Rwby


Par godu RWBY 4 sezonas sākumam nolēmu izveidot tēmu.

RWBY ir 2013. gadā aizsākts amerikāņu 3D animācijas web seriāls. Epizodes garums variē no 4-28 min. Jaunākās sezonas paliek aizvien garākas. Seriāls tiek izplatīts bez maksas iekš youtube, kā arī Rooster Teeth mājaslapā, fiziskās kopijās, Crunchyroll un Netflix servisos. Seriāls arī lepojas ar japāņu dublējumu, mangas sēriju, video spēli un chibi spinoff seriālu.

Žanri: Action, Adventure, Dark Fantasy, Science Fantasy, Comedy-drama

Seriālu radījis web animātors un scenārists Monty Oum priekš Rooster Teeth. Rooster Teeth ir Amerikā bāzēta izklaides kompānija, kura visplašāk pazīstama ar savu web machinima seriālu “Red vs. Blue”. Interesantas RWBY iezīmes: tas iedvesmojies no japāņu animācijas, seriāls balstās uz spraigām action sekvencēm, katram personāža vārdam ir jāapzīmē krāsa, jāizklausās pēc krāsas, vai jāliek tev domāt par krāsu.

Vairāk par RWBY vārdu izvēles noteikumiem

https://pbs.twimg.com/media/BaWUEHUCQAAi4zq.png

RWBY stāsts norit fantāzijas visumā Remnant, kurā plaši sastopama maģija un augstas tehnoloģijas. Jau kopš pašiem pasaules pirmsākumiem Remnant karalistes vajā radījumi sauktie par Grimm. Tiem nav dvēseļu un tos piesaista cilvēku grupu emocijas. Grimm tiek uzskatīti par nemirstīgiem un tiem nav nepieciešama barība, taču tas neattur tos no uzbrukumiem pret cilvēkiem. Cilvēce kā savu galveno aizsardzības metodi izmanto noslēpumainu maģisku elementu Dust. Tas tiek izmantot tiešā veidā vai arī ieročos, dāvājot lietotājam maģiskas spējas.

Seriāla gaitā mēs sekojam līdzi četru galveno varoņu komandas RWBY piedzīvojumiem Beacon akadēmijā. Tur tās apgūst māku nogalināt Grimm radījumus un tiecas kļūt par pilntiesīgām medniecēm. RWBY komanda sastāv no: Ruby Rose, Weiss Schnee, Blake Belladonna un Yang Xiao Long.


Seriālu iespējams bez maksas noskatīties Youtube:

3 Likes

Hands down labākā mūzika.

Noskatiijos pirmās 3 ep pirmajai sezonai, ja atskaita patīkamo intro(?) es ļoti apšaubu šī darba skatīšanās vajadzību. Tas 3D manā uztverē iet roku rokā ar Berserk :smiley: :smiley:
Joki ir neērti, k.gan pasmaidīt jau var… Esmu neapmierināta, ka izskatās, ka tā ir multene bērniem, tīneidžeriem bez iespējas būt paredzēta vecākai auditorijai - spriežu no pirmajām trim pirmās sezonas epizodēm.
Vai vajadzētu skatīties tālāk?
Izskatās, ka šeit cilvēki par šo darbu nav pārak runīgi, un es jau nodomāju, ka visi* to skatās :smiley: :smiley:

@Menestrels es nemaz neievēroju, ka krāsas ietekmē tēlus (man likās, ka varoņi ir tizli tizluma pēc). Plus - kuras kultūras krāsu nozīme tur tieši tiek atspoguļota? Mūsdienu Rietumu?

nezinu ka citiem man patika noskatījos visu līdz galam…dizaini tēliem bija interesanti tāpēc varbūt arī tas ievilināja …varbūt dod mazliet vairāk lielāku iespēju paskaties vēl un varbūt iepatikusies…vienīgais žēl ka stāsts tā vsk beidzas ņemot vērā ka autors nomira :-/

1 Like

Jāpatur prātā, ka tas ir web seriāls. Priekš YouTube video nav slikti. Tālāk seriāls paliek labāks, bet neteiktu, ka krasi mainās. Sakarīga stāsta līnija laikam parādās 2. sezonā. :D Ja pirmajās epizodēs nekas neuzrunāja, nav vērts turpināt. Turpretī, ja tomēr kaut kas aizķēra, var skatīties tālāk. Tas ir mazbudžeta seriāls ar tā kvalitāti vienkārši nākas samierināts.

Teorētiski krāsu nozīmi var smelties no jeb kurienes. Šķiet viņi arī mēģina to darīt. Protams, paši izstrādātāji ir rietumnieki, tādēļ arī pats seriāls ir rietumniecisks.

2 Likes

Pašlaik visvairāk es izbaudīju pārtikas cīņas, kas izrādās bija pirmā ep otrajā sezonā. XD

2 Likes

Cīņu ainu seriāla netrūkst. Otras ēdiena cīņas gan nav. :smiley: Pagaidām…

2 Likes

hehe, ar lielu nokavēšanos, es šdn pieveicu RWBY 14. epizodi 5. sezonai, oh boy, cik šis stāsts ir kļuvis tumšs…pag…nē, kļūdījos. :| …vsm vēl viena sezona būs, ne? Kopumā man vēl ar vien šķiet skatāms, interesanti domāt par to, kā šis stāsts un animācija ir attīstījusies.

Un Rooster mājaslapā atradu šādu komentāru:

(giggle)

1 Like

Ja seriālu veidotu japāņi, šī tipa joks būtu sagaidāms jau pirmajā sezonā. :D

1 Like

Spoilers ja nav redzēta trešā sezona

1 Like