Šīs sezonas Animes, Kas kuram iepaticies! [Summer'18]

Nu nu… Kādam jau ir kādas favorite ? ;3
Man ir potenciāli uz doto brīdi…
list of what I have enjoyed so far xD
Angolmois: Genkou Kassenki - samurai action based anime.
overlord 3 – nu šim nav ko skaidrot
Kyoto Teramachi Sanjou no Holmes - pa antīkajām mācībām un mazliet romance.
baki-2018 – fighting anime :'‘D So far seems interesting !
Hyakuren no Haou to Seiyaku no Valkyria – čalīti kuru samunoja paralēl viduslaiku pasaulē ar mūsdienu zināšanām :’'D
Hataraku Saibou – Kā strādātu tavs organisms ja tā būtu sadalīta pa darbiem, ar diezgan smieklīgu piesitienu xD
Planet With - Some weird ass robot possesion revenge anime xD
Satsuriku no Tenshi - Anime pa kaut kādu meiteni kas ir pazaudējusi savu atmiņu un mēģina izbēgt no klīnikas, bet nevis iet uz zemākajiem stāviem, bet augstākajiem ow… un viņu mēģina nogalināt.
Banana Fish - Teenager mafia vs adult gangsters.
Shichisei no Subaru - some weird ass Sword Art Online ( But still like it )
Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu - čalīti uzsumunoja kā op charecteru… apmr tas pats kas Overlord , bet bez padotajiem.

So far, thats what I watch from this season :''D
image

Satsuriku no Tenshi
Overlord 3
un uz doto brīdi gaidu, kad iznāks nedaudz vēlāk= Tenrou: Sirius the Jaeger un aot 3

Neesmu paguvis pat mazliet pieķerties vasaras sezonai. :(

1 Like

Tāk varētu būt vēl klāt kāds no favorītiem- Phantom in the Twilight

Owerlord 3
Isekai maou tie kas mani pazist saprati why i watch this
Tas pagaidam jo laika galigi nav

Hataraku Saibou ir diezgan piemīlīga anime
savā ziņā smieklīga pašā koncepta dēļ, savā ziņā izglītojoša (:D :D :D :D)

Ja godīgi vienīgais ko šo sezon skatos ir Overlord 3 un tas viens par yakuza idoliem. lol.

Ow you busy man ! even LoL Misses you !!! :’'D

1 Like

Tenrou: Sirius the Jaeger= vēl vienu var likt pie favorītiem, bet pagaidus.

sometimes i play but rarely :)

Hmm, manējie ir

  1. Satsuriku no Tenshi, jo diezgan interesanta ideja + pagaidām characters pievelk
    2.Hanebado!, jo vienmēr nice to see girls tryhard in anime + vēl tādā sporta veidā, kā badmintons
    3.Haruka Receive, jo man pašam patīk pludmales volejbols
    4.AOT 3 Season, jo 1 un 2 seasona man patika
    5.Yuragi-sou no Yuuna-san, jo cute girls + pagaidām itkā norm comedy:)
    6.Grand Blue, jo uz doto brīdi funny af.
1 Like

Neesmu paspējis pieķerties, bet pašlaik izskatās interesants šis te, kas jau tika minēts - Angolmois: Genkou Kassenki.

Un ieinteresējis ši - Tenrou: Sirius the Jaeger - atkal balstoties uz bildītēm.

Un vēl no filmu klāsta, pašlaik ķeksi esmu vismaz ielicis, interesē šis garadarbs:

P.S. @MnjauTheCatso - pielaboju virsrakstu mazliet. Lai rudenī šī tēma nesajauc kādam galvu.

Tenrou ir negaidīti labs, banana fish pārāk fujobait. King of Vermillion, slikta animacija un diezgan generic plot, thas otrs isekais ne ragnarok ir diezgan fun, asobi asobase reali negaidit smiekligs un nav tikai cgdct, isteniba pat pilnigi preteji. Oshie būs ilgi jāgaida līdz subiem tapēc ka filma bet izskatās interesanti, Planet with original autors ir loti daudz labu mangu, bet animacija ir diezgan briesmiga ienistu cg

1 Like

Pagaidām šosezon pieķēros Hataraku Saibou. Kad galvenie varoņi ir asinis, tu zini, ka tevi sagaida kas īpašs. Seriālam piemīt zināms ikdienišķums, piemīlība un naivums/nenopietnums.

Kā arī, kā jau daži biedri atzīmējuši, Tenrou: Sirius the Jaeger it nebūt nav zemē metams. Kad noskatījos reklāmas rullīti, izjutu bažas, ka šis ir kārtējais padraņķīgais ekšens, ko mēs jau ne vienu vien esam redzējuši pēdējās sezonās. Pēc pirmo epizožu noskatīšanās esmu patīkami pārsteigs par pretējo.

Bet viņas iznāca vasaras sezonā :’"D
But ow… key… lets try to be nice xD

Edit(Un kāds jau to ir izdarījis bez manis)

Pa ilgiem laikiem atkal nodegustēju jauno sezonu un tomēr atradu sev interesējošus gabalis. Jau pieminētais Hataraku Saibou ir diezgan piemīlīgs. Viegls skatāmgabals.

Shoujo ☆ Kageki Revue Starlight esmu redzējusi tikai pirmo sēriju, un man tas izskatās pēc savāda mahou shoujo gabala. Man patīk savādi mahou shoujo gabali.

Uuuuun trešais Overlords. Nesen izgāju cauri visai pirmajai un otrajai sezonai atkārtoti, lai atcerētos, kas notika, un izlēmu turpināt arī ar trešo.

+Happy Sugar Life, kas ir diezgan dīvaina un es neesmu 100% šai sēdeklī (nefanoju par yanderēm un šī šova tēmām) bet galvenā varone izskatās piemīlīgi.

Man šķiet, ka es nenoskatīšos pat ne pusi no šī un pārskatīšos vēlreiz HxH :D kaut kā katra jaunā sezona liek vilties aizvien vairāk un vairāk.

Kaut tā keiebraucu, ko gribēji pateikt? Nu ja viņas ir no vasaras un pašlaik neesmu pat tā teikt vienu sēriju nostījies - no esošajām… vai man vnk loģika zalūza… ^^

kaut kā palaidu garām. Pat čartus šogad neskatījos.

Hmm.
Skatos Overlord 3, Aot 3 , isekai par Demon Lord un Satsuriku no Tenshi, itkā viss atm no vasaras sezonas, bet domāju sākt skatīties banāna fish un Grand Blue :thinking:

Funny af, vismaz man tā liekas.

Es vēl 2 anime no vasaras sezonās sāku skatīties un pagaidām ir normāli
Tenrou: Sirius the Jeager - Ir ok pagaidām, bet jūtu, ka easy var aiziet greizi uz beigām.
Hataraku Saibou - Laba story ideja, pamācošs un smieklīgs, kā arī WAIFU ASINIS, ŠŪNAS(Man liekas, ka tas ir peak of waifu evolution).