Sankarea: Undying Love (さんかれあ)

Nosaukums: Sankarea: Undying Love (さんかれあ)
Sērijas: 12 + 3 OVA
Gads: 2012
Žanrs: Šausmu, Komēdija, Romantika, Ecchi, Shounen

Čihiro ir apsēsts ar zombijiem kopš bērnības un vienmēr ir sapņojis par draudzeni zombiju. Kad viņa kaķis aiziet bojā, dabūjis vecu grāmatu ar pamācību kā pagatavot dziru kas augšā ceļ mirušos, viņš mēģina to atdzīvināt. Tajā brīdi viņš satiek meiteni kura aizbēgusi no mājām, vārdā Rea. …

Rea tēvs ir perverss tips, kas neļauj izbaudīt Rea normālas meitenes dzīvi. Tikai iedzerot nāvējošo dziru, Rea atdzimst par jaunu un aizbēg prom, iegūstot brīvību.


Kopumā interesants un skaists stāsts, manuprāt. Vienīgais, kas nepatika bija tā jocīgā Čihiro frizūra :D, bet tas jau sīkums. Nedaudz stāsts nepabeigts, itkā prasītos pēc turpinājuma kur atrastu kādas zāles priekš Rea, jo viņa ir mirusi(bet dzīva kā zombijs), viņas orgāni nedarbojas, sirds nepukst līdz ar to ķermenis ar laiku sadalīsies kā jau visiem miroņiem.

3 Likes

Biju dzirdējis par šo anime savulaik, bet tā arī neradās interese īpaši skatīties. Iespējams dēļ tā ka žanrs Ecchi iepīts, kas vismaz manā uztverē, pēc kopējā apraksta, izklausās kā ielikts ķekša pēc - lai cilvēkus vairāk sakasītu.

Tomēr pa lielam ideja šķiet interesanta… droši vien…

Viegla skatāmviela no kuras maz kas man aizķēries prātā. Zombija iesaiste ir interesanta, bet seriāls bija visinteresantākais pāris pirmās epizodes.

Noskatījos vairāk kā pirms 2 gadiem.
Es diemžēl neko baigi neatceros no šīs animes.
Pa lielam laikam jau, ka bija ok, laba, patīkama.
Tēli, stāsts, eng dub, vizuālais laikam bija ok.
Vai bija kaut kas, kas garlaikoja? Nezinu, neatceros, bet varētu tā būt. :man_shrugging:

Bet atceros, ka mani pārsteidza laikam 2 vietas. Tādas asiņainas ainas. Nu jā zombiji, bet nu nebiju tādas ainas tomēr gaidījis šādā romantiskā animē xd
laigan prātā nāk tik 1 aina, otru es neatceros.

Žēl ka nav turpinājuma :'(

Izlasīju, ka Anime nosedz tikai 9 Chapter Mangai, un OVA, Special tur vēl kaut ko. Mangai esot 59 chapteri :open_mouth: Te jau noteikti vajadzētu būt vēl vienai sezonai, ja ne vairāk.

10/10 man patika… Nedaudz creepy bet kopumā laba.

1 Like