Shinsekai yori

Visu cauri bija interesanti skatīties, bet neizpratu jēgu random pagātnes vīzijām, jo tāpat tās bez izskaidrošanas, kura tika izdarīta vēlāk nebija jēgas. Bet tad jau uz beigām kad kā dunci iedur tev mugurā mazs bērns kurš ir kādu īpašu cilvēku bērns. Es nogūlos uz zemes un mēģināju neraudāt, bet raudāju anormāli. bet pirms viņi uzzināja par viņa patieso izcelsmi. Nu Come on nejau tā Dūdiņa būtu atgriezusies viena. Kaut gan apsvēru domu, ka sprogainīti apēda mincis un Dūdiņa sajuka prātā. Q.Q tā būtu bijis labāk…

Sākums vienkārši ir pārāk lēns. Iesākumā tas ir draņķīgs japāņu Harija Potera pakaļdarinājums ar tumšas mistikas pieskaņu. :smiley:

Bet ja taa beerna vecaaki buutu dziivi, tad beernu neizdotos kontroleet :smiley: ja skataas no ssaada skatu punkta :wink:

Tiessi taa :smiley: bet tad beerni pieauga un viss klluva interesantaaks :smiley:

Mākslinieciskais paņēmiens, ne vairāk.

Seriāls sāka kļūt interesants, kad bērni ievārīja pirmās ziepes. :wink:

Peec taam ziepeem notika maggiskais bums un vinni klluva vecaaki :smiley: vieniigais moments kur vinnu beerniiba bija interesanta bija tad kad vinni piedaliijaas tajaa karaa un vinniem arii tad tika atnneemtas speejas :smiley:

Still man nepatika kā viss beidzās, bet taspats kas notika ar “Death Note” mind blowing. Yet tgd pašam gribas nomirt aiz skumjām pēc visa notikušā… ><

Ko gan vareeji gribeet no tragedy zzanra :smiley:

Nežēlīgas beigas, nekādu laimīgo iznākumu. :smiley: Kā man patika tie pēdējie kadri ar mincīšu auklēšanu.

Par to jau es runāju un vēl pa virsu tie 2 apvienoja hromosomas. Šo yeah…

Hromosomas man patika, bez tām seriālā būtu bijis pārāk daudz fantasy manai gaumei.

Es šo seriālu lieku pie ātri aizmirstamajiem un nekad vairs atcerēties negribošajiem! Nepatīk man daudz raudāt… Q.Q

Nebija jau tik traki :smiley:

Es nemaz līdz šim brīdim nezināju, ka šis ir tādas emocijas raisošs seriāls.

Vai ne? Vajag vairaak taadu anime :kissing_heart:

Neatceros nevienu momentu, kad buutu bijis jaaraud. Tad jau tikpat labi vareeja raudaat Zetsuen no Tempest laikaa.

Man personiigi shii anime paliks praataa ar savu speeju izveidot pietiekami piesaistoshu staastu un teelus, kas man lika katru reizi atgriezties un noskatiities naakosho epizodi. Jaa, saakums bija paleens un taadas ljoti reti skatos, bet Shinsekai laikaa ne reizi nenozhaavaajos, kaa tas meedz buut ar jebkuru citu seriaalu. Manaa skatiijumaa shis ir meistardarbs, lai gan daudz neatshkiras no citiem zhanra paarstaavjiem. Bet vienkaarshums un ekspoziicija to arii padara tik labu. Fundamentaali taa ir Another kopija, bet vinji tik labi pasniedza gan pasauli, gan teelus, gan notikumus, ka sajuuta bija taada, ka es skatos ko ieprieksh nebijushu. :slight_smile:

1 Like

Es ar nesaredzu, kur seriālā būtu jāraud. :smiley: Ja nu vienīgi ļoti juti līdzi Saki un Marijas mīlestībai un tās grupas draudzībai. Vienīgāis bija žēl, cilvēces pašas it īpaši pēc Squealer runas. Kas ar cilvēkiem ir izdarīts…un visam tam cik pardabiskas spējas rada cilvēkos nežēlīgu vardarbību.

Pirmās 2 epizodes bija ar tādu laisku mistery piesitienu, līdz brīdim, kad 3 epizodē viņi satiek to digitālo bibliotēku, kas visu izstāsta. Ar to viss fun sākās.

Par to yao/yuri it kā ir 21 gadsimts un viendzimuma attiecības tiek pieņemtas, bet jā nebija vietām patīkami skatīties.

Pasaule bija smuka, ciemu sistēma, cilvēku apģērbs utt. :slight_smile: Pateicoties labai mūzikai vēl, atmosfēra animē bija ļoti labi, pat ja story ir izstiepts pa 25 epizodēm un vietām ir nedaudz garlaicīgi, gribas redzēt katru nākamo epizodi. Un volā beigās nakts jau pagājusi pie animes. :smiley:

2 Likes

Pilnigi piekritu story bija izstiepts bet skatoties nebija iespejams apstaties noskatoties vienu seriju gribejas skatities nakosho lai redzetu kas bus talak
Ljoti nepatika 8 epizode bet ta story bija interesants un prieks tada ecchi fana kads esmu es tas bija kkas savadaks shada tipa animes ljoti maz esmu redzejis tpc mam loti patika :slight_smile:

1 Like

okei… kad stāsts paliek interesantāks? Noskatījos 5.epizodi, bet man vēl joprojām nav aizgājis sižets…
i feel very confused