Shiki ( Corpse Demon )

http://cdn.myanimelist.net/images/anime/8/21343.jpg
Shiki ( Corpse Demon )
Žanrs: Fantasy, Horror, Mystery, Seinen, Supernatural, Thriller, Vampire
Treileris, ievada klips.

Stāsts notiek mazā ciematā Sotoba. Iedzīvotāju skaits ir 1300. Karstas vasaras laikā sākā mirt cilvēki. Tajā pašā laikā dīvaina ģimene ievācās sen pamestā mājā. Pēc ievākšanās meitene Shimizu Megumi aizgāja ‘ciemos’ pie šīs ģimenes. Meitene tā arī vairs neatgriezās…

3 Likes

Seriālā nav yaoi, plakāts melo!
Par šausmeni to nenosauksi. Man patika, noskatījos gandrīz vienā piegājienā. Neslikts vampīru atveidojums un sižeta pagrieziens seriāla pusceļā, mednieks kļūst par medījumu. Tagad zinu no kurienes nākusi tā brutālā traktoru scēna. Žēl, ka otrajā pusē beidzās visa mistērija.

2 Likes

Esmu dzirdējusi daudz negatīvu atsauksmju - jo īpaši par grafiku - kas cilvēkiem liegusi noskatīties šo animi! Mani tas neapturēju un es ļoti izbaudīju, it īpaši beigas - asariņu var pat noliet T_° (tried my best)
Es, noteikti, iesaku šo! :smiley: Bet nu laikam gaumes dažādas un nav vērts sevi mocīt, kaut gan, ja šķiet tikai lēns sižets, tam nevajadzētu atturēt no noskatīšanās!

1 Like

Šajā forumā vienu momentu daudzi skatijās un atzina par labu esam. Es pats arī esmu noskatījies un tiešām nebija slikts, nebiju gaidījis, ka man patiks sākot skatīties

1 Like

Ko? Pati aizraujošākā vizuāla sastāvdaļa bija matu dizaini. Pārējais ir samērā standarta, cik atceros.

1 Like

lol, nē - atmosfēra ^^

2 Likes

Tas ir pluss! :frowning:

nothing special about hair :neutral_face:

3 Likes

Shiki Finished 6/10
esmu ļooooooti vīlusies. Sākums it kā vēl patika bet beigas visp ar grūtībām noskatījos

It kā beigu pavērsiens nemaz nebija tik slikts. Tiesa visa noslēpumainība gan kaķim zem astes.

Sākums seriālam vien bija tik labs, lai seriālu būtu vērts skatīties. Pēc tam gan sekoja tikai slaktiņi, bet tāpat neslikti. Mazliet action, gore un massacre. :smiley:

Tās beigas nebija pārāk sliktas taču manuprāt ļoti daudzi beigu notikumi bija pārāk paredzami manās acīs. Turklāt tie ciemata iedzīvotāji man ļoti ātri izbesīja. Varbūt jūtos tik ļoti vīlusies jo man draugs baigo hype par šo animi sataisīja.

tie slaktiņi dažkārt likās bik bezjēdzīgi un stāstu visp nevirzīja uz priekšu bet laikam neko citu nevarēja sagaidīt no tāda (manuprāt) semi cliche plota.

Man ar hype bija tā pat. Saklausījos to un devos skatīties. Seriāls ir labs, bet nu ne tik labs. :smiley:

Ye sākums un koncepts in labi bet par pārējo gan vēl var padiskutēt :smiley:

sākums ir meh, Koncepts ir awesome! un tieši koncepta pēc tik augstu vērtēju šo darbu!

2 Likes

Koncepts? “Vampīri zaudēja”?

Nevis zaudēja, bet vēl ar vien nerada mieru. Vēl ar vien nekas nemainījās,
vēl ar vien kāds jūtas svešs un neiederīgs… Oh well, vrb pārpratu sižetu,
derētu vēlreiz noskatīties #lifegoals

Nē, pareizi ir. Viss izdarītais galu galā bija bezjēdzīgs. Vai pat padarīja
situāciju vēl sliktāku.

1 Like

Sāku skatīties šo darbu. Pats sākums ir interesants, patīk tā mistērija, kas risinās sākumā, ciemā kaut kas notiek, bet nav zināms kas un kāpēc, un skatoties tālāk gribas ļoti uzzināt.