam uzspēlēju Heroes&Generals diezgan interesanta spēle, kad saproti, kas tur ir jādara. Es kādu nedēļu nevarēju saprast kā spēlēt H&G, jo man likās, ka vajag vienkārši skriet pa kara lauku un sist nost vāciešus, bet man nekas nebija izdevies. Tāpēc nodomāju mēģināt ieņemt stratēģiskos objektus un tad es sapratu spēles būtību un sāku izrauties tur uz pirmajām vietām :D Kopumā spēle ir ļoti interesanta un daudz neprasa. Viss notiek 1. pasaules kara laikā un spēles doma ir ieņemt un aizsargāt objektus no pretiniekiem. Spēlē ir 3 karojošās puses - krievu, vācu un amerikāņu. Katrai pusei ir atšķirīgi ieroči, tanki, mašīnas, lidmašīnas. Spēle man patīk ar savu dažādību un spriedzes uzturēšanu. Vienā spēlē parasti karo 2 pušu komandas, kur katra komanda ir sadalīta sīkākās grupās pa 3 cilvēkiem, kuri sadarbojas kopā. Būtu ļoti forši, ja kāds pievienotos šai spēlei un palīdzētu man :D

1 Like

Nūuū, tas pārsvarā tādēļ, ka sāku spēlēt apmēram ar brīdi, kad tā iznāca. Bet nu man arī ir bijušas lielas spēlēšanas pauzes

1 Like

P4G ir lieliska spēle (visas persona spēles ir :D)
esi arī kādas citas daļas spēlējis? kurš tavs mīļākais
social link? man mūžīgi topā naoto shirogane
es tagad spēlēju P5 un tā ir tik neizsakāmi stilīga spēle, nenožēloju nevienu ieguldīto centu/stundu

1 Like