Skittles UniCon CosPlay Pieteikums

Sviecināti biedri!

UniCon Cafe mums radās doma: izveidot skittles cosplay
@Menestrels @Bear @lawra @Onii_chan

:roll_eyes:Ideja tāda: Savākties pāris cilvēkiem
:muscle:Izdarīt ko: Pārkrāsot matus un uzvilkt attiecīgās krašas krekliņu ar uzrakstu “S” ← šeit tiek veikta apdruka.
:family_man_woman_girl_girl::family_man_woman_girl_girl:Cik daudz: pēc plāna 5 cilvēki, kas simbolizēs Original Taste.

Matu krāsai var izmantot vienreizējās matu krāsas, kuras pēc tam var izmazgāt (cik to viegli var izdarīt noskaidrošu šodien 30.07, ir viens pazīstamais).

:money_mouth_face:Protams tas prasīs nelielu budžetu: principā, ja kādam pašvaki, varu segt daļēji nepieciešamo - protams, naudu vajadzēs vēlāk atdot ^^ Par pilnu segšanu būs jārunā atsevišķi.
Aptuveni izmaksas sastādītu: Ne vairāk par: ~20eur krekls+~5eur krāsa

Attiecīgi, jāsaprot vai būs gribētāji…

:thinking:Alternatīva: Matu krāsošanas vietā velkam cepurētes, taču tās dabūt ir krietni grūtāk tieši, lai būtu vienāds dizains ar nepieciešamajās krāsām. Taču tas sanāk dārgāk.

Alternatīva 2: ja eksistē iespēja ķipa apdrukāt savus atnestos kreklus, budžets samazināsies. Bet šaubos.

@m1raz BabyDriver cosplay noteikti būs, tikai ne šajā reizē - pēc budžeta viņš ir lielāks (jaka nograuž 80% jeb ap 60-70 eur ) un pašlaik man nav tāda pieejami līdzeklī ^^ tākā miršu būdams krāsains ^^

3 Likes

Vai tomēr 2x mazāk :D

Tikai viņiem nav nepieciešamā krāsu gamma… vien jautājums paliek vai viņi ņem pretī, ja pats atnes vajadzīgo kreklu… hmm. Bet paldies par ideju!

Jebkurā gadijumā, ja cena pārsver kvalitātes nepieciešamību, vienmēr var atrast alternatīvu :wink:

Es protams, par krāsošanu… bet tad jau redzēs, kas un kā saliksies -.-

žēl tikai, ka nav rozā skittles :D

1 Like

Mani māc šaubas par to, vai matus var tik vienkārši pārkrāsot. Te vajadzīgs kaut kas indīgi spilgts.

1 Like

Drogās pieejamie krāsu baloniņi ir dikti indīgi, ka pat galīgi tumšus matus nosedz

Man joprojām ir bail pa to vai vispār pēc tam varēs to krāsu dabūt ārā :D Kā ir ar tām pārtikas krāsām?

Un lol, gaidīšu jūsu skittles, izklausās amazing xD

Tos baloniņus točna var dabūt ārā, no pieredzes sakot. Pēc vienas mazgāšanas viss pazūd. Tikai tiem nav īpaši liela krāsu izvēle, cik man zināms.
Vēl viena iespēja ir loreal matu krītiņi (dunno kā actually sauc, arī pieejami drogās)

1 Like

> Jūs esat četri
> Četras krāsas

:thinking::thinking::thinking:

9 Likes

Man tas pats, tāpēc uzzināšu no cilvēka darbā, kas to lieto cik tas tā ir…

Ok! Ja viens cilvēks to tā saka, tad ja otrs pateikt, tad aiziet!

Vartam izdarīt izņēmumu! un pat paņemt vēl sesto Skittles klāt!

Un jā… izrādās, ka ir…

Ja kas, oranžam uz darbu pastaigāt ar nenāks par ļaunu :D

1 Like

Uzvelckreklu.lv apstiprināja, ka ir iespēja atvest savus kreklus un tos apdrukāt!

Līdz ar to - krāsu izvēlē, teorijā, esam neierobežoti! ^^

nvm es nemāku matemātiku un skaitīt, paldies :D :D :D :D

Zel, ka es neapmeklesu uniconu. Varetu ari savu bardu nokrasot. :D

Pa lielan @m1raz pēc noklusējuma var oranžo skittles… :thinking:

Just
Do it

Maybe next year (as always). ;D