Seriāli un Filmas ko šobrīd skatos

Šitam ir savas labās epizodes, bet dažas tādas baigi meeh. Un man ar baigi nepatīk tās mūziklu, kaitina tādas filmas un epizodes

1 Like

BEIDZOT noskatījos Zenkai Girl

…tāds mēsls =.= nē, protams, cilvēkiem, kuriem patīk seriāli kā pasakas… izbaudīs šo drāmu, bet, ughhh, ne es!
P.S. šeit ir atsevišķa tēma japāņu/Āzijas seriāliem?

Vienmēr var uztaisīt ;3

2 Likes

Es neesmu seriālu fanāts, pat animes īsti vairs neskatos. Tā kā, es nebūšu viens no spameriem :D

Es pārsvarā skatos tikai Animi un ja seriālus tad 1 DC un 1 Marvel un korejiešu filmas.

1 Like

Ieviešot satura kārtību forumā, esošā tēma “All about tv series and movies” savu nosaukumu maina uz “Seriāli un Filmas ko šobrīd skatos”.

Tas tiek darīts:
= Tēmas nosaukums ir samērā plašs.
= Satur pārsvarā divus komentāru veidus

  1. Ko es šorbrīd skatos
  2. Gaidāmās filmas

Savukārt pēdējam veidam eksistē alternatīva forumā - “Gaidītās filmas un to treileri”, kas tiek pārsaukts par "Seriāli un filmas ko es gaidu - kas tēmas būtību mazliet noprecizē.

Skatieties to labāko!

1 Like

Šobrīd skatos seriālu Jessica Jones 2 sezonu un domāju, ka parīt nobeigšu, piedevām katru nedēļu noskatos pa jaunai epizodei seriālam Gotham.

1 Like

Nu ko, japabeids X faili, pēdējās dažas sērijas no 11 sezonas!

tumblr_inline_o58r6dmSfe1suaed2_500

5 Likes

tiesi mana drauga reakcija kad atradu šito! :joy:

1 Like

Altered Carbon


Shinobi no kuni 2017 laikam šis šodien jānoskatās būs izskatās pēc kaut kāda Rurôni Kenshin, biju domājis mož pēc animes taisīta paskatos nav vispār animes, bet ir no mangas ņemts, vai tās ir divas dažādas lietas hz, bet tikuntā būs jānoskatās jo mana tēma.

1 Like

Pirms kādām 2 nedēļām biedzot noskatījos Bob’s Burgers pēdējo pieejamo sēriju, tagad tik jāgaida jaunākās 8. sezonas pāris palikušās sērijas un tad būs pīppauze.

hm, nezinu kāpēc toreiz nometu, bija forši skatīt, nedaudz pat pietrūkst tagad ;c gribētos vēl paskatīt. Un arī tās dziedāšanas nemaz tik sliktas nebija, laikam tāpēc ka tādas īsas nekā citās multenēs un filmās ir veselas dziesmas, bet nu par brīnumu man šajā pat patika tās dziesmas xd


Bet nu tagad skatos šo. Tik 2 sezonas pagaidām un 1. sezonu jau noskatīju.

1 Like

Tikko noskatījos Star wars VIII. Tā nu gan bija episka filma!!

Mediocre!! Kill and rape them all!
Pēd idejas filma nav slikta … laikam.

Filma tur nedaudz spriedzē visu laiku un liek saprast katru varoni un viņa motīvus! Un vietām pat asaras sariesās… (pārāk bieži pēdējā laikā, sāku izjust asas emocijas filmās) Aktieru darbs, operatorsu un mūzikas celiņš. Mmm - tik garšīgi!

1 Like

Well fuck me.
Vēl neesmu nomocījis 4 sezonu līdz galam un it kā viss beigās netiek pabeigts, bet re kā, Fox atceļ The Last Man on Earth seriālu. :expressionless: eeehhhh

@Onii_chan
Biju vienreiz iemetis video vai pieminējis, ka Rick and Morty 4. sezonas nav, jo paši veidotāji nav neko sākuši darīt. Pirms vairākām nedēļām bija video kur vēl vairāki iemesli minēti, bet es vairs nevaru atrast. Viens no iemesliem bija ar tomēr, ka pati pāraidstacija Adult Swim nav devusi zaļo gaismu jaunai sezonai.
Bet nu tagad lūk, tomēr būs 4. sezona un pie tam ar veselām 70 sērijām.
01:12

Savulaik gribēju skatīties The Last man on eart, izskatījās samērā interesants projekts, taču tagad… nezinu vai vērts vispār skatīties?

Savukārt R&M 70 sērijas? Kaut kā māc šaubas par šādu formātu… protams, viņa ietvaros var attīstīt daudz ko, taču zinot Adult Swim, tas var aprauties uz 30. sēriju, bet viņi teiks - mēs pagaidām piebremzējām, turpinājums būs, tikai jāpagaidā - nezināms periods.

Nesen nostījos šādu:


Ļoti līdzīga Groundhog Day, principā viens pret vienu, tikai šeit saplijas kopā ar klasisku tādu kā šausmeni, patiesību sakot ļoti interesants projekts, ir savi kaut kādi sižeta robi, taču kopbildē atstāj tikai pozitīvas emocijas. Viena no tām filmām, kas atstās tevi neitrālu (kas pa savam arī slikti) vai pozitīvu, taču ne negatīvu.

1 Like

The Last Man on Earth - man sākumā likās ka būs interesanti. Bet pirmās sērijas otrā daļā tas čalis jau satiek citu izdzīvojušo cilvēku un laikam nākošajās 3 sērijās, laikam jau satiek nākošos 2 izdzīvojušos. Man personīgi gribējās, lai vairāk parāda viņu vienu pašu tajā mirušajā pasaulē, bet re ka nē. Un arī galvenais tēls ir stulbs, kaitinošs, melīgs, nesmieklīgs lunis. Kura dēļ tieši pa lielam notiek stulbas situācijas, jo viņš mēģina parādīt cik kruts un foršs ir, bet viņš nav tāds. Tas viss aiziet ļoti lielā cringe. Es vairākas reizes esmu pauzējis sērijas un gājis uzmest aci kam citam un tad pēc pāris minūtēm turpinājis sērijas. Pa lielam arī ir tādas garlaicīgs seriāls. Es neizprotu šī seriāla humoru, man tas liekas garlaicīgs cringe. Es skatos līdz beigām, jo negribu nomest sērijas nost, bet arī tomēr ir neliela interese kā beigsies, bet nu re, viss atcelts un nekas beigās tā arī nebeigsies.

70 epizodes? :scream::laughing: