Rosisanas uz secret santa :)

Galvenais ir labi iekaustīt un tad bēgt prom :smiley:

2 Likes

Tu nu gan esi ļauna :smiley:

Visu priekš secret santa :smiley:

1 Like

kipa All hail Secret Santa xD

musdienas jau citadak nemaz neizdzivot …ir vai nu tu vai tas kakis

Jā XD

Pat nezinu ko ziimeet

Balsojam: Slepenais salavecis 2017 - balsošana par veidu

kā būtu ja nosūtītu kādu dāvaniņu ?

2 Likes

Domāju jā, jo šī ir ļoti populāra vēlme, bet dāvaniņa neaizstāj apsveikuma kartiņu.

PS. Nemēģiniet sūtīt mandarīnus, tas nebeigsies labi. Ja nu vienīgi jūs neesat iecerējušī kādam uzdāvāt smūtiju.

3 Likes

it would make sense, ja ir dāvaniņa ar kartiņu. Plika kartiņa ne visai, manuprāt.

  • unpopular opinion.
3 Likes

Pag… Sanāk ka mēs sūtam tikai kartiņas nevis legit dāvaniņas?

Kur tu izvilki, ka būs arī dāvanas? :smiley:

Man šķita, ka tas viss būs ar paciņām… un kartiņas arī bija kā opcija o.o
:smiley:

1 Like

Dāvaniņas būtu forši bet cik sapratu ir doma par zīmējumiem :D Ahhhhhhh… vajag vienkārši kaut kādu līderi kas pateiktu visu kā tad īsti būs beigās :D

1 Like

yessssss. tāpēc ies iedomājos, ka tā ir brīva izvēle un es iedomājos par dāvaniņām kā legit paciņas ar krūzīti or smtng :D

Domaju, ka galu gala naksies rakstit vienu lielu vestuli visiem dalibniekiem apskaidrojot visus nosacijumus uz piezimes, jo paslaik ir. Pilniga putra.

1 Like

Me like it :smiley:

@kikimuffs @Jua @Turnip-chan
Sorry pa tik velu atbildi un paskaidrojumiem vnk darbs mani tik loti nodarbinaja ka nebiaj speka pat attrapot pie kompja velu vakaros parnakot xD

bet ka viss ieprieks bija rakstit bija balstit uz to ka Secret Santa notiks digitali ta bija doma jo biju parliecinata ka retums gribes dalities ar savam adresem …tapec ari davanu saraksts(jo nu tu nevari es nez dabut cute kruziti un aizsutit savam ‘bernam’ davanu sakot :hey biju sagadajis tev smuku kruziti bet ta ka davanu nevaru aizsutit bus vien jaiztiek ar bilditit heheeh …Ta butu trollosana augstaja mera un nejauki priek salateva pouts ) ir tik svaks un barely tie bija tikai piemeri kamer esat kreativi varat izversties sava kreativitate bet ja tomer davana rada saubas varaat pajautat man vai @Menestrels par davanas akuratumu i quess you could say that
bet ta ka pec pedejas balsosanas viss notiek pa pastu ari noteikumi mainas draugi kuri starp citu paslaik tiek citigi apspriesti :wink:

ak ja starp citu ekhem @Jua @kikimuffs kartina ka jau ja rakstiju bija ideja cilvekiem kas nemak zimet viedu ka izpausites digitali vnk ta bridi citu ideju nebija un ka jau mineju davanu saraksts ari ir peimers pa ko taja bridi kad rakstiju vareju iedomaties bija vels manas smadzenes negribeja r mani sadarboties >.<

ceru ka visu esmu apmeram izskaidrojusi bet ja ir vel kas neskaidrs drosi gan rakstiet

3 Likes

Ziemassvētki pagājuši, dāvanas izsaiņotas.