Rosisanas uz secret santa :)

hey! sveiki visiem saja omuligaja vakara…

driz jau decembris klat tadel velejos vaicat vai forumiesi butu gatavi sarosities uz so event …pat tie kas isti nemak zimet butu forsi kaut sanemt milu apsveikumu kartinu no kada vai ne ? :slight_smile:

tie kas nezin ko dara Secret Santa tad basiclly
Dalibnieku grupa kas saruna apmainities ar ziemasvetku davanam bet anonimi tadejadi kads kas ir gatavs uznemties lidera lomu sadala cilvekus kurs kuram davinas …
Ta ka zinu drosi ka neviens ar savam adresem tik atklati negribes dalities tad izdomaju ka varam taisit to digitali

Davanas ko var davinat:
Attelu manipulacijas
Digitali zimets attels
Tradicionals zimeti zimejums kas velak ieskenets vai nofocets
Digitala apsveikuma kartina
(raksti klat ja ir kadas idejas :wink: )

Pirms izveidoju official event gribu dirdet jusu domas par so :slight_smile: un protams uzklausit jusu ieteikumus un padomus kas varetu noderet prieks si maza pasakuma :slight_smile:

3 Likes

Man patīk! Izklausās interesanti!

2 Likes

Man patīk :3 tikai pa pastu būtu interesantāk dabūt jo jā nekā tas būtu kā pārsteigums :smiley:

3 Likes

Adreses vnk tev var iedot

uuu! pa pastu tomēr būtu tik mīlīgi! Bet vai nav opcija pastā rezervēt tādu kā skapīti, ja negrib dot savu adresi? (īsti nezinu par to, bet man liekas ka var ? )

Ja tomēr digitāli tad var izveidot arī videoklipus, gifus, editētas fotogrāfijas, video sveicieni

1 Like

tad varbūt divas grupas? viena, kurai nav nekas pretī pret adreses došanu un otra, kas labāk grib digitālu dāvanu :^)

1 Like

kā ar omnivu? ja nemaldos 2.eur ar santīmiem sūtīšana, tad norāda tikai vārdu un omnivas staciju

2 Likes

tikai jā!

1 Like

šajā gadījumā Omniva būs lētāk, nekā skapītis pastā… Im in… ko tur daudz zaudēt…

2 Likes

Varētu ar piekrist… vieni, kas grib ko taustāmu, citi digitālo versiju (še tev kupons ej un izklaidējies XD )

Lai gan fiziskajai… var atsūtīt “promo” kodu uz papīra… XD

2 Likes

Biju Austrim sūtijis vadu ar Omniva. Visai lēti izdevās. Also, mybe admini šogad atkal sarīkos NY ballīti, so, varēs tur sasūtīt.

Bet, ja nebūs, tad vajag tik thread autoram sasūtīt savas adreses, cik sapratu, lai pēc tam sašaflotu un saņemtu sava upura datus.

1 Like

Nu es iedomājos to tā, ka ir viena uzticama persona, kas savāc visu cilvēku omniva stacijas, adreses utt. un tad izlozē kas kuram tiek. Izlozētās adreses iedala katram cilvēkam un tad sūta dāvaniņas.

Ja digitāli tad vnk izlozē cilvēku foruma vārdus, kuri piedalās.

1 Like

Es gribu tad būt abās grupās xD is that possible?

uu! un mēs varēsim izveidot topicu ar dāvanām kurām esam saņēmuši! :3

1 Like

nu es ari gribeju tadu taisit bet nebiju parliecinata vai cilveki gribes dalities ar savu privato info jo zinu dazu labu kas ar vardu negribas dalities kur nu vel ar adresem :smiley:

butu bet pasta kastita butu sals prieks jo par iri jamaksa :slight_smile:

hmm ja runajam par so tad ari digitalo var ari partaisit par fizisko kopiju …vidieoklipus un tadas lietas var ierakstit diska visu disku vaku smuki noformet un voula ari smuka davana …

varam ari ta bet kad uzradisies cilveki kas gribes gan vienu un otru tad jau bus javeido tris rupas :smiley: :smiley:

hmm ideja pavisam nav slikta tikai esmu dzirdejusi ka esot neliels cakars lai saprastu ka vins strada :smiley: :smiley: